pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie miałem jeszcze żadnego Playstation, a już mnie to Sony wku*wia.
0
@AduŚ07 jak to zrobiłeś? jak można wiedzieć w jakim sklepie?
2
@abram3k z tym porównaniem do Bereszyńskiego i Kędzoiry to poszalałeś
0
@Ratamahatta przepraszam, musiałem.... nie zaczyna się zdania od "że"
1
@Nano22 kilka lat temu miałem znajomego, z Orlika, siłki itd, nie była to jakaś bliska relacja. Pewnego dnia napisał do mnie czy bym mu pożyczył 50zl, prosił o przelew bo jest przed "10tym", brakuje mu do czynszu, że wstyd mu prosić, jak otrzyma wypłatę to od razu odda. Dałem się namówić, przelew zrobiłem. Oczywiście nigdy nie oddał, jak w końcu się upomniałem to był jeszcze oburzony że mu wypominam. Niby niedużo straciłem, ale jak mawia klasyk... niesmak pozostał ;)
2
@Fawrf właśnie miałem to pisać :D
8
@DJ1992 mimo wszytko za wcześnie na takie słowa, Pedri zapowiada się świetnie... ale ilu już takich młodych było
68
@ranger3120 gumki masz?
2
@marcin62 przez to należą mu się 2 bańki za nic?
0
@kingorbit też będę polować :D
2
@Cwaniak4 hmm, z sokiem jabłkowym to słyszałem że pije się żubrówkę, ale whiskey?
0
@4drian0 właśnie czytałem wcześniej że brakuje, wiem że będzie ich mało, ale mam nadzieję że uda nam się kupić ;)
0
Znalazłem artykuł, że niektóre sklepy będą mieć wyłącznie w sprzedaży online dodatkowe sztuki Ps5 w dniu premiery do kupienia, pytanie jak to ugryźć? Mam siedzieć w nocy z 18 na 19 przy kompie i od północy próbować kupować?
1
@dominik127pl z taką petardą to nie jeden facet byłby sprinterem....
1
@dominik127pl to samo mi przyszło na myśl, matka może "dorobić", za to od 1go do 1go bym im starczyło :D
0
@czosnekfcb moim zdaniem Iza podnosi poziom prowadzących, jest na co popatrzeć :D
0
@clyde tak, ale ciężko o cierpliwość... :p
0
@clyde sam czekam na Plejaka, to będzie moja pierwsza konsola, ale jak słyszę że konsole dostępne będą dopiero w przyszłym roku to zastanawiam się czy nie kliknąć xboxa i mieć go jutro :D
0
@chudymc ja piję baardzo rzadko, w sumie tylko wtedy jak prowadzę w nocy, pije tylko Red Bule i powiem Ci, że mnie pobudza, ale też na co dzień praktycznie nie pijam kawy
3
@clyde ja jako "gratis" do tego konta premium otrzymałem gwarancję dostępności i możliwości zakupu 1szt PS5 w dniu premiery specjalnie dla mnie...no nie spodziewałem się, aż się wzruszyłem....
2
@NeroTFP ja już zakupiłem, polecam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcadreed tak, potem łapanka i przywalić takie kary, żeby im się odechciało i było przestrogą dla innych
0
@CyPeK tak, plus Moder mi się podoba, ma chłopak papiery na granie
1
@barcelonaLM niby tak, niby nie... wyniki go bronią jakby na to nie patrzeć, zobaczymy co będzie dalej
0
@draxidox myślę że to gruby kandydat do bramki roku.
1
@webber nie wiem jak Ci pomóc kolego, ale z całej siły trzymam za Ciebie kciuki.
Może to głupie, ale jest taki raper, Zeus. Tak samo jak Ty miał próbę samobójczą, ale wyszedł z tego, to po prostu też mądry facet, mnie jego twórczość podnosi na duchu w trudnych chwilach, szczególnie z płyty Zeus.jest super.
"Dziś nie wiem sam, czy kiedyś będę szczęśliwy, czy zdechnę smutny
Jak teraz. Lecz wiem, bo przekonałem się nieraz
Że nie ma co wychodzić z kina, póki trwa seans..."
0
@ToshyFCB z tym że PS kupimy najwcześniej za jakiś miesiąc
1
@Fabik87 Fati, Cou, Dembele, Griezmann, Pedri, Trincao, ewentualny Depay, w gotowości czeka Konrad choćby
0
@BarcaInfo miałem na myśli Barcelonę jako klub, instytucję. Myślę, że nawet kiedy nowy prezydent zostanie wybrany, kimkolwiek on będzie, to Leo odejdzie. Chciałbym, żeby zrobili mu królewskie pożegnanie i żeby odszedł. Jest najlepszy na to czas, na dowód swojej tezy patrz Busi, niszczy swoją legendę przez niedostrzeganie momentu kiedy trzeba "zejść ze sceny niepokonanym". Jeśli Leo będzie chciał przedłużyć kontrakt to co, znów podwyżka mimo już ogromnej pensji? Nie zdziwiłoby mnie to. Klub nie ma na to kasy, po prostu. Druga sprawa czysto sportowa. Piłkarze moim zdaniem odetchną kiedy Leo odejdzie, zarówno w szatni zrobi się luźniej i na boisku. Mnie osobiście bardzo podobała się 1sza połowa z Betisem bez Leo, gdyby Griez tylko był bardziej skuteczny... Myślę że czas pożegnać króla i zacząć budować zespół oparty o wielu graczy na równym poziomie w stosunku do siebie, kolektyw..a nie ciągle grać to samo. Zmiany trenerów były, transfery za setki milionów były... problemem jest co innego. Leo z błogosławieństwa stał się przekleństwem decydowania, wywierania presji, grania jak chce, często pod siebie, nie daje się praktycznie rotować.
Jednak podkreślam, że to tylko moje zdanie. Mogę się mylić, kiedy Leo odejdzie i dalej będziemy grać kaszane chętnie "odszczekam" swoje słowa.