0

@Janiama liczą na to, że się pozarażają i umrą, problem sam się rozwiąże.

1

@Pawelsky co u nas... brak smaku i węchu przez Covida, pozdrawiam.

1

Wsyzysko na to wskazuje że mam Koronkę, myślałem że już raczej to za mną, bo jakoś 5 dni temu miałem ponad 38 stopni, bolesność kości, rozbicie... ale to przez 2 dni, potem już coraz lepiej, gorączki już prawie nie miałem... aż tu wczoraj wieczorem beng, nagle straciłem smak i węch, tak jakby ktoś mi przycisk wyłączył. Nie byłem na żadnych testach, ale objawy się zgadzają. Leczę się w domu, łóżeczko, paracetamol jak była gorączka, herbatki. Powiem Wam że dziwne uczucie być głodnym, jeść pysznego kotleta... ale nie czuć jak smakuje.

0

@KarwanLaMasia ja myślę że on już jest z kimś po słowie i tylko czeka na okazję, sądzę że nie będzie to już Europa

0

@Herbert skoro leczenie zachowawcze już 3 lata gówno daje to piwnnien dać się pokroić, logika mówi że skoro coś nie działa to próbuje się coś innego, klub powinien mu dać ultimatum że albo się kroi albo wypad z klubu

0

@jacobFCB może by spróbować tego Roberto w parze z Jongiem, zamiast Busiego?

0

@BarcaInfo szkoda że jak tam raz szarpnął co go mało Ramos nie skosił, to że nie poszedł na przebój do końca.... może coś by z tego wyszło

0

@Pawel13sz u mnie też, dodatkowo po kliknięciu w artykuł czy ramble pojawia się reklama, po jej zamknięciu strona także pozostaje nieruchoma, halo @Moderacja

0

@szela1899 nie ma za bardzo alternatywy, w zeszłym sezonie grał obiecująco, a klub nie wzmocnił tej pozycji, w efekcie mamy Pique, Lenglet... a dalej wielka niewiadoma Araujo plus wiecznie kontuzjowany szaman

1

@badej60 idą do Hogwartu po horkruksa

0

@Barca1992 na stronie głównej na samym dole masz gorące ;)

0

@4drian0 a ja dalej czekam :c

5

co ten Lech gra :O

1

@DaPi jak wybrać ten komentarz? Mecz będzie nadawany na 3 różnych kanałach?

1

@Bovciek do fify 20 ponoć jeszcze nie ma cracka, a co dopiero 21 ;p

0

@ProMILs właśnie dziwię się, że Wuja rotuje bramkarzami, wg mnie powinna być jedna "jedynka" i to właśnie Szczęsny

2

@Coutinho007 z tym że Leo wychodzi jakieś 7/10 prób, a Dembele 2/10 i to w międzyczasie jak nie jest połamany, to są te detale

0

@NaFazieHitman nic z niego nie będzie, jeśli się znowu nie połamie to zaśpi na trening, na boisku czasem mu coś wyjdzie, ale głównie to jeździec bez głowy, dla mnie razem z Grizem dwaj najbardziej przepłaceni i niepotrzebni nam piłkarze

0

@BarcaInfo jak nie ma jeszcze prawka ;p

0

@BARCA_FOR_EVER@BARCA_FOR_EVER 2:0 do przodu

1

@IronSanHybrid jak ma tyle hajsu to na mleko mu nie braknie :p do tego pewnie z 5 opiekunek, byle nie miał co roku dziecka z inną kobietą bo to trochę słabe :D

1

@IronSanHybrid jak coś jest głupie, ale działa to nie jest głupie :D

1

@koksik2700 jakoś pierwszy na myśl przyszedł mi Dembele

0

@Janiama a na podłodze piękna zielona murawka

0

@geass chętnie ale dzisiaj nie dam rady, jaki masz nick na Origin? kiedyś się zgadamy, ja też raczej przeciętny :D

0

@geass obecny!
póki co cisne jeszcze w 20 na PC, czekam na premierę ps5 i zmieniam platformę od fify 21

0

@Cyzix spokojnie, odpali.

0

@Comentateiro można.

0

@Bykunn planowaliśmy wesele jeszcze przed całym wirusem, od razu chcieliśmy skormne i teraz to nam tym bardziej wyszło na dobre, dziękujemy! :D

0

@BarcaInfo to sprzedajemy Neto oraz MATSA w takim razie, w sam raz będą hajsy na Neymara, change my mind.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?