0

Ćwiczenia w domu z gumami - kiedyś trafiłem na super stronę, gdzie było pokazane wiele przykładów ćwiczeń z gumami na różne partie, ale oczywiście teraz nie mogę jej odnaleźć. Ktoś zna taką stronę bądź dysponuje jakimiś materiałami do ćwiczeń z gumami?

1

@Bobo25 z ciekawości, skąd się tam wziąłeś na badaniu, miałeś kontakt z kimś zarażonym?

0

@BarcaInfo klasa.

0

@Bykunn myślę, że jest za dużo nowych przypadków

0

@AnnaMarianna gusta są różne, dla innych może być piękna, a dla mnie jako tako ;)

1

@deyna2018 dla mnie mocno średnia, takie 6/10

2

@Kurkmen swego czasu korzystałem z Aero, możesz zamówić kartę i sprawdzić, ja używałem do tego routera na kartę sim

3

@MichalZZZ włącz sobie Marmur od Taco, album tworzy opowieść, niesamowity klimat... często do tego wracam - polecam

0

@Danny Gaucho wymiana zmiany w sklepie, 1 z 2, jest przerwa żeby nie robić niepotrzebnych skupisk ludzi

0

@BarcaInfo MATS nie posadził Neuera na ławie w reprze, tym bardziej by nie posadził w Bayernie

0

@macio_944 nie wierzę w to co widzę

0

@LuisSalvano jaki zespół wyłomotał Linkiewicz?

2

@IronSanHybrid hahaha, ojciec stoi i patrzy jakby takie akcje były codziennie, jak się skończyli napie*dalać to dopiero do nich podszedł :D

1

@olejtm żadne (znaki)

0

Pytanie, mieszkam od zawsze w Bielsku Białej, tylko tutaj pracuję, dzisiaj dostałem zwrot podatku z US z Bydgoszczy, mimo że na moim picie nie ma żadnego zwrotu podatku, (sprawdziłem to z wujkiem google, bo średnio się znam), zdarzają się zwroty z US z innych miast czy to może jakaś pomyłka?

1

@Janiama Nie ma obowiązku meldunku więc na jakiej podstawie ktoś będzie określać jak daleko jestem od domu? Kolejny przepis bez większych podstaw do egzekwowania go, głupi naród i tak będzie rodzinami chodzić po sklepach, parkach itd.

0

@dasouzar11 dobrze że go prąd w kulki nie popieścił :D

2

@Xavyol Zeus, Taco Hemingway, Bisz

0

@IAmBackCules Panowie, Panie i Panny oto czas kwarantanny

1

@Janiama czy to dotyczy marketów budowlanych?

5

@BarcaInfo moim zdaniem obecnie ŻADNEGO piłkarza z kadry nie stać na coś takiego, nawet Leo.

0

@BARCA_FOR_EVER testowa odpowiedź to testowego komentarza do testowego wpisu

0

@konrad1661 jakiś link na priv się znajdzie kierowniku?

0

@masik86 znając jego szczęście to by sobie rękę złamał i pół roku l4 ;p

0

@jaras121 Grzmot?

0

@Damiano27psk myślę że UDT na wózki widłowe da Ci jakieś niezłe możliwości ;)

0

@Messibestplayerintheworld jest w pasku, ale kiedy ją klikam wygląda jak plik jpg, odpala się tylko sama ikona jako grafika

0

@NaFazieHitman nie ma cracka, wersja już z witaminką, ale nie ma ikony ;p

0

Mam problem, Forza 4 na PC, po zainstalowaniu brak ikony do uruchomienia gry, ani na obrazie płyty, ani w folderze z zainstalowaną grą, ktoś coś pomoże?

1

@IronSanHybrid trochę luzu w tym nudnym jak pi*da mieście :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?