pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kaperan1357 siedze na weselu, czekam na koniec...
0
Valdek... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... (nie)pokonanym.
0
@Hushovt nawet papież w Watykanie zjada kolbe na śniadanie!
dzisiejsze lato w Darłówku ;p
3
@norbi77 uczył się od Suareza :D
3
@DaPi Beata Chmielowska-Olech
0
@marcin000019 ja mam zestaw z logitecha mysz plus klawa, powiem Ci ze super, zero kabli, możesz to wziąć gdzieś dalej od kompa, działa bez zarzutu, do obsługi tych dwóch urządzeń wpinasz z tyłu kompa takie malutkie coś to USB, baterie zmieniasz rzadko, raz na pół roku
0
@bartoszekkk dzięki, a jak to zrobić zwykłymi klubami?
0
Panowie jak zagrać w Fife ze znajomym na PC przez sieć?
3
@JimMorrisonFCB od jakiegoś czasu jestem "pomocnikiem" dja, to mój kolega z pracy, jeżdżę z nim po weselach, pomagam ze sprzętem, zabawami, słuchając tego weselnego grania jedno mi się spodobało I follow Rivers magican remix :D
2
@JimMorrisonFCB Jim Morrison pyta o muzykę? :D
27
Opisy ocen pomocników, że rządzili w środku pola, nie dali pograć pomocnikom Getafe... ja mam inne odczucia po meczu, bramka z dzidy MATSa, gra w środku pola wcale fantastycznie nie wyglądala, w moim odczuciu nie zdominowalismy tego meczu. Wygrana jak najbardziej cieszy, jednak jest dużo do poprawy.
0
@msmsms gry które wymieniłeś są ikonami, masz rację... ale my tutaj w większości interesujemy się piłka nożną, a nie zabijaniem, jazdą samochodem bez żadnych zasad, kierowaniem wojskami itd... dlatego gramy w fife/Pesa ;)
2
mam przeczucie, że mimo swojego stadionu mecz będzie podobny do poprzedniego, zero ładu, składu i pomysłu, przeciwnik nas zdominuje i strzeli bramke lub dwie
1
@Anonymus0608 może Buffon?
0
Jest jakaś różnica w fife którą kupię w rtv euro agd za 199 zł w pudełku, a tą z Origin za 240zl?
0
@dominik127pl tzn?
2
@kubix05 moje miasto!
0
@ja8215 syf dupa i kamieni kupa
1
@Tom0VeB zamówione, dzięki :)
0
@Tom0VeB o co chodzi z tym pseudonim influencera?
0
@xJLx jak to jest ze pod tym linkiem na pc kosztuje 199zl,a na origin 239zl?
0
Czy ktoś zna trendy cen opon na Oponeo? Czy kupować zimówki już bo ceny będą rosnąć, czy czekać do października/listopada?
0
@xVENUMx spróbujmy :D
0
@D44H oglądałem tam dość długo mecze i nie narzekałem, ale ostatnio ktoś tutaj polecił mi delta media player, obczaj sobie bo moim zdaniem lepsze ;)
0
@D44H są tam konkretne wydarzenia, jak będzie to mecz Barca Real to na pewno będzie, ale jak będą to pierwsze mecze Barca vs 3 ligowiec to może nie być
0
Chce kupic sobie gramofon, jednak chciałbym żeby był on nie tylko do odtwarzania winyli. Znalazłem takie coś na allegro, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to się nada? Czy dokupie do tego ewentualnie igłę itd. Czy taki sprzęt wart jest swojej ceny? Nie musi być konkretnie ten model, może być innej firmy, link podaję orientacyjnie.
https://allegro.pl/oferta/gramofon-dab-winyl-cd-radio-mp3-usb-bluetooth-fm-8473940563
0
@nvidd podpinam się
0
Chce kupic sobie gramofon, jednak chciałbym żeby był on nie tylko do odtwarzania winyli. Znalazłem takie coś na allegro, czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to się nada? Czy dokupie do tego ewentualnie igłę itd. Czy taki sprzęt wart jest swojej ceny? Nie musi być konkretnie ten, może być innej firmy, pytanie czy takie wielofunkcyjne urządzenie będzie dobre dla domowego użytku.
https://allegro.pl/oferta/gramofon-dab-winyl-cd-radio-mp3-usb-bluetooth-fm-8473940563
0
xperia xa2, da się jakoś ukryć dolny pasek nawigacyjny przy trybie pełnoekranowym?
0
@D44H niee, na luzie, wszystko Ci powiedzą tam :D