pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest w fucie taka opcja kiedy chce zmienić całkiem skład, żeby go jakoś sprzedać/wymienić cały na raz?
0
Pato z tego co wiem miał jakieś problemy z plecami, ból nieznanego pochodzenia, nie dawało mu to grać, a lekarze nie bardzo znali przyczynę
0
nie działa
0
Kupiłem fifa points i nie dodało ich do mojego konta, ktoś miał podobny problem? Wystarczy poczekać?
71
ona nie jest na sprzedaż
2
i wąsy na przedzie
57
mówicie co chcecie, dla mnie Rakieta to jedna z kluczowych postaci ostatnich kilku sezonów, do tego końskie zdrowie, rozumie grę Barcy, jeden z cracków i mój ulubiony zawodnik zaraz po Leo
1
robiłem te rzeczy z linku jeszcze na tamtym systemie, ale bez rezultatów. Dziewczyna jest zielona w tych sprawach, myślę że za linuxa by mnie zabiła ;)
0
różnie, zmienia się to dynamicznie, momentami żaden nie zużywa go nadmiernie, a i tak jest 100% zużycia
0
Potrzebny informatyk!!!
Laptop dziewczyny, dell inspiron 15. Ma go ok rok, nie ma na nim żadnych programów, używa go tylko do przeglądania neta i robienia prezentacji do szkoły. Win 10 pokazuje użycie dysku 100% mimo braku otwartych programów, komputer strasznie muli, długo się uruchamia. Postanowiłem więc zrobić format. Chciałem wrzucić tam 7. Zrobiłem bootowalny pendrajw, odpaliłem rozruch z niego, wszystko ok do momentu wybrania partycji, wtedy wywala błąd o braku sterowników. Szukałem w necie że to niby od sterowników usb 3.0, że można je "dograć". Wrzucałem paczkę ze sterownikami do tego pendrajwa, kiedy wyskakuje błąd jest opcja żeby je wgrać, ale instalator ich nie widzi, (też nie wiem czy dobre sterowniki pobrałem). Nagrałem obraz z 7 na płytę, ale komputer w ogóle nie chciał ruszyć z niej. Rozkładając ręce zainstalowałem 10, świeży system pokazuje i tak 100% użycia dysku. Podpowie ktoś co zrobić żeby zainstalować 7, czy to w ogóle coś pomoże na to użycie dysku? Ja już nie wiem co zrobić.
1
Witam, mam problem ze swoim radiem samochodowym z Androidem. Nie działa wifi ani blutetooth, wifi nie włącza się, nie da się przesunąć guzika który odpowiada za włączenie wifi, z kolei bluetooth nie znajduje telefonu, a telefon nie znajduje radia. W necie nie znalazłem rozwiązania, może ktoś z Was miał podobny problem niekoniecznie w radiu, ale w urządzeniu na androidzie? Dodam że próbowałem przywrócić ustawienia fabryuczne, wtedy wszystko działa, ale do pierwszego wyłączenia radia, kiedy je ponownie włączę znów żadna z 2 rzeczy nie działa. Reklamacja niekoniecznie wchodzi w grę, sprzęt z Aliexpress.
1
bardzo dziękuję!
0
na pewno był kalendarz na listopad, ale nie mogę znaleźć, czy mogę prosić link?
0
czyli ocenę ogólną ma bez zmian, ale gra lepiej niż Morata bez żadnej dodatkowej karty?
0
Pytanie do Fut. Mam Moratę, który ma ocenę 83. Dodałem mu kartę atrybut jastrząb czy coś, plus kartę treningu plus 10 do każdej wartości...i on dalej ma 83. Jak te karty mają się do ogólnej oceny zawodnika?
0
Pytanie do graczy fut 19. Grałem w poprzednie odsłony fify, ale jakoś futa omijałem. W 19 chcę pograć, póki co gram graczami wypożyczonymi na kilka meczy żeby zebrać kasę na skład. Ocena zespołu to ok 84, ale zgrania na poziomie 35. Gram mecze z ludźmi, którzy mają gorszy skład, ale zgranie 100. Mnie gra się tragicznie, mam Messiego czy Neymara ale piłka odbija się od nich, są wolni, mało zwrotni. Myślę że to przez niskie zgranie, tak? Ale gracze ze zgraniem 100 grają podobnie do mnie, i mnie i im trudno zdobyć bramkę, gra wygląda całkiem inaczej niż jak gra się przeciwko komputerowi czy w zwykłe sezony przez sieć. Dlaczego?
0
ja do tej pory najmniej, mam 2300 na rękę za pracę biurową w markecie budowlanym, Śląskie
3
dla mnie jest jakiś taki pusty w porównaniu do obecnego
0
Nie, kiedyś na wykładzie nauczyciel mówił o urządzeniu które sporo kosztuje, ale można zamówić podróbkę na Aliexpress, można nim aktywować różne zablokowane funkcje w samochodzie..nie chodzi mi o zwykły czytnik błędów
0
a możesz napisać jakieś marki, nazwy?
0
jak nazywa się urządzenie podłączane do obd w samochodze, służy do programowania różnych funkcji itd?
1
co tam robi Panasewicz? nie dość ze w tych okularach, to jeszcze reszta kultura, garniaki a on skóra :p
3
Invictus od Paco Rabbane (czy jakoś tak się to pisze), moje ulubione ;)
0
jestem tam, jeden gość próbował, ale poddał się ;)
0
Witam,
zakupiłem stację multimedialną do mojej Astry H, zamontowałem, wszystko super tylko nie włącza się i wyłącza razem z zapłonem. Wiem że w kostce radia nie ma 12v po zapłonie, pytanie skąd go wziąć. Wyczytałem gdzieś, że w zapalniczce jest jakiś przewód aktywny tylko po zapłonie, pytanie czy to prawda? Jeśli już znajdę taki przewód to gdzie go wpiąć? Zdjęcia przejściówki z kostki auta do radia niżej.
https://zapodaj.net/bdaf066e563b7.jpg.html
https://zapodaj.net/2bf63ec036141.jpg.html
https://zapodaj.net/7e1992746a043.jpg.html
https://zapodaj.net/d1b12a1fa5d2b.jpg.html
Ktoś przerabiał radio w Astrze H i jest w stanie mi pomóc?
0
Pytanie, chcę kupić radio do Astry h, jedynie Chińskie stacje multimedialne wspierają komputer pokładowy plus sterowanie z kierownicy. Są takie radia dedykowane na Aliexpress, a czy zna ktoś jakąś stronę z takimi rzeczami w Polsce?
0
taktyk
0
Witam, mam Astre h z radiem cd 30 mp3, zakupiłem emulator zmieniarki firmy nvox, ale nie działa ona jak powinna. Po włączeniu radia zaczyna odtwarzać przypadkowy utwór, jeśli w ogóle zacznie odtwarzać, czasami coś mieli i mieli po cichu. Po zmianie utworu na następny są problemy z odtwarzaniem, jest długa cisza i tyle. Na pendrivie próbowałem zarówno robić foldery jak i wrzucić wszytko do jednego - efekt ten sam. Czy ktoś miał kontakt z takim sprzętem i może mi jakoś pomóc?
1
moje miasto takie piękne :D stadion mamy zajebisty, ale to na potrzeby TS Podbeskidzia, bo weszli do Ekstraklasy jakieś 3/4 sezony temu to musiał być stadion, (wcześniejszy był tragiczny), Podbeskidzie z ekstraklasy spadło, stadion został. W filmiku pokazany drugi klub z Bielska, BKS, mały klub, kisi się już hoho w 4 lidze chyba. Grali mecz z Żywcem, mała mieścina obok Bielska, to wiadomo - musiał być cyrk :D
2
nie wiem, może ja trafiłem na zły dzień, ale opisuje swoje spostrzeżenia ;)