pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Halo rambla, mechanik potrzebny. Seicento 1.1 mojej dziewczyny, kiedyś był mój. Jeździłem nim kilka lat, parę razy mnie zawiódł w zimie, nie odpalił, wtedy ładowałem aku i jakoś to było. Już od zeszłej zimy jeździ nim moja dziewczyna, wymieniłem więc aku rok temu, już po kolejnych przygodach z odpalaniem. Tej zimy niestety to samo, wystarczy że na zewnatrz lekki mroz, auto stoi 2 dni i potem nie odpala. Nic raczej prądu na postoju nie bierze, radio ma wyjmowany panel, świateł nie da się włączyć bez zapłonu. Mierzyłem napięcie na włączonym samochodzie, w okolicach 13.9/14V, z włączonym radiem, światłami, dmuchawą spada do ok 13.9. Mam aku z Norauto o parametrach 340/40Ah. Może to być wina zbyt małego prądu rozruchu czy po prostu słabej marki aku, czy może wina jest w samochodzie, że niedostatecznie go ładuje?
1
@juliacicha Hejterzy zawsze się znajdą, nawet gdybyś cały wywiad powiedziała jak wierszyk, bez zająknienia. Gratuluję wywiadu, wiedzy, odwagi, życzę powodzenia w dalszych działaniach związanych z fcbarca.com i rozwoju! ;)
1
@Danny Gaucho ja byłem zdziwiony jak w DZP zobaczyłem Nemyara w roli zakonnika :p
5
fajnie że wrócił jako taki presing, po stracie cisną Napoli, ale co z tego bo kiedy już odzyskają piłkę to nie ma żadnego pomysłu na sforsowanie głęboko cofniętej obrony Włochów
3
@Mario96w ok, nie śmieje się
0
@Danny Gaucho tak, Chrome
4
@Danny Gaucho u mnie bez zarzutu
0
@nadachu i szamanów od Umtitiego
53
Mówcie co chcecie o Roberto, ale z Realem grał zawsze bardzo dobrze i dawał dużo zespołowi
0
mądrego to aż miło posłuchać
0
@deyna2018 zamówiłem sobie coś, paczka od 23 stycznia jest w Wuhan, chyba już się na nią nie doczekam :p
2
@marcin000019 Cou to nie Dembele, z początku grał super, potem się stoczył, to naprawdę dobry piłkarz, myślę że pod wodzą obecnego trenera rozwinąłby skrzydła
0
@MarioVeB! myślę że Czibo mógł zrobić więcej
0
@SuperVegeta masz rację, to zawodnik jest dla klubu, a nie klub dla zawodnika... ale to Messi ostatnimi laty ciągnie ten wózek, pytanie jakby to wyglądało sportowo gdyby w składzie był Cou, zdrowy Dembele, Neymar... ale już bez Messiego i jego ogromnej pensji
0
@Messibestplayerintheworld nie mam domu, ale gdybym miał to bym postawił
0
@marcin000019 radio to raz, polecam zainwestować w jakiegoś Pioneera, antena to druga sprawa, ale sama jej końcówka, która wchodzi do radia, ja musiałem kupić nową i przylutować kabel ;)
0
Idę o zakład, że nasz nowy nabytek do końca sezonu swoją grą jak i liczbami spisze się na tyle dobrze w porównaniu do Dembele, że będziemy rwać włosy z głowy jak mogliśmy dać tyle kasy za Francuza.
1
@FC1899Barca ledwo odpaliłem, a tu 3mln euro miesięcznie, udziałowce i potem gotowanie :p
0
@Jarema2000 Alba póki co wyleciał, na Napoli jestem pewny że nie wyjdzie Firpo, na PO zagra Semedo, a na LO Roberto ;p
0
Kraków, plac Sikorskiego, wizyta z pt na nd, ile orientacyjnie zapłacę za parkwoanie tam? :D
1
@NeroTFP postać jak z horroru, jeszcze na filmiku w tej koszulce 3 rozmiary za dużej :D
0
@SuperVegeta wlewami z witaminy C
1
@AnnaMarianna kino, kolacja, kopulacja.
0
@barteq Van Dijk?
0
@masakrator05 no, takie mocne 9.5/10 jak dla mnie :D
1
@LuisSalvano to samo pisałem wczoraj chyba, brałbym chłopa na te pół roku, kilka bramek na pewno by strzelił bez wydawania milionów
0
@bixmix właśnie, masz coś do baranów? :D
0
@IronSanHybrid ostatnia ma zeza czy mi się wydaje? :p
2
@MarioVeB! wybiera - do szpitala
0
Fifa 20, gram z ziomkiem mecze towarzyskie online no i gra zamula w porównaniu do zwykłej rozgrywki, czym to jest spowodowane? Ma znaczenie który z nas jest hostem czy może po prostu przez sieć tak jest?