0

wszedłem, ale źle popatrzyłem, zwracam honor

0

podane przez Ciebie i Edossa maja po 22 cale, a ja chcę 24 ;)

0

firma aoc jakoś średnio mi się kojarzy, będzie lepszy od podanych przeze mnie?

0

często gram w gry, np fifa czy COD, GTA v, tak myślalem że głośniki wbudowane a zwykle to może być różnica, dlatego pytam, myślałem że może ktoś ma, coś podpowie

0

dlaczego?

0

Potrzebuję rady, który z tych monitorów byście wybrali:

https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/lg-24mk400h-b.bhtml

https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/benq-gl2460bh.bhtml

cena prawie taka sama, oba 24 cale, oba czas reakcji 1ms, oba częst odśw 75hz, różnica taka że Benq ma głośniki wbudowane, czy ktoś może powiedzieć czy takie głośniki mogą zastąpić zwykłe i czy jest możliwość regulacji głośności jakimiś przyciskami na monitorze? Innymi słowy czy warto brać tego Benq z wbudowanym głośnikiem?

0

mam win 10 i na nim z tego co szukałem to nie ma tego programu

0

Witam, potrzebuję Waszej pomocy. Mój brat niedługo ma 40 urodziny. Chcę mu zrobić urodzinowy filmik/prezentacje złożoną ze zdjęć od dziecka do dnia dzisiejszego. Zdjęcia już mam wybrane, zeskanowane. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś darmowy program do ogarnięcia tego? Myślałem o powerpointcie, ale czy taka zwykła prezentacja nie będzie zbyt sztywna? Myślałem że może istnieje jakiś program w którym zrobię to bardziej w postaci filmu, z podkładem muzycznym. Ktoś może coś polecić?

0

właśnie oglądałem i tylko czekałem na bekę z tego w internetach xd

33

Istnieje powiedzenie, że pociąg o nazwie "Barcelona" zatrzymuje się tylko raz. To prawda, ale trzeba mieć również silną głowę na tyle, żeby po wejściu do tego pociągu wytrzymać "tempo" i nie dostać choroby lokomocyjnej. Malcom to młody chłopak, myślę że w perspektywie czasu coś by z niego było, ale w takim klubie oczekuje się rezultatów tu i teraz, chłopak się spalił, zablokował...myślę że odejście to jedyne sensowe wyjście dla niego.

0

właśnie ostatnio o tym słyszałem, ciekawe czy działa :D

1

to są te niepowtarzalne, piłkarskie emocje!

0

poproszę!

4

Zaczynam budowę fajnego domu dla siebie, obdarowuję rodzinę i kilku najbliższych znajomych, kupuje kilka biletów na mecze Barcy. Reszta inwestycje, myślę że kupiłbym kilka mieszkań na wynajem, albo coś w tym rodzaju.

0

Foo Fighters

1

DSJ 2.1

0

Myślę że to może trochę jak z łóżkiem. Swoje znasz bardzo dobrze, wiesz jak się położyć, żeby było wygodnie. Z kolei na obcym może być różnie, możesz czuć się prawie jak na swoim, a może być źle i się nie wyśpisz (czyli przegrasz) :D

2

bisz na pewno miał coś takiego... banicja, o!

0

Szukam alufelg do swojego auta, polecacie jakieś konkretne strony? Patrzyłem na oponeo, ale tam najtaniej zaczyna się od prawie 500 za szt za nowe, ale interesują mnie równiez używane. Sa jakieś strony gdzie dorwe coś taniej, czy jedynie zostaje mi przeglądanie olx i allegro?

0

Panowie, jakiś flash Player na androida, bądź przeglądarka już z flashem na androida, żebym mógł mecze na tel oglądać? ktoś coś pomoże?

0

obudź się bo się zesrałeś



a tak na serio to ważne 3 pkt na terenie rywala, grając z rzeźnikami, wejście w nowy rok ze zwycięstwem, powiększenie przewagi nad rywalami - ja jestem zadowolony

6

myślę że klauzula 800tys za każde 10 występów znacząco wpłynęła na grę i rozwój zawodnika

0

w fucie dostałem kartę, czarne tło, słaby piłkarz, nie da się jej sprzedać, na jej samej górze jest 4 w kółku... do czego ta karta służy?

1

Witam

słuchawki jbl 500bt w połączeniu z Mate 20 Lite

podczas słuchania muzyki, kiedy przychodzi sms dźwięk na chwilę jest przyciszony, niezależnie czy mam włączone czy wyłączone dzwonki, szukałem w opcjach ale nie znalazłem, czy da się się wyłączyć?



pyt nr 2, słuchawki same się rozlaczaja z telefonem, kiedy np szukam innego filmiku na yt, włączę go to dźwięk nagle nie idzie z słuchawek tylko z telefonu, da się to zmienić?

1

ja wolałbym jednego Eriksena niż Rabiota i De Jonga razem

0

jakie nagrody za Division Rivals? u mnie same ogórki...

0

pytanie, czy na radiowej 3 codziennie puszczane są utwory z tej listy, czy ta lista tworzona jest co roku, a na codzień całkiem inne klimaty w radiu?

1

miodzio :D

0

Witam, mam pytanko, dlaczego jak w fifie 19 gram w futa to wszystko śmiga jak należy, a kiedy włączę zwykłe sezony online to są lagi?

3

ja myślę że ten cały Rabiot i cała akcja to jakaś lipa, zasłona dymna przed letnim okienkiem i jakimś sposobem sprowadzenie z powrotem Neymara, Rabiot ani nie jest jakimś genialnym piłkarzem, ani my na gwałt nie potrzebujemy pomocników.... innego wytłumaczenia nie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?