0

Halo rambla, mechanik potrzebny. Seicento 1.1 mojej dziewczyny, kiedyś był mój. Jeździłem nim kilka lat, parę razy mnie zawiódł w zimie, nie odpalił, wtedy ładowałem aku i jakoś to było. Już od zeszłej zimy jeździ nim moja dziewczyna, wymieniłem więc aku rok temu, już po kolejnych przygodach z odpalaniem. Tej zimy niestety to samo, wystarczy że na zewnatrz lekki mroz, auto stoi 2 dni i potem nie odpala. Nic raczej prądu na postoju nie bierze, radio ma wyjmowany panel, świateł nie da się włączyć bez zapłonu. Mierzyłem napięcie na włączonym samochodzie, w okolicach 13.9/14V, z włączonym radiem, światłami, dmuchawą spada do ok 13.9. Mam aku z Norauto o parametrach 340/40Ah. Może to być wina zbyt małego prądu rozruchu czy po prostu słabej marki aku, czy może wina jest w samochodzie, że niedostatecznie go ładuje?

1

@juliacicha Hejterzy zawsze się znajdą, nawet gdybyś cały wywiad powiedziała jak wierszyk, bez zająknienia. Gratuluję wywiadu, wiedzy, odwagi, życzę powodzenia w dalszych działaniach związanych z fcbarca.com i rozwoju! ;)

1

@Danny Gaucho ja byłem zdziwiony jak w DZP zobaczyłem Nemyara w roli zakonnika :p

5

fajnie że wrócił jako taki presing, po stracie cisną Napoli, ale co z tego bo kiedy już odzyskają piłkę to nie ma żadnego pomysłu na sforsowanie głęboko cofniętej obrony Włochów

3

@Mario96w ok, nie śmieje się

0

@Danny Gaucho tak, Chrome

4

@Danny Gaucho u mnie bez zarzutu

0

@nadachu i szamanów od Umtitiego

53

Mówcie co chcecie o Roberto, ale z Realem grał zawsze bardzo dobrze i dawał dużo zespołowi

0

mądrego to aż miło posłuchać

0

@deyna2018 zamówiłem sobie coś, paczka od 23 stycznia jest w Wuhan, chyba już się na nią nie doczekam :p

2

@marcin000019 Cou to nie Dembele, z początku grał super, potem się stoczył, to naprawdę dobry piłkarz, myślę że pod wodzą obecnego trenera rozwinąłby skrzydła

0

@MarioVeB! myślę że Czibo mógł zrobić więcej

0

@SuperVegeta masz rację, to zawodnik jest dla klubu, a nie klub dla zawodnika... ale to Messi ostatnimi laty ciągnie ten wózek, pytanie jakby to wyglądało sportowo gdyby w składzie był Cou, zdrowy Dembele, Neymar... ale już bez Messiego i jego ogromnej pensji

0

@Messibestplayerintheworld nie mam domu, ale gdybym miał to bym postawił

0

@marcin000019 radio to raz, polecam zainwestować w jakiegoś Pioneera, antena to druga sprawa, ale sama jej końcówka, która wchodzi do radia, ja musiałem kupić nową i przylutować kabel ;)

0

Idę o zakład, że nasz nowy nabytek do końca sezonu swoją grą jak i liczbami spisze się na tyle dobrze w porównaniu do Dembele, że będziemy rwać włosy z głowy jak mogliśmy dać tyle kasy za Francuza.

1

@FC1899Barca ledwo odpaliłem, a tu 3mln euro miesięcznie, udziałowce i potem gotowanie :p

0

@Jarema2000 Alba póki co wyleciał, na Napoli jestem pewny że nie wyjdzie Firpo, na PO zagra Semedo, a na LO Roberto ;p

0

Kraków, plac Sikorskiego, wizyta z pt na nd, ile orientacyjnie zapłacę za parkwoanie tam? :D

1

@NeroTFP postać jak z horroru, jeszcze na filmiku w tej koszulce 3 rozmiary za dużej :D

0

@SuperVegeta wlewami z witaminy C

1

@AnnaMarianna kino, kolacja, kopulacja.

0

@barteq Van Dijk?

0

@masakrator05 no, takie mocne 9.5/10 jak dla mnie :D

1

@LuisSalvano to samo pisałem wczoraj chyba, brałbym chłopa na te pół roku, kilka bramek na pewno by strzelił bez wydawania milionów

0

@bixmix właśnie, masz coś do baranów? :D

0

@IronSanHybrid ostatnia ma zeza czy mi się wydaje? :p

2

@MarioVeB! wybiera - do szpitala

0

Fifa 20, gram z ziomkiem mecze towarzyskie online no i gra zamula w porównaniu do zwykłej rozgrywki, czym to jest spowodowane? Ma znaczenie który z nas jest hostem czy może po prostu przez sieć tak jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?