pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@darek60 akurat o to nie chodzi, nie pije prawe wcale, formę mam dobrą ;)
0
Byłem dzisiaj pierwszy raz na gokartach, wrażenie super, ale pod koniec 30minutowej jazdy zaczęło mi się robić niedobrze, coraz bardziej, myślałem że tam zwymiotuje, ktoś podpowie czemu? Choroba lokomocyjna?
6
mam tylko nadzieję że w drugiej połowie zobaczymy Artura i Puiga
0
@VenoM oboje solidni rzemieślnicy po 30, z całym szacunkiem do nich, (szczególnie do Rakiety), ale ich czas już minął, czas dać prawdziwą szansę młodym
0
@Pilka_jest_okragla życzę mu jak najlepiej, ale niestety jestem się nawet w stanie założyć, że pogra z miesiąc i znowu się połamie :c
0
@elmayakos tak, za takie konto jak moje, które ma tutaj chyba z 10 lat to ja jestem ustawiony do końca życia
0
Może głupie pytanie, ale jak usunąć stare wiadomości na fcbarca. com?
0
@AdrianStoku ja pracuje w LM
3
@Veb1233 jak Barca wybuduje stadion to będzie na liście
0
@lukas10 i cyk "banik"
0
@Szicek10 myślę że nie, po prostu zbiórka o 17, piłkarz ma być, może nawet na nogach przyjść, nie widzę sensu w przyeździe autokarem wszyscy na raz ;)
0
@Szicek10 na serialu Matchday było ładnie pokazane, że każdy dojeżdża własnym samochodem, czasami zabiera kolegę z drużyny, raz chyba Suarez jechał z Leo ;)
0
@Visca el Barca !! i 4/4 LR chce jego zwolnienia
1
@amanter wróci za miesiąc na miesiąc
9
@barcelonaLM równie pięknie jak nierealne
14
@judaszowe_srebrniki myślę, że przy leniwej i przewidywalnej grze Barcy Adama by nie odpalił, kisił by się na skrzydle bez wolnego miejsca żeby przyspieszyć
0
@cat_r37 wszystko? Nie powiesz mi, że nie podoba Ci się postawa Jonga na boisku, nawet pomijając fakt czerwonej kartki - każdemu się może zdarzyć, ale Jong gra, a nie wiecznie siedzi w szpitalu. Dembele jest jeźdzcem bez głowy, w tym chaosie czasem mu coś wyjdzie. Rozumiem też, że może trudno ich porównywać, bo to dwie całkiem różne pozycje, jednak gdybym miał wybrać po prostu lepszego piłkarza jest nim dla mnie Franek.
1
@cat_r37 nie ma co porównywać Franka do Dembele, pierwszy to dojrzały facet który wie czego chce od życia, przyszedł do klubu marzeń i zapieprza, nawet sam od siebie zaczął się wcześniej uczyć hiszpańskiego... a ten drugi? To duże dziecko, które woli grać na konsoli niż trenować, ciągle połamany i spóźniony na trening.
0
@Odesseiron podziękował
1
potrzebuję pomocy, laptop Sony Vaio, karta graficzna AMD Radeon HD 7500M/7600M, nie mogę znaleźć na stronie sterowników, jest do wyboru Radeon hd 7500 series, ale w kolejnej liście nie ma do wyboru ani 7500, ani 7600, są inne liczby, program od Radeona do automatycznego wykrywania sprzętu wyrzuca jakiś błąd. Ktoś poratuje jak znaleźć sterownik do tej konkretnej karty?
0
@ShinobiQWE póki ma swoje 5 minut to chce je wykorzystać jak najbardziej, wydaje mi się że za rok czy dwa zapomnimy, że ktoś taki śpiewał
0
@Gaucho hmm, ciekawe czy Brazylijczycy mają coś z głowami, brakuje im "sportowej piątej klepki", kwestia wychowania, tradycji... ze nie potrafią skupić się na profesjonalnej karierze
1
@Gaucho bramkarz też się nie popisał :D
2
@sebasek99 ja odpowiem jak człowiek - działa super :D
0
@sendesara kapitan, jakby nie patrzeć ikona klubu, Pan Piłkarz, wzór, dla mnie naturalny wybór
0
@badej60 ja dzisiaj zrobiłem nogi
0
@Katalonbar ja też tak mam :D
0
@xVENUMx Messsi wygląda jak 50 letni, łysy facet z tupecikiem na głowie :p
1
@marcin000019 ja z kolei polecę Astre h, silniki spokojnie znajdziesz 1.6 czy 1.8, jeśli znajdziesz zadbany egzemplarz to będziesz zadowolony, sam mam i sobie chwalę
1
@xJLx moim zdaniem koniecznie nowy trener z jajami, który posadzi święte krowy na ławie, potem pełna szansa dla młodych, za dużo pieniędzy już poszło w błoto na zawodników za miliony, którzy nie wnieśli nic do zespołu