pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ćwiczenia w domu z gumami - kiedyś trafiłem na super stronę, gdzie było pokazane wiele przykładów ćwiczeń z gumami na różne partie, ale oczywiście teraz nie mogę jej odnaleźć. Ktoś zna taką stronę bądź dysponuje jakimiś materiałami do ćwiczeń z gumami?
1
@Bobo25 z ciekawości, skąd się tam wziąłeś na badaniu, miałeś kontakt z kimś zarażonym?
0
@BarcaInfo klasa.
0
@Bykunn myślę, że jest za dużo nowych przypadków
0
@AnnaMarianna gusta są różne, dla innych może być piękna, a dla mnie jako tako ;)
1
@deyna2018 dla mnie mocno średnia, takie 6/10
2
@Kurkmen swego czasu korzystałem z Aero, możesz zamówić kartę i sprawdzić, ja używałem do tego routera na kartę sim
3
@MichalZZZ włącz sobie Marmur od Taco, album tworzy opowieść, niesamowity klimat... często do tego wracam - polecam
0
@Danny Gaucho wymiana zmiany w sklepie, 1 z 2, jest przerwa żeby nie robić niepotrzebnych skupisk ludzi
0
@BarcaInfo MATS nie posadził Neuera na ławie w reprze, tym bardziej by nie posadził w Bayernie
0
@macio_944 nie wierzę w to co widzę
0
@LuisSalvano jaki zespół wyłomotał Linkiewicz?
2
@IronSanHybrid hahaha, ojciec stoi i patrzy jakby takie akcje były codziennie, jak się skończyli napie*dalać to dopiero do nich podszedł :D
1
@olejtm żadne (znaki)
0
Pytanie, mieszkam od zawsze w Bielsku Białej, tylko tutaj pracuję, dzisiaj dostałem zwrot podatku z US z Bydgoszczy, mimo że na moim picie nie ma żadnego zwrotu podatku, (sprawdziłem to z wujkiem google, bo średnio się znam), zdarzają się zwroty z US z innych miast czy to może jakaś pomyłka?
1
@Janiama Nie ma obowiązku meldunku więc na jakiej podstawie ktoś będzie określać jak daleko jestem od domu? Kolejny przepis bez większych podstaw do egzekwowania go, głupi naród i tak będzie rodzinami chodzić po sklepach, parkach itd.
0
@dasouzar11 dobrze że go prąd w kulki nie popieścił :D
2
@Xavyol Zeus, Taco Hemingway, Bisz
0
@IAmBackCules Panowie, Panie i Panny oto czas kwarantanny
1
@Janiama czy to dotyczy marketów budowlanych?
5
@BarcaInfo moim zdaniem obecnie ŻADNEGO piłkarza z kadry nie stać na coś takiego, nawet Leo.
0
@BARCA_FOR_EVER testowa odpowiedź to testowego komentarza do testowego wpisu
0
@konrad1661 jakiś link na priv się znajdzie kierowniku?
0
@masik86 znając jego szczęście to by sobie rękę złamał i pół roku l4 ;p
0
@jaras121 Grzmot?
0
@Damiano27psk myślę że UDT na wózki widłowe da Ci jakieś niezłe możliwości ;)
0
@Messibestplayerintheworld jest w pasku, ale kiedy ją klikam wygląda jak plik jpg, odpala się tylko sama ikona jako grafika
0
@NaFazieHitman nie ma cracka, wersja już z witaminką, ale nie ma ikony ;p
0
Mam problem, Forza 4 na PC, po zainstalowaniu brak ikony do uruchomienia gry, ani na obrazie płyty, ani w folderze z zainstalowaną grą, ktoś coś pomoże?
1
@IronSanHybrid trochę luzu w tym nudnym jak pi*da mieście :D