pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca takie 3/10
0
@michal26 pamiętasz może ile dałeś za nią?
0
@michal26 normalny tzn z rurą którą się wystawia za okno?
1
@IronSanHybrid geniusz :D
0
@Colon ja polece Ryobi, kosze taka drugi sezon i chodzi jak szalona :)
1
Pany idą upały, ciężko spać itd, chce sobie kupić taki pokojowy klimatyzator, budżet do 300zl, czy takie coś się nada?
https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-klimator-przenosny-wodny-klima-4l-3w1-9055128748?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
0
@Jaca27 "kajś" to jakieś 10km ode mnie
2
włączyłem sobie mecz 2Bundesligi, VFB Stuttgard z jakimiś ogórkami, nagle pada nazwisko Badstuber, chłop kojarzy mi się z Bundesligą, Bayernem i kawałem dobrego obrońcy, myślę co facet robi w drugiej lidze. Odpaliłem wikipedie, patrzę...a chłop podczas swojej kariery 3 razy zerwał więzadła krzyżowe, a ma "dopiero" 31 lat, pechowiec ogromny.
4
@BarcaInfo jakby na to nie patrzeć to ostatnio zginęliśmy od własnej broni :D
0
@Barwindg fajny milfik :D
2
@kamilos1214 jak kolega mówi, problemu nie będzie, tylko nie można wypalać ;)
0
@sebasek99 jakieś foto?
0
Komentarz usunięty
1
@PaulFCB podziękował, święta robota! również proszę o oznaczanie w przyszłości :D
1
@PaulFCB poproszę ;)
0
@deyna2018 czy leci z nami pilot?
1
@MESSIah16 a wczoraj ponad 400 zakażeń ;)
0
@maatiixx chyba moze, ale i tak jakąś kontuzje złapał
0
@Pilka_jest_okragla wszystko się zgadza, ale już trochę w czasie przeszłym, chłop ma swoje lata i już gaśnie niestety
4
@NeroTFP witam, witam i o zdrowie pytam
0
@Jaca27 Zeus, on mnie przekonał w ogóle do słuchania rapsów :D
0
@Fawrf zaryzykuje :D
0
@PatrychoO trochę do myślenia też daje to, że Pes wypuścił wersję online za darmo...
2
@Hiacynk nie obrażej Pan, nie obrażej, dobre?
4
@BarceloDomo masełko musi być :D
1
@Jaca27 mam Astre H 1.6 w gazie, nie narzekam :D
4
@Kapitan hawk dwójeczka
0
Dlaczego na pewnej stronie z "legalnymi" grami do pobrania nie ma i nigdy nie było Pesa 20? Chciałbym sobie pyknąć parę meczy dla porównania z Fifą :D
0
@patry295 tak, ale ten okres był zdecydowanie krótszy, zdobył co miał zdobyć, ale szybko zgasł. Popatrzmy gdzie teraz są Augero czy Benz, a gdzie Fabs.
0
@patry295 hmm, Fabregas spełnił oczekiwanie? W moim guście nie do końca ;)