0

Pomocy!
Tv Samsung, przestało działać wifi z routera. Kiedy zrobię hotspota z telefonu to działa. Przyznaję że bawiłem się ustawieniami wifi w routerze jakiś czas temu i mogło to mieć wpływ. Czy jakaś mądra głowa może zerknąć na to i podpowiedzieć co i na co mam zmienić, żeby działało? Dodam, że telefon łączy się z siecią wifi bez problemu.

https://zapodaj.net/a06595b800ec5.png.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt Griezmman kosztował 100 baniek, masz odpowiedź

0

@VandaI jak jest w tygodniu o 22 to dla mnie zdecydowanie za późno, z reguły 22:30 mi wywala korki :D

0

@Ghotti możesz napisać coś więcej?

0

Czy może ktoś z Was jest na etapie budowy domu lub mieszka w nowym domu ok 2-3 lata? Możecie mi powiedzieć jaki chcecie wybrać bądź wybraliście sposób ogrzewania i wentylacji domu? W necie można spotkać opinie, że wentylacja grawitacyjna nie działa w nowych, szczelnych domach. Żeby zadziałała trzeba otworzyć okno albo mieć okna że specjalnymi kratkami do wietrzenia. Alternatywą jest rekuperacja, ale w necie opinie co do niej są różne. Ktoś może się podzielić swoimi wrażeniami z domu z wentylacją grawitacyjną i mechaniczną? W przypadku tej pierwszej jest problem wilgoci w domu, albo pary na oknach w zimie? Rekuperacja niby oferuje o 30 procent niższe rachunki za ogrzewanie, ktoś z doświadczeniem może coś o tym powiedzieć?

0

Ktoś z Was jest na etapie budowy domu lub mieszka w nowym domu ok 2-3 lata? Możecie mi powiedzieć jaki chcecie wybrać bądź wybraliście sposób ogrzewania i wentylacji domu? W necie można spotkać opinie, że wentylacja grawitacyjna nie działa w nowych, szczelnych domach. Żeby zadziałała trzeba otworzyć okno albo mieć okna że specjalnymi kratkami do wietrzenia. Alternatywą jest rekuperacja, ale w necie opinie co do niej są różne. Ktoś może się podzielić swoimi wrażeniami z domu z wentylacją grawitacyjną i mechaniczną? W przypadku tej pierwszej jest problem wilgoci w domu, albo pary na oknach w zimie? Rekuperacja niby oferuje o 30 procent niższe rachunki za ogrzewanie, ktoś z doświadczeniem może coś o tym powiedzieć?

0

@Messinio82 tak jest, popatrzmy jaką propagandę na swoją korzyść zrobili sobie 13ką i 500 plus, każdy przeciętny Kowalski czy właśnie babcie/dziadkowie będą tak myśleć i będą głosować, bo "ci nam dali, a tamci nie dali nic", szkoda że nie dostrzegają już tego, że sami za to płacą

1

@D44H ja mam już 2gi rok Mate 20 lite i jestem mega zadowolony, ostatnio zaaktualizował się do Andka 10, śmiga aż miło, nie zacina się, robi fajne fotki, pamięci wystarczająco ;)

2

@Kettger na pewno można sobie wyrobić opinię, lubić też można lub nie - nie znając osoby, pierwszy przykład z brzegu, czy Hitler był spoko ziomkiem dla swoich znajomych tylko wymordował z zimną krwią miliony osób?

12

@NeroTFP "zdrowy Dembele" to już można śmiało powiedzieć oksymoron :D

0

@draxidox jest chu*owo ale stabilnie

0

@Vito9 @PatrychoO @Suzu dzięki Panowie, a idąc za Waszymi radami lepiej Pro czy Slim? Pamięć 500 wystarczy czy lepiej dołożyć do 1tb?

0

Zostałem poproszony o wybranie konsoli na prezent , a ja się na tym znam średnio, jestem raczej zatwardziałym pctowcem :D Więc co lepsze, Xbox One czy Ps4? Gracz będzie raczej "niedzielnym" graczem. W grę wchodzi używka, ale jakoś średnio mnie to przekonuje, wolałbym nowe. Wiem że zbliża się nowa generacja, ale ich cena w okolicach 3tys jest zaporowa.
Kojarzę że w xboxie do grania online wykupuje się co miesiąc abonament, w PS tak samo?

Poproszę o rady co kupic ;)

0

@Messinio82 abstrahując od wiadomości dla mnie ona jest niezłym milfem, dodatkowo ma duże....oczy ;p

0

@messi564 kiedy jak nie z czerwoną latarnią ligi, dać szansę Ryszardowi od 1 minuty?

1

@masq pokaż, ocenimy, podpowiemy ;p

1

@PaulFCB dziękuję :D

2

@itmustbejoke piszą o tym na POLSKIM forum :D

0

@MaŁolat może zamiast Vidala dać szansę Ryszardowi Pudż?

0

szukam szukam i nie mogę znaleźć, ktoś dysponuje opisem bezpieczników do Pandy 2005?

0

@NaFazieHitman pomogło, dzięki :D

0

@NaFazieHitman właśnie metoda wyłącz włącz nie działa :D

0

Panowie problem, tv Samsung, wszystko działało, a dzisiaj bam, nagle ma problem podłączyć się do sieci WiFi routera, po wpisaniu hasła pisze, że połączenie nie powiodło się. Dodam że kiedy zrobię hotspot z telefonu to działa poprawie. Ktoś coś?

1

@Tomek_TF nie ma problemu

12

@Pilka_jest_okragla niestety z niego już nic nie będzie, a na pewno nie zawodnik robiący różnice na miarę 1 składu w Barcy :c

41

@FC1899Barca mówiła zbyt na luzie, mądrze i logicznie, żeby to była ustawka typowej "Karyny", a nawet jej inteligentnie z oczu patrzy...i na nią również się fajnie patrzy :D

3

@mrboom oj ale Iza czasami ma krótkie spódniczki i głębsze dekolty, dla mnie kobita petarda, takie 9.5/10 :D

0

@xaviorek6 taktyk

2

@IronSanHybrid najs :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?