1

@Kapitan hawk hmm, a jak to jest z tym szpitalem psychiatrycznym i głosowaniem? Wiadomo, że takie osoby nie mają ograniczonych praw obywatelskich i są różnego rodzaju schorzenia, ale takie osoby które nie wiedzą jaki mamy dzień tygodnia mogą normalnie głosować?

0

@Colon coś się udało, na kompie cmd - ipconfig, tam miałem podane ip, maskę i bramę, wpisałem to "z palca" w tv w tym oknie gdzie mogłem edytować dns...

za wcześnie się ucieszyłem, połączył się z siecią bezprzewodową, ale nie z internetem

0

@Colon dostałem go od dostawcy neta, działał bezproblemowo 2 lata

0

@Colon muszę wybrać przynajmniej 3, próbuję na 5,6,7

0

@Colon mój z tego co wiem nie obsługuje 5ghz, kod kraju w wifi POLSKA, w tv tak samo

0

@cracker pin? hasło do mojego wifi to domowewifi - wpisuje je do każdego nowego urządzania, w tym do tv kiedy chcę się obecnie połączyć

0

@Colon w tv? myślę że tak, aktualizację robiłem z miesiąc temu, po wifi kiedy działało...może ta aktualizacja coś zepsuła, tak naprawdę nie wiem bo nie wiem kiedy dokładnie wifi padło, próbowałem dzisiaj pobierać aktualizacje ze strony Samsunga i wgrywać z pendrajwa, ale tv pokazuje komunikat po przeskanowaniu tego pendrajwa że nie ma dla mnie nowych aktualizacji

0

@Colon gdy robię hotspot z telefonu to działa, coś ewidentnie mu nagle przestało pasować z moim routerem

0

@Gappeq raz się połączył, z 2 tyg temu, potem nic, nie działa

0

@Colon w necie znalazłem żeby dać 8888, 8844, 4444, bez efektu

0

@BlackAndWhite @Colon @mich_l takie coś mam
https://zapodaj.net/edbd07ff8339e.png.html
https://zapodaj.net/41efdb09123ed.png.html
ip tv pokazuje tylko w momencie kiedy tv się łączy, gdy się nie połączy to znika, a taki błąd jest na tv
https://zapodaj.net/00cd99eab0ef8.jpg.html

edit:podczas łączenia nawet tego ip nie pokazuje

0

@mich_l wszystko fajnie, ale kolego czy mógłbyś na podstawie tego co wysłałem, ustawień routera powiedzieć mi co mam kliknąć?

0

@tbas próbowałem, nic to nie dało

0

Potrzebny informatyk!
Mam tv Samsunga, konkretny model UE55NU7472, WiFi w nim działało bez zarzutu, ale ostatnio coś się zepsuło. W międzyczasie bawiłem się ustawieniami WiFi w routerze - może to mieć związek, ale nie musi.
WiFi z mojego routera działa bez problemu na telefonach, laptopach, ale tylko mój tv ma z nią problem. Kiedy wpisuje hasło i chcę się połączyć z moją siecią to wyskakuje błąd. Myślałem, że może WiFi w telewizorze padło, ale kiedy zrobię hotspot z telefonu to wtedy tv bez problemu łączy się z siecią. Problem więc ewidentnie leży na linii router - tv. Próbowałem przywracać tv do ustawień fabrycznych, ale też bez skutku. Oprogramowanie w tv raczej również aktualne, jakoś miesiąc czy dwa temu robiłem aktualizację, może ona coś popsuła - nie wiem. W załączniku przesyłam screeny moich ustawień WiFi w routerze, może ktoś z Was podpowie jakie wartości zmienić, żeby to zadziałało?
Próbowałem różnych rzeczy, które znalazłem w necie, ale żadna nie działa. Przycisk WPS zadziałał raz, raz nawiązał połączenie jakieś 2 tyg temu i tyle, potem już nie łączył.
Bardzo proszę o jakieś sugestie.
https://zapodaj.net/a06595b800ec5.png.html

0

@Kwiatek67 Robben ponoć wraca z emerytury, brać chłopa!

1

@zodiak_10 ta Pani obok to fajna sztuka :D

0

@PanZagadka ja jednak muszę się nie zgodzić, myślę że nie

1

@Danny Gaucho młody, perspektywiczny, brać go do Barcy!

0

Moim zdaniem tu trzeba wydupić zarząd - po pierwsze. W ich miejsce trzeba ludzi świeżych, głodnych sukcesów, ambitnych, z bordowo granatowym sercem. Do tego trener, być może Setien, ale z wolną ręką do prowadzenia drużyny, z wzajemnym zaufaniem zarządu. Trener zająłby się budowaniem zespołu, ale nie pod Messiego, ale na erę po-Messi. Musiałby się pożegnać z Panami Pique, Busi, Suarez, Rakieta, Vidal itd. Sam Messi miałby być sadzany na ławę na mecze z ogórkami i ogólnie rotowany jak każdy z drużyny - po pierwsze jest coraz starszy, a po drugie sama Barca musi nauczyć się grać bez niego. W miarę możliwości dawać prawdziwą szansę młodym, Fati, Puig, Collado...myślże że znajdzie się spokojnie z 2-3 którzy "odpalą". Do tego kilka przemyślanych i mądrych transferów młodych zawodników, którzy pod okiem trenera powinni się rozwinąć. Jak dla mnie taki okres przejściowy może potrwać ok 2 sezony, zaakceptowałbym wtedy brak mistrzostwa, LM, czy pucharu, ale w zamian widziałbym tak potrzebne zmiany na plus. Mam nadzieję, że po takich kilku przejściowych sezonach Barca wróciłaby na szczyt, już bez naszego Króla, ale nauczona grać kolektywnie, ładnie i skutecznie, a nie tylko "mam piłę, gdzie jest Messi?"

2

Tu trzeba wydpić zarząd - po pierwsze. W ich miejsce trzeba ludzi świeżych, głodnych sukcesów, ambitnych, z bordowo granatowym sercem. Do tego trener, może być myślę Setien, ale z wolną ręką do prowadzenia drużyny, z wzajemnym zaufaniem zarządu. Trener zająłby się budowaniem zespołu, ale nie pod Messiego, ale na erę po-Messi. Musiałby się pożegnać z Panami Pique, Busi, Suarez, Rakieta, Vidal itd. Sam Messi miałby być sadzany na ławę na mecze z ogórkami i ogólnie rotowany jak każdy z drużyny - po pierwsze jest coraz starszy, a po drugie sama Barca musi nauczyć się grać bez niego. W miarę możliwości dawać prawdziwą szansę młodym, Fati, Puig, Collado...myślże że znajdzie się spokojnie z 2/3 którzy "wypalą". Do tego kilka przemyślanych i mądrych transferów młodych zawodników, którzy pod okiem trenera powinni się rozwinąć. Jak dla mnie taki okres przejściowy może potrwać ok 2 sezony, zaakceptowałbym wtedy brak mistrzostwa, LM, czy pucharu, ale w zamian widziałbym tak potrzebne zmiany na plus. Mam nadzieję, że po takich kilku przejściowych sezonach Barca wróciłaby na szczyt, już bez naszego Króla, ale nauczona grać kolektywnie, ładnie i skutecznie, a nie tylko "mam piłę, gdzie jest Messi?"

0

@Kwiatek67 jednak jest różnica między 23 a 30, szczególnie że nasz trzon drużyny wszyscy 30+, w wieku 23 lat Xavi czy Iniesta nie byli jeszcze geniuszami

0

@GeFcIo znalazłem w necie to, ktoś pisał.. ale u mnie niestety nie działa :p

1

@Joe_Pesci oby tylko go nie sprzedali w poszukiwaniu hajsu na domknięcie budżetu :D

0

Potrzebuję pomocy!
Tv Samsung, przestało działać wifi z routera. Kiedy zrobię hotspota z telefonu to działa. Przyznaję że bawiłem się ustawieniami wifi w routerze jakiś czas temu i mogło to mieć wpływ. Czy jakaś mądra głowa może zerknąć na to i podpowiedzieć co i na co mam zmienić, żeby działało? Dodam, że telefon czy laptop łączy się z siecią wifi bez problemu. Próbowałem przywracać telewizor do ustawień fabrycznych, bez efektu.

https://zapodaj.net/a06595b800ec5.png.html


15

@D10SLEO nie sądzę, chłop ma technikę, szybkość, ostatnie dogranie, współpraca z Leo to raczej wartość dodana niż coś co decyduje o jego wartości, spójrzmy też na to co osiągnął z reprezentacją, z tym że facet najlepsze lata ma za sobą, wypadałoby szukać za niego wartościowego zmiennika

0

@Hrzan o tym samym pomyślałem :D

0

@tristan87 on skorzystał z varu i mimo tego nie uznał oczywistej, prawidłowej bramki? :D

0

@BarcaInfo skoro to prawda, będzie oficjalka i w ogóle to ciekawe czy Artur jeszcze powącha murawę do tego 30 sierpnia :D

0

@Seburo jedyne logiczne wytłumaczenie to, że po sezonie żegnamy Rakiticia i Vidala, a w ich miejsce przychodzi jeden/dwóch młodych plus Puig i Collado...ale jestem prawie pewny, że tak nie będzie z naszym zarządem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?