pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 ja mam u siebie tyle alko... że na miesiąc by było, z wesela mi zostało ;p
0
@ranger3120 masz słabą silną wolę? :D
0
@kamyk_23 ja mam 1.5 tys i mi się nie uśmiecha na piechotę, a co dopiero 15k :O
0
Chcę uporządkować muzykę, chodzi o nazwy. Jak zmienić nazwę dużej ilości plików na raz? Chodzi mi, żeby w części z nich dodać dwie spacje, przed - i po - w nazwie, żeby ładnie to alfabetycznie było, a na piechotę zajmie mi to miesiąc.
2
@BarcaInfo szkoda że tam raz nie spróbował uderzyć, był na środku bramki w odległości jakiś 18m
1
@VamosRakieta myślę że pewien były piłkarz Barcy pochodzenia chorwackiego wróciłby wtedy na swoją połowę w tempie błyskawicy :D
0
@SuperPatsonFCB nie rozumiem tego, jak ogon może machać psem, grasz słabo i jest zły wynik to nie wychodzisz na drugą połowę, dajesz szanse koledze z zespołu, żeby zagrał i zrobił więcej..takie proste, a w Barcy takie trudne
1
@MrCules na raz nie da się wydupcyć wszystkich i kupić wszystkich, i tak zrobili niezłą czystkę amigosów jak na jedno okienko
2
@Hubso tych szamanów, ziomków od Umtitiego?
0
@Janiama Dembele co dostawał piłkę to szedł w pojedynek, na jednego, dwóch, trzech, rzadko mu się udaje, często traci, Trincao gra bardziej zachowawczo, mniej traci, gra rozsądniej, szczególnie to jest widoczne w meczu z takim Alaves, znowu z Juve przestrzenie były i tam Dembele wyglądał lepiej
0
@norbi77 ale tymi za rok, dwa, pięć? :D
0
@norbi77 moim zdaniem między nimi jest duża różnica na plus Pjanica, Busi to już dziadek, nie nadaje się do grania w każdym meczu, wolny, słaby, popełnia błędy
0
@halfnolife trzeba iść na lekcje do Zizu
1
@Janiama tak, ale tak naciskającej Barcy, żeby im tak zależało na wciśnięciu bramki to nie widziałem dawno
2
@IronSanHybrid wow, robi wrażenie ten filmik, a kierowca tego sprzętu rolniczego totalnie nie myśli
1
@Bartosz85 porwana pamięć, jest na Netflixie, czytany ale polecam naprawdę
2
@tomFCB wypowiedziałeś zakazane słowa, dzisiaj znów się połamie
1
@Hubso wydaje się być skazany na sukces, ciekawe jak to się dalej potoczy
2
@katalonczyk987 maluj i tyle, będzie Pan zadowolony :D
1
@katalonczyk987 z tego co wiem gruntu się nie rozcieńcza, ewentualnie dolewasz farby którą chcesz malować, żeby ściana już kolor chwytała
0
@ShinobiQWE Edyta Lewandowska
0
@daniel32778 jakaś jedna stała na aucie i krzyczała coś z cyckami na wierzchu, widziałem w necie... ale paskudna była :D
0
@justfootball ta druga prowadząca wiadomości jest niezłym milfem :D
0
@daniel32778 ciekawe czy też by kobity cyckami świeciły
0
jak najszybciej znaleźć na fb post z 2016 roku na jakieś stronie, gdzie tych postów codziennie dodawane jest po kilkanaście i scrolowanie na piechotę nie wchodzi w grę?
0
Problem origin/fifa. Przy włączaniu origin wyskoczył jakiś komunikat jakich plików chcę użyć, lokalnych czy z sieci, kliknąłem te z sieci, odpaliłem fifę i znikła moja zapisana kariera, pomocy, da się to jakoś przywrócić?
0
@Bobo25 maruda się znalazł, jest takie stare powiedzenie.... kto kuzynki nie prze*ebie, ten nie zazna raju w niebie!
0
@DonAndrzejos za tydzień: 30 tys nowych zakażeń
0
dostałem właśnie sms, że nie korzystam z aplikacji Kwarantanna a to mój obowiązek. Serio siedząc na dupie w domu muszę instalować te apke? Jeśli tego nie zrobię grożą mi jakieś konsekwencje?
1
@Objectivo jest tam oznaczenie Pegi 16, także moja mała szwagierka raczej nie będzie szczęśliwa, ale dzięki za chęci :D