0

@SiSenior widziałem wywiad z tym pobitym na TVP, twarz w bandazach, sińcach... ciekawy jestem na ile to faktyczne obrażenia a na ile ewentualne "podkolorowanie"

0

@Bykunn miało być 50, zostało 43

18

Panie i Panowie, jutro mam wesele, ostatnie "normalne" w epoce Covida, udało nam się jeszcze przed obostrzeniami, proszę ładnie trzymać kciuki, żeby się wszystko udało! :D

0

@masq może czyszcenie historii, ciasteczek itd? pamiętam że mi pomogło na coś podobnego

0

@kewin mam mieć swoje wesele w sobotę, 40kilka osób, najbliższa rodzina, dużo starań, czasu, pieniędzy na organizację...jak zakażą wesel teraz to dla mnie tragedia.

0

@Statistics jak nie wiadomo o co chodzi....myślę, że to ustawka od początku, chociaż dokładnie nie wiem na czym polega :D

0

@Jaski39 ja jestem z Bielska, pozdro! :D

2

@Jaski39 Podbeskidzie to Ty szanuj!

0

@SelloutCrowd jeśli się nie mylę to musisz przyjechać w nocy

0

@jeyx77x jakoś nie wierzę, żeby Mats powiedział, że chcę być najlepiej opłacanym bramkarzem świata, jeśli tak to niech idzie być nim gdzie indziej. Po cholerę nam zawodnik którego największą ambicją są zarobki, żeby być najbogatszy - a nie tytuły. Mieliśmy już takiego jednego brazylijczyka co go hajs oślepił... Jednak myślę, że ta wiadomość to fake.

1

@IronSanHybrid nikt z tego strzelać nie będzie :D

45

@Bobo25 nie wiem o co Ci chodzi... przecież bramki były dwie

0

@kulek22 na tym zdjęciu Ginny Ruda petarda :D

0

@LioMessi10 taktyczny Janek obserwowania postu

0

@chavez kurde, ja to muszę czekać jeszcze miesiąc, żeby popykać

0

Sprzedać, zapomnieć... tak samo jak Umtitiego, wiecznie kontuzjowany, a pod nóż nie chce iść

1

@Kredon trzymaj się ziomek!

0

@viscajasiek dobry nawóz do trawki zawsze w cenie

0

@SiSenior wydaje mi się, że ten kraj jest w miarę "szczelny", ciężko tam wjechać i stamtąd wyjechać, w epoce Covida pewnie jeszcze ciężej

0

@Barcelismo serio jest jakiś filmik, czy kolega nas robi w beniza? ;p

0

@TomaszWitaszek o to mi chodziło :D

1

@IronSanHybrid Rudo na głowie, znaczy że mokra stacja... jakoś tak się kiedyś mówiło ;p

1

@IronSanHybrid fajna, ale jeszcze trochę zbyt dziecinna w tej części :D

2

@Kamil92 ja też #teamHarry :D

1

@koksik2700 te walory to naturalne? :D

0

@Witekk10 okropne :D

7

ni ma *uja na wuja

2

nie zdziwiłbym się jeśli to jeszcze jakieś "rozliczenie" transferu Neymara :p

0

@adaskooow ta Blanka to całkiem fajna dupa jest :D

0

Pany, zrzucę w 2 tyg codziennego biegania i trochę mniejszej ilości jedzenia ok 3-4 kg? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?