pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie, ale jak mówi kolega niżej powinny być 3 pasy, jeśli są 2 to powinna być zwykła droga ekspresowa - darmowa
0
Wczoraj pierwszy raz od dawna jechałem autostradą A4, niby ma to być wygodniejsze, szybsze, ale czy naprawdę? Prawym pasem jedzie tir za tirem, one jadą po tę 100 km/h, ja jadę te 140, wskakuje na lewy pas, sobie wyprzedzam i już za mną jakiś szeryf zapiernicza 200, już mruga z tyłu, żeby mu zjechać, mimo że po swojej prawej mam tira. I tak co chwile, o jakimś tempomacie można w ogóle zapomnieć. W efekcie po takiej podróży tam i z powrotem byłem zmęczony jak po maratonie.
0
zwykła praca i zwykłe studia, pytam żeby nie było zdziwienia jak mnie o nią zapytają
1
Przewaliłem gdzieś książeczkę wojskową. Możliwe że ma ją pracodawca? Albo możliwe że ma ją uczelnia, (skończyłem właśnie studia I stopnia i jestem w trakcie zapisu na II stopnia)? Żeby zapisać się na studia II stopnia, albo zmienić pracę ta książeczka jest potrzebna?
0
ja jestem tam odkąd futbolhd padło, jak najbardziej polecam, kupuje co miesiąc premium, wszystkie mecze Barcy są :D
0
ja lubię Dembusia, ale uważam że zapłaciliśmy za niego za dużo, on nigdy nie wskoczy na poziom kluczowego zawodnika Barcy...ale obym się mylił ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no, jak dla mnie cudo :)
0
ja tam wole Gaëtane Thiney :D
1
Dziękuję wszystkim za odpowiedź, pójdę dzisiaj spać mądrzejszy ;)
0
racja, nie ma ad blue ;)
0
nie sądzę, ma bardzo mały przekrój ;)
0
Pytanie, chyba z serii głupich ;p
Mam astrę H, na drzwiczkach od korka wlewu, na wewnętrznej stronie jest taka plastikowa, ok 3cm rurka, można ją wyjąć, jest na zatrzasku, do czego to służy? :D
3
zależy od firmy, ja pracowałem w markecie budowlanym, zdejmowalem towar, w sumie fajnie, jak opanujesz wózek to wszystko robisz z zamkniętymi oczami, do tego mogłem sobie słuchać muzyki, jedyny minus to lato - milion stopni w kabinie. Jak nie będziesz mieć jakiś norm czy ciągłego popedzania to fajna robota ;)
0
ja aktualnie mam 24 i problem może nie ustał całkowicie, ale jest dużo lepiej niż było, już od dawna nic na to nie stosuje.... tak jak pisałem polecam tabletki, mnie kilka lat temu pomogły :)
0
nie wiem ile masz lat, mnie to dopadło ok 16, trwało do ok 21, próbowałem Etiaxil, Antidral, Blocker z Ziaji... efekt taki ze miałem czerwone, piękące pachy, najlepszy efekt przyniosly tabletki Perspi Block, polecam ;)
0
a jakie miała robione badania i w jakim kierunku antybiotyk, jeśli można wiedzieć?
0
Zespół jelita drażliwego, ktoś ma, komuś udało się załagodzić objawy?
0
jak mogę wiedzieć to ile kosztowała stacja, z jakiej firmy, czy masz sterowanie z kierownicy?
0
Astra H 2007, Cd 70 mp3
0
Cześć, chcę w swojej Astrze H 2007 "dorobić" złączę mp3. Chciałem zmienić radio, zasięgnąłem wiedzy w sklepie audio, dowiedziałem się że żadnego radia typu JVC czy Pioneer, (oczywiście 2 din) nie da się zamontować w sposób umożliwiający sterowanie z kierownicy, w grę wchodzą jedynie chińskie stacje multimedialne, które będą działać, ale koszt to ok 1300zł. Są też emulatory zmieniarek, ale nie mogę znaleźć takiej pod swoje radio, (CD 70 mp3). Czy ktoś z Was próbował zamiany radia, albo emulatora zmieniarek? ;)
0
tak, inne płyty które nagrywałem działają, nagrałem nową z innymi - część z nich nie odtwarza
0
Nagrałem sobie płytę CD do samochodu, wszystkie utwory w formacie mp3, a w samochodzie większości nie czyta, pojawią się tytuł, chwilę próbuje odtworzyć, aż w końcu przeskakuje do następnego, wie ktoś dlaczego?
0
dzięki za pomoc, nagrałem, kolejność jest ok, ale mam inny problem. Wszystkie utwory w formacie mp3, a w samochodzie większości nie czyta, pojawią się tytuł, chwilę próbuje odtworzyć to aż w końcu przeskakuje do następnego, wie ktoś dlaczego?
0
szybkie pytanie, nagrywam mp3 na płytę cd, wkładam ją do radia w samochodzie i jaka będzie kolejność odtwarzania, wg tytułu pliku czy wg tytułu piosenki?
0
długo korzystałem z Aero, 30zl za 30gb, zero umowy, jak wykorzystasz to kupujesz nowy pakiet i tyle
2
Witam, mam Astre H, wziąłem się za poprawę jakości grania, zamówiłem nowe głośniki, dystanse, maty wygłuszające do drzwi, czy jak będę mieć rozbebeszone drzwi to czy mogę coś jeszcze zrobić, aby poprawić jakoś dźwięku?
1
Witam, sprzedam za jakąś symboliczną kwotę 2 koszulki, te okolicznościowe Gracias Iniesta i ta druga, obie w roz L. Nie wiem co mnie podkusiło, L za duże, wyglądają na mnie jak worki. Nowe, nie noszone. Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam ;)
0
byle nie kombi, raczej pb, myślę o zagazowaniu, zależy mi żeby miało 5 drzwi i multifunkcyjną kierownicę