pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca ja tak przeszedłem, różnicy nie ma, Astra H
0
@contowsky wczoraj u mnie na działce sąsiad traktorem ciągnął śliwki i ciężko było... :O
5
@Ramos9248 zależy jak bardzo byłaby przetestowana pod kątem skutków ubocznych itd
0
Fifa, jeśli gram kariere w drugiej lidze hiszpańskiej i w danym sezonie wygram puchar Hiszpanii, ale nie wywalczę awansu do 1 ligi, to w kolejnym sezonie będę brać udział w europejskich pucharach?
1
@Bykunn nie wiem, widziałem że przede mną ktoś już w nim grzebał, ale to nie mój komp, dostałem go do "uratowania" :D
0
@Bykunn no tak, ale w takim razie po co w ty kompie 6gb ramu, skoro może wykorzystać tylko 4? :D
0
@Bykunn 7 nie chciała się zainstalować, już przy wyborze partycji do instalacji był błąd "instalator nie mógł utworzyć nowej partycji systemowej" i dupa, xp poszedł bez problemu :D
0
Samsung x360, komputer z jakiegoś powodu stracił SO, ale nieważne. Komp fizycznie ma 6gb ramu, ( jedna kość 2, druga 4). Sterowniki do tego lapka ze strony samsunga są do win 7 32bit, win xp i vista. Te systemy w wersji 32 bit obsługują max 4gb ramu, a znowu jeśli zainstaluję wersje x64 to nie mam żadnych sterowników do tego. Gdzie tu sens, gdzie logika?
8
@IronSanHybrid już widzę jak ona folią do pakowania śniadania zasłania okna ;p
0
@MichalZZZ piździ
0
Laptop Samsung x360, kiedy go włączam to przycisk on/off się podświetla, diody z dołu również sygnalizują włączenie i kiedy podłączę go pod prąd, ale ogólnie komp nie żyje, czarny ekran, nie słychać pracy, wentylator nie działa, widzę bo go rozebrałem, jakieś pomysły co to może być?
0
@ksobi coś w stylu co jest cięższe, kilogram stali czy kilogram pierza?
ważą tyle samo, tylko pierza jest więcej ;p
0
@barcafan9512 masz jakieś foty? kolega sąsiada pyta :D
1
@IronSanHybrid niestety nie widać lądowania, czy był telemark czy na 4 koła, to też ma znaczny wpływ na ocenę końcową
0
@eckov trener to raz, a dwa to połowa składu wygrała wszystko co można i nie mają motywacji
1
@dafik85 nie poskłada się, takich zawodników już nie będzie, obecnie są transfery za wielkie pieniądze, zwykli najemnicy, którzy nie będą walczyć do ostatniej kropli krwi za herb, raczej pójdą tam gdzie większa kasa
1
@sonek klej mamut
0
@AnnaMarianna przeciwko piciu nie mam nic, ale nie chciałbym żeby się upijała
0
Pytanie, czy mogę z dziewczyną używać jednego konta Origin? Ja do fify, ona do Simcity, możemy grać w swoich domach, niezależnie od siebie na jednym koncie w dwie różne gry?
0
@FCBMati10 jest taka stronka, sofifa...
0
Trudne czasy kwarantanny, czy są jakieś darmowe gry w które można za darmo grać online ze znajomymi? Mogą być zarówno normalne gry, albo takie na przeglądarkę.
3
@Misanthrope na końcu umiera...ale tak nie całkiem
8
@ulik10 w punkt, mogę się podpisać
2
@NeroTFP pracuję w biurze gdzie są 4 kompy, taka koleżanka - blondynka w okolicach 40 musiała zmienić stanowisko i ciągnie monitor do nowego stanowiska, pytamy czemu, a ona że chcę mieć na nowym miejscu swoje ikonki :D Druga sytuacja to drukarka coś szwankowała i ona zaczęła ją szarpać, pytamy co ona odwala, a ta "pisze Sharp to szarpie" ;p
1
@AnnaMarianna poświęć 40 min swojego życia, usiądź wygodnie w fotelu i włącz sobie Marmur, przesłuchaj od początku do końca, jeśli to zrobisz to napisz proszę swoje wrażenia ;)
0
w milionerach wygrała milion!
1
@HighestInTheRoom Taco i Zeus przekonali mnie do rapu, Taco uwielbiam szczególnie za "Marmur", właśnie przed chwilą zamówiłem te płytę na winylu :D
1
@FranzMaurer ja miałem całkiem nowe opony więc doszło jeszcze wyważenie... chociaż MacGyuver i na to by coś wymyślił :D
0
@IronSanHybrid byłem w piątek, wymieniłem, mandatu nie załapałem :D
1
@AnnaMarianna myślę, że po prostu piłka nożna, fajnie jak kobieta nie robi wielkich oczu jak słyszy spalony, albo rożny, no i super jeśli oglądałaby ze mną mecze ;)