0

@skakun95 ja wolę Ville :)

2

@DamianPSV Puyol, Alves, Masche, Villa, Pedro, Valdes

1

@fmX "Pudż" :D

1

Wiem że to co pisze jest nierealne, zaraz znajdą się tacy co powiedzą żebym się puknął w czoło, albo żebym wytrzeźwiał po sobocie.... ale

przeszło mi przez myśl, że skoro kupiliśmy Gryzka, sprawa z Neyem wygląda na dosyć realną i zaawansowaną, w efekcie mamy Suareza, Gryzka, Neya, Messiego, Cou, Dembele. Mówi się że Cou i Dembele się nigdzie nie wybierają, każdy z nich ma aspiracje na 1 skład.... więc może to Messi odejdzie? Może po CA ma już dość presji, mediów, ciągłego wyścigu i odejdzie do innego klubu? Może to wszystko jest trzymane w ścisłej tajemnicy żeby inne kluby nam nie windowały cen? Oby to było z serii science fiction... po prostu taka myśl przeszła mi przez głowę.

1

@RakuBarca zbyt ofensywie, normalny trener by nie wystawił takiej 3 w pomocy, a co dopiero EV.

1

@PeteR10 również pozdrawiam z wesela... z tym że ja w pracy

0

@kubix05 moje miasto!

1

@kuz myślę że trzeba jest nie tylko dużo, ale i mądrze, fasfoody i gazowane napoje na bok, oblicz sobie mniej więcej ile kcal na dzień potrzebujesz, dodaj do tego z 500 i ustalaj jedzenie żeby mniej więcej tyle tych kcal przyjąć... z mięs, ryb, makaronów, warzyw itd

0

@7black4 nie za darmo, ale za mniej niż największe gwiazdy, w klubie jest drabinka zarobków i powinien nie być na jej samej górze, co do kwot się nie wypowiem bo nie orientuje się, ale przez 5 lat te kilka mln mniej zrobi jakąś okrągłą sumkę ;)

0

@kkbarca zwróć uwagę na postaci (aktorki ;p) Clark i Raven :D

3

JEŚLI to prawda że on chce wrócić, JEŚLI to prawda że w Paryżu mu źle, JEŚLI to prawda że prowadzone są jakieś negocjacje między klubami to moim zdaniem jeśli Paryż ostatecznie powie za niego 200 mln to 100 Barca, 100 Neymar. Jeśli marzy o powrocie do klubu który potraktował jak potraktował powinien dołożyć się do transferu, przeprosić publicznie, zgodzić się na mniejsze zarobki na poczet pieniędzy na transfer. Dla niego to pozbycie się kilku z prawie 40 domów, (ostatnio czytałem że tyle ma), plus sprzedaż kilku samochodów. Z czasem i tak to sobie odbije, pewnie podwójnie. Jego transfer ma dwa oblicza, pierwsze to kasa,co już napisałem, a drugie to okoliczności jego odejścia w 2017, musiałby się bardzo postarać żeby kibice mu odpuścili... ale wyobraźmy sobie sytuację kiedy za rok będziemy świętować teyplet w Nemarem w składzie - jest to możliwe, wtedy każdy będzie mu dziękować. Do pełni szczęścia dla mnie potrzeba zmiany trenera... ale to temat na inną dyskusję.

2

@kerouac masz rację, oglądając ten film z okrzykami więźniów pomyślałem zwierzęta.... Czytając komentarze pod tym filmem... mnie dobiły, np dość młody człowiek, na zdjęciu profilowym ze swoim kilkuletnim dzieckiem pisze "za*ebac ku*we, musi zdechnąć" idt, takich komentarzy były setki. Pomyślałem jaki wzór dla swojego dziecka tworzy taki rodzic? Ten facet co to zrobił zasługuje na potępienie i karę, ale jakim społeczeństwem się stajemy pisząc publicznie takie rzeczy? Według mnie to idzie w złym kierunku.

0

@Bykunn ok, dzięki za pomoc ;)

0

@Bykunn rozumiem że karta graficzna rx 570 będzie działać typu p&p, trzeba tylko sterowniki zainstalować. Możesz mi powiedzieć jak z procesorem...zgadzać ma się socket, tak? Byłbym wdzięczny za chociaż 2 linki do aukcji z procesorem, który będzie pasować.

1

Witam, czy jakiś zapalony informatyk mógłby mi polecić co zmienić w tym kompie? Kupiłem sobie tv, podłączyłem go pod kompa w rozdzielczości 4k i niektóre gry czasami mają przycięcia. Czy winna jest grafika, może zmiana na RX 570 8gb coś pomoże? Dziękuję za sugestie.

https://zapodaj.net/03ab6cb488220.jpg.html

0

@Janiama nie można zapominać o trenerze, myślę że EV delikatnie mówiąc nie zachęca nowych zawodników do przyjścia, również myślę że z tym Panem na ławce nadchodzący sezon nie będzie lepszy niż poprzedni

1

@LeoMessi1994 Pikej to na szpice za Suareza :D

0

@Michael_20 masz rację, szkoda że to już koniec w Bielsku :D

0

@DonMatteo901 potwierdzam, ponad 10 tys osób na stadionie, atmosfera super, mecz ciekawy, im dalej tym więcej emocji... aż szkoda E to już koniec.

0

@VamosRakieta #Valverdeibrzeczekout

0

@jakubkuba07 moje też! :D

0

@msmsms tak, ale wtedy była całkiem inna technologia, wszystko poszło naprzód i myślę, że naukowcy lepiej są w stanie okiełznać takie siły... a przynajmniej w to wierzę. Jestem zwolennikiem elektrowni atomowych, bo robiąc prąd z węgla również wpływamy negatywnie na planetę, wszechobecny smog... zadaniem dla naukowców jest znalezienie jak najbardziej czystej energii, może to właśnie jest atom

0

@Douglasinho masz rację ale Pique młodszy nie będzie... De Ligt powinien przyjść :)

0

@Nazio87 na trybunach wszyscy gwizdali na Argentyne, a Mali kibicowali :D

0

@mekston z perspektywy trybun też tak sądzę, dogrywka

0

@lukas10 może on czeka co będzie z Valverde? Jeśli trener zostanie to on wybierze inny zespól bo widzi co się dzieje

8

@Kompletny też mam wrażenie, że trafił go w klatkę a nie rękę, szkoda bo ten karny trochę zabił mecz

7

Czy tylko ja myślę, że Mane z tym karnym zrobił to z premedytacją? Miał piłkę, nie bardzo wiedział co zrobić, widział wyciągniętą rękę Sisoko to kopnął żeby w nią trafić?

0

Witam, od niedawna mam tv Samsung, model z 2018r. Czy da się jakoś zmienić interfejs podczas zmiany kanałów? Teraz na ekranie pojawia się tylko nazwa kanału i nazwa programu z boku ekranu, na środku jego wysokości. Chciałbym żeby był pokazany następny program, czas zakończenia obecnego, godzina itd, da się to zrobić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?