0

@Criss18Barca takie 3/10

0

@michal26 pamiętasz może ile dałeś za nią?

0

@michal26 normalny tzn z rurą którą się wystawia za okno?

1

@IronSanHybrid geniusz :D

0

@Colon ja polece Ryobi, kosze taka drugi sezon i chodzi jak szalona :)

1

Pany idą upały, ciężko spać itd, chce sobie kupić taki pokojowy klimatyzator, budżet do 300zl, czy takie coś się nada?
https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-klimator-przenosny-wodny-klima-4l-3w1-9055128748?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

0

@Jaca27 "kajś" to jakieś 10km ode mnie

2

włączyłem sobie mecz 2Bundesligi, VFB Stuttgard z jakimiś ogórkami, nagle pada nazwisko Badstuber, chłop kojarzy mi się z Bundesligą, Bayernem i kawałem dobrego obrońcy, myślę co facet robi w drugiej lidze. Odpaliłem wikipedie, patrzę...a chłop podczas swojej kariery 3 razy zerwał więzadła krzyżowe, a ma "dopiero" 31 lat, pechowiec ogromny.

4

@BarcaInfo jakby na to nie patrzeć to ostatnio zginęliśmy od własnej broni :D

0

@Barwindg fajny milfik :D

2

@kamilos1214 jak kolega mówi, problemu nie będzie, tylko nie można wypalać ;)

0

@sebasek99 jakieś foto?

0

Komentarz usunięty

1

@PaulFCB podziękował, święta robota! również proszę o oznaczanie w przyszłości :D

1

@PaulFCB poproszę ;)

0

@deyna2018 czy leci z nami pilot?

1

@MESSIah16 a wczoraj ponad 400 zakażeń ;)

0

@maatiixx chyba moze, ale i tak jakąś kontuzje złapał

0

@Pilka_jest_okragla wszystko się zgadza, ale już trochę w czasie przeszłym, chłop ma swoje lata i już gaśnie niestety

4

@NeroTFP witam, witam i o zdrowie pytam

0

@Jaca27 Zeus, on mnie przekonał w ogóle do słuchania rapsów :D

0

@Fawrf zaryzykuje :D

0

@PatrychoO trochę do myślenia też daje to, że Pes wypuścił wersję online za darmo...

2

@Hiacynk nie obrażej Pan, nie obrażej, dobre?

4

@BarceloDomo masełko musi być :D

1

@Jaca27 mam Astre H 1.6 w gazie, nie narzekam :D

4

@Kapitan hawk dwójeczka

0

Dlaczego na pewnej stronie z "legalnymi" grami do pobrania nie ma i nigdy nie było Pesa 20? Chciałbym sobie pyknąć parę meczy dla porównania z Fifą :D

0

@patry295 tak, ale ten okres był zdecydowanie krótszy, zdobył co miał zdobyć, ale szybko zgasł. Popatrzmy gdzie teraz są Augero czy Benz, a gdzie Fabs.

0

@patry295 hmm, Fabregas spełnił oczekiwanie? W moim guście nie do końca ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?