2

@BarcaInfo Andrzej Iniesta, a w końcu dzisiaj Andrzejki!

też mi go brakuje.

0

szybkie pytanie, kolega z Ukrainy szuka auta, znalazł starą Toyote, ale już na żółtych blachach. Jak wygląda kupno, rejestrowanie takiego auta? Prawda jest ze jak on rozbije ten samochód to jest prawnie zobowiązany do przywrócenia mu stanu sprzed wypadku?

23

"zobacz co Witsel odwalił" słowa komentatora xD

0

@TR3YWAY myślę że zrobi z niego wiatrak, położy na ziemi, objedzie jak dziecko... oczywiście Piszczu Dembele, nie na odwrót.

1

@Wichurek dokładnie, na Śląsku cisza, spokój, słoneczko ;)

0

@IronSanHybrid bo jak jest zimno, ale nie ma wiatru, to jest ciepło ;p

1

@Brusu Iniesta, Xavi, Villa

1

@messi564 ktoś na nich po prostu postawił i te kluby grają "normalną" piłkę, a nie milion podań bez sensu i strategia na szukaj Leo.

6

@FC1899Barca za dużo Dark'a? ;p

0

@pinasmeister dzięki ;)

0

Kiedy przyznawane są nagrody za Squad Battles? W czwartki jak cała reszta?

0

trójkąt bermudzki :p

0

@Kuczek darkw.pl

2

@NeroTFP najlepszy, albo..jedyny ;p

żartuję oczywiście, gratulacje :D

2

@seba1324 musisz cały czas trzymać analog w tym miejscu gdzie chcesz strzelić, nie wystarczy raz wycelowac i puścić

0

@Mario96w zależy jaka sekretarka ;p

3

@Janiama ja właśnie nie mogę pojąć czemu tak kurczowo trzymamy się 433, czasami 442, ustawienie o jakim piszesz, 4231 wydaje się dla mnie idealne, szczególnie kiedy mamy De Jonga i Arthura

0

@Azi jestem pełnoletni, pracuję na etacie, ale szukam możliwości dorobienia przez zimę

0

@Suzu próbowałeś działać jakoś w tym temacie?

0

Zarabianie na ankietach online, Ysense, Timebucks, ktoś może coś więcej powiedzieć, jest to bezpieczne, opłaca się?

0

@TheNekro94 ja Bielsko Biała :D

0

@Janiama chłop to moja rodzina, dalszy kuzyn :D

0

@TheNekro94 ej, ja jestem ze Śląska ;p

0

@geass dzięki znaki

0

Panowie o której nagrody za Fut Champions?

0

@Grzesior667 dzięki, zrobione, będę testować

0

Ktoś ma podobny problem, może udało mu się go rozwiązać?

Fifa 20, podczas rozgrywki wyskakuje w prawym dolnym rogu powiadomienie z Origin "czatuj ze znajomymi...", w tym momencie wywala mnie z meczu z mojej winy, powodem naciśnięcie kombinacji klawiszy Alt + Tab. Jak się tego pozbyć?

5

@kkbarca i mamy "perełkę" na ławce trenerskiej

1

@Cvzx nie jestem pewien czy czuję tutaj sarkazm, ale to jest 3 sezon EV i im dalej w las tym gorzej.

26

My - męczarnie na swoim stadionie ze Slavią, wynik 0:0. Real 2 gole w 7 minut, nie schodzą z połowy Galaty. Wniosek? EV to nie jest człowiek na odpowiednim miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?