pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsoNele żodyn! :D
1
@masq jedynie do czego mogę się przyczepić co Roberto na SO, myślę że w jego miejsce Araujo i do przodu
0
@AduŚ07 jak dają chociaż 50 baniek to niech idzie
0
@MrDan wszystko wszystkim, zgrywanie, czas itd, ale jak drżymy o wynik w 90min z trzecim składem Dynama Kijów to wiedz że coś jest nie tak
0
@NeroTFP on i Puig niech uciekają w zimie, szkoda ich tu
1
kropką nad i dzisiejszego meczu byłoby połamanie się Dembele w 89minucie spotkania.
1
@AV0CAD0 szczęśliwy słowo klucz, bo mamy fuks że nie przegrywamy :p
0
@Davvd młody jest, trzeba dać mu czas :p jak Umtiti dalej się będzie leczyć u szamanów, Pique czy Araujo się połamie to Jong dłużej zagra na śo :D
1
@adi7adi8 to dopiero jak dostaniemy 2 bramki i zacznie się palić dupa
0
@pawlacz6 Fati ja tym skrzydle to robi co chce
0
@kuz niby nie, ale mnie codziennie przychodził sms, że nie korzystam z apki a to mój ustawowy obowiązek, w końcu zadzwonił automat z Warszawy z jakiegoś sanepidu z pytaniem czy korzystam, jak tak naciśnij 1 a jak nie naciśnij 2, dzisiaj ją dla spokoju zainstalowałem rano, jedyny plus to taki, że wiem do kiedy mam kwarantannę bo do sanepidu się w życiu nie dodzwonisz, a sama aplikacja cały dzień nic się nie dzieje, żadnych zadań do wykonania. Siedzę już na kwarantannie od 29 Października i policja mnie sprawdzała od tego czasu 1 raz :p
0
wszystko wszystkim, ale czemu gra ten kloc Busquets? on już powinien szukać klubu w mls albo Chinach na emeryturę, a nie grać w podstawowej 11 Barcy, mamy zdolną młodzież do ogrywania... ale lepiej grać starymi, wolnymi dziadami.
0
Ja się pytam co z ps5 jak pozmykają wszystko, a w necie produkt niedostępny?
2
@Khajio za te "zwody" ;p
0
@arekfanBarcy mieszkam z rodzicami, ale o nich nikt nie pytał, policja sprawdzała mnie 1 raz, jak miałem izolacje ale nie miałem nawet stwierdzonego wirusa, na izolacji siedzę od 29 października, 1 listopada miałem test, dzisiaj wynik... nikt do mnie nie dzwonił ani nic, ja dzwoniłem z tym pozytywnym wynikiem do przychodni to mi powiedziała, że możliwe że sanepid nie przedłuży mi izolacji i po tych 10 dniach co mi dał lekarz będę wolny, o domowników nikt mnie nie pytał
0
@Hubert102 czekam już aż wyjdzie Plejak :D
0
@NaFazieHitman tego się nie dowiemy, ale to takie luźne przemyślenia
0
Takie noce rozmyślenia, nie mogłem spać.
Skoro w letnim okienku była możliwość sprzedania Leo za 100 baniek do City to Bartek, wiedząc jak finansowo stoi Barca jest skończonym durniem. Mógł sprzedać Leo, za ten hajs kupić Garcie plus Depaya, resztę hajsu wpomować w tę dziurę płacową, która nam grozi, samo oszczędzenie pensji Leo by nam dało drugi oddech. Wszystko byłoby cacy, śmiem nawet twierdzić, że sportowo byśmy zyskali.
1
od 29 października lekarz nałożył na mnie 10 dni izolacji, dostałem skierowanie na test. Test miałem 1 listopada, dzisiaj wynik że jestem dodatni. Objawów od trzech dni zero. Teraz pytanie czy obowiązuje mnie te 10 dni izolacji i 8 listopada mogę wyjść z domu czy jak? W przychodni nie wiedzą, mówią żeby dzwonić do sanepidu, a tam cały czas zajęte.
0
@DaPi pc? znaki
0
@aleksande_r jakieś namiary na te Gabi? :D
0
"Słyszałeś murzyna? W Polsce kradną! Tyś chyba w Afryce nigdy nie był!" :p
0
@FC1899Barca co to za dupeczka, kim ona jest? :p
0
@Zip @clyde pokaż! pokaż! pokaż! :D
0
Fifa 21, tryb kariery. Orientuje się ktoś czy jak wypożyczę do innego zespołu młodego gracza z potencjałem to on wróci po sezonie rozwinięty cokolwiek, czy tak jak w poprzednich fifach wypożyczenie nic nie daje? :D
0
@Firestone to musi być fake :D
1
@IronSanHybrid tną koszty...zbyt dosłownie :D
2
@ranger3120 sam żeś mówił, że chlałeś ostatnio, a pytasz czy biedny wirus da radę przeżyć w takim stężeniu alko we krwi? :D
0
@IronSanHybrid czy to jakiś trujak? :p
1
@ArdoFCB nie, tylko spożywka, apteki, drogerie, poczta