pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andi18 ja właśnie kończę browarka, na zdrowie!
2
@Cariones Danke?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Hubso byłoby wiadomo kto dzieciak z gimbazy, a kto dorosły ;p
3
@Danny Gaucho Pskikutas bez s...
6
@Janiama Kurła, dorosły chłop a w głowie siano. To tylko anonimowe, internetowe forum fanów Barcy... a niektórzy robią z tego nie wiadomo co. Jak można pytać o zdanie czy ktoś ma zostać, odejść itd. Chcesz to się loguj, pisz o dupie Marynie, jak nie chcesz to się nie loguj i idź wpizdu. Nie musisz się pytać o wszystko forumowiczów, zaraz będziesz się pytać czy możesz iść się wysrać.
Przepraszam za kulturę wypowiedzi, ale inaczej się nie dało.
0
@Adamski69 on też bym skończył w Lizbonie.... oczywiście tej profesora ;p
0
@Esio coś w tym jest
1
@Janiama wg mnie MATS jest lepszym bramkarzem niż Neuer
3
@mekston @VamosRakieta a czy wygrał kiedyś ekstraklasę?
0
@vangoor @bartekvisca a jak z trendami cenowymi? Lepiej poczekać miesiąc, dwa, trzy czy brać zaraz po premierze? Pytam bo to będzie moja pierwsza konsola, od zawsze pykam na pc, ale myślę że w końcu nadszedł ten czas.
0
Czy są jakieś większe przecieki kiedy ma być premiera ps5 i jakiś orientacyjny koszt?
1
@koksik2700 dobre :D
0
@Mixtape Barca na pewno nie ma kasy, wywalili grube siano na 3 pilarzy, a nie wygraliśmy nic, hajsu nie ma, a trzeba przebudować skład
0
@Isso89 luzem na strychu :C
0
@tristan87 ja się nie spodziewałem, że będę mieć taki problem, liczę na wiedzę Ramblowego rolnika :D
0
Pany, głupie pytanie... ale pytanie :D
Mam w trzy dupy starej, starej słomy. Chcę się tego pozbyć, zutylizować. Zrobiłem taki box na to na polu, wrzucam żeby się rozłożyło, ale to będzie trwać wieki. Są w necie jakieś preparaty do szybszego rozkładu, jest to coś warte? Może macie jakieś inne pomysły? Oprócz podpalenia ;p
0
@tobiasson92 oglądałem ostatnie 15min, kopanina jak cholera
1
@maatiixx @Comentateiro i owocowe czwartki!
0
@l0Messini a może oni specjalnie dali zlać sobie wysoko dupę, żeby ruszyć beton....
3
@FDJ ale ma kosmiczną pensję, chcesz płacić komuś grube miliony za to że sobie pogra w dziadka na treningu, albo wejdzie potruchtać na ostatnie 20min meczu? Bez sentymentów, robimy rewolucję, albo nie.
0
Ramblowi eksperci budowlani, pomocy!
W przedpokoju mam starą wykładzinę pcv, ona już straszy. Chciałbym położyć nową. Nie wiem co jest pod obecną wykładziną, boję się to zrywać że pójdzie razem z deskami, możliwe że tam nie ma wylewki. Pytanie brzmi czy mogę położyć po prostu kolejną warstwę, czyli nową wykładzinę położyć na starą?
0
@XdareckiX plus hajs zaoszczędzony na ogromnej pensji Leo
1
@Bobo25 koniecznie w gazie!
1
@Jaca27 ja brałem telefonicznie na plecy jakoś na przełomie marca/kwietnia, u mnie działa to tak, że dzwonisz do przychodni, mówisz co Ci jest, potem oddzwania lekarz, mi na plecy dała tydzień bez problemu, myślę też że dobrym pomysłem jest nieświeża rybka z wczoraj i niemożność zejścia z tronu :p
12
Zrozumcie...żadnej rewolucji nie będzie, zostały 2 tygodnie do końca okienka, a w takim czasie nie da się przebudować zespołu. Kozłem ofiarnym Bayernu zostanie Setien, wywalą go jutro, zatrudnią jakiegoś nowego trenera - nie mam pojęcia czy uda się kogoś z topu czy znowu jakiś wynalazek. Z podstawowej 11ki będzie dobrze jak uda się sprzedać choć 1 zawodnika, szczególnie że nasze leniwe dziadki zarabiają kupę siana i nikt inny im tyle nie da. W przyszłym sezonie będziemy oglądać ten sam leniwy beton, jedynie pewnie z innym trenerem. Prawdziwa rewolucja może być na koniec przyszłego sezonu, kiedy ktoś mądry pokieruje tym od samego początku okienka, nowy zarząd, prezes. Mam nadzieję, że wirus nie pokrzyżuje sezonu jak obecnie się dzieje.
1
@Danny Gaucho to był chyba jakiś wał związany jeszcze z transferem Neymara jak dobrze pamiętam? :D
1
@Mixtape ale patelnia Sterlinga zemściła się szybciutko
0
@messi564 Messi i Suarez nie biegają, więc bronili wczoraj w 9
0
@ObiektywnyKibic121 hmm, ale to znaczy że on te wakacje zorganizował w 5min? Bo jakby wygrali wczoraj to by siedział dalej w Lizbonie czekając na kolejną rundę, mam rację?