pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adriano99 myślę że kreatyna plus dobre domowe ćwiczenia dają Ci efekt, pytanie co masz do dyspozycji w domu, jakiś drążek do podciągania chociaż jest?
0
@AnnaMarianna ja chyba najbardziej lubię długie, proste, blond, ewentualnie jak jest to ombre, rozjaśnione od pewnej długości
0
@kamilos1214 u mnie żadnego zaświadczenia ani praktycznie żadnej ochrony w robocie
1
@COU_11 #Raquel Murillo!
0
@Janiama a ktoś mi powie czy moje Leroy Merlin będzie otwarte czy zamknięte?
0
@Uukasz_93 myślę że nie, słyszałem że w moim mieście jest więcej zarażonych niż się podaje, w zeszłym tygodniu była impreza na zamknięcie klubu, przewinęło się tam ponad tysiąc ludzi, podobno byli też zarażeni
1
@michal26 słyszałem że w niedziele o 20 ma być orędzie prezydenta o tym, że od pon stan wyjątkowy... ale nie wiem ile w tym prawdy :D
0
@Allbi pracuje w markecie budowlanym, dostaliśmy żel do dezynfekcji i mamy nie witać się przez podanie ręki.. "aż" tyle
0
@LuisSalvano mam taki sam, w dodatku w środku są kabelki i stadion świeci! :D
0
@Krzychu1010 piłkarze na top poziomie w sumie nie mają parcia na wykształcenie, piłka daje im taki poziom życia o jakim 99% mgr czy inż może tylko pomarzyć, studia w takim wypadku jeśli robią to pewnie dla własnej satysfakcji
0
@Explode i stadionów :p
0
@kielon93 nie, ale na stronce sofifa możesz, nawet wg potencjału
0
@IronSanHybrid kto siostrzyczki nie prze*ebie, ten nie zazna...
5
@IronSanHybrid patologico :p
0
W grudniu zamówiłem paczkę na Ali, w styczniu wg listu przewozowego utknęła w Wuhan, wiadomo koronawirus ;p Wczoraj dostałem zwrot kasy od Ali bo przesyłka zbyt długo w transporcie. Myślicie, że jak w tym Wuhan się wszystko ogarnie to paczka do mnie dotrze? :D
1
@snake99 Braithwaite po prostu zasługuje na szansę na grę od pierwszej minuty swoją postawą w poprzednich meczach, Fati zdąży jeszcze swoje pograć
1
@maroon nie żeby coś, ale sam użyłeś tego słowa ^^
0
@Aqualitek bilet w Heliosie na Klasiko 30 zł
3
@barcowy1899 Cou to bez wątpienia rewelacyjny piłkarz, po sezonie go po prostu brać i dasz szanse współpracy z Kike, tym którzy chcą go sprzedawać za 30mln przypomnę, że w pomocy mamy takie tuzy jak Vidal, Rakitić, podstarzały Busi, na ataku podstarzały Suarez, a skrzydeł to nie mamy wcale
2
@VenoM to się w pale nie mieści, kiedyś Xavi, Iniesta, Pedro, Villa, Neymar, Alexis... a teraz Boatengi, Douglasy, Vidale... kiedyś wirtuozi, a teraz rzemieślnicy
1
@FC1899Barca dzisiaj to samo zauważyłem, Jong wyglądał jak dziecko we mgle... gdzie ten Pan Piłkarz, który w Ajaxie w LM rządził i dzielił w środku pola...
0
@msmsms może da się, żeby na zawołanie znosiła jajko?
0
@damianex10 nie wierzę :p
0
@Kengo wiesz, on to potrafi, czasami mu coś fajnego wyjdzie na boisku, ale co z tego skoro więcej czasu spędza w szpitalu niż na boisku? czy juz nie lepiej mieć "solidnego rzemieślnika" w stylu Brajtwajta który zagwarantuje gotowość do gry na zawołanie?
1
@TraperWWL śmiechom nie było końca :p
0
mecz w Heliosie, mam bilet w formie pdf przysłanego na maila, wystarczy jak im pokaże ekran telefonu czy muszę wydrukować bilet?
1
@MichalZZZ myślę że tak jak podobne epidemie, będzie jeszcze głośno przez 2/3 tyg i ucichnie
0
@donleoJR przeczytaj to od tyłu
0
@donleoJR kobyła ma mały bok
0
@maroon nie kręci, oznaką już jest, że jak zapłon do połowy przekręcisz to kontrolki się zapalą i od razu gasną, jak kluczyk przekręcisz dalej to cisza