0

@Kredon coś jest bardzo nie halo, nie chce być "złym prorokiem", ale jak z nią pogadasz o tym jutro, pojutrze to za tydzień będziesz singlem. Nie warto być z kimś kto woli kogoś innego od Ciebie

1

@cchesterr43 chyba odloty :D

3

@PatrychoO Fifa

7

@Dynak stoją jak na grzybach, made my... night xD

0

@neeed musli jak najbardziej wchodzi w grę, już poprawiłem post, polecasz coś konkretnego?

0

Jakie płatki/musli polecacie na śniadanie? Takie w stylu zalewam je podgrzanym mlekiem i gotowe. Teraz mam Liony, ale jest w nich masa cukru, olejów itd, zależy mi na jak najbardziej naturalnym produkcie ale przy tym szybkim do przygotowania. Mile widziane nazwy konkretnych płatków, linki do zdjęć opakowania, itd.

0

@Pressinho szczerze wątpię, że ktoś wyłoży więcej niż 40 baniek za Dembele, szczególnie w epoce covida itd, ale kto wie, może francuz się jeszcze ogarnie

1

@Jacu327 Dembele, kojarzysz Pan takiego?

1

@koksik2700 ja czekałem na demo żeby coś pograć, bo nie kupuje wersji na pc bo czekam aż wyjdzie ps5 :D

9

@LuisSalvano zamów "Sergio Depay", nie ma za co

0

@MesQueUnClub96 ja też nie wiem :p

21

@mihau9 ja bym o tym fake koncie nie mówił, ale tak samo jak Tobie dałoby mi to do myślenia :D Wg mnie powinieneś z nią zagadać w cztery oczy na spotkaniu jak ona to sobie to wyobraża, Wasze dalsze spotkania, spytaj ją co czuje, wiadomo że nie od razu ślub dzieci itd, ale czy czuję i ma wrażenie że może coś z tego powoli być więcej, czy na "randkowaniu" się skończy. Taka moja rada, ale nie wiem czy dobra :p

0

@PatrychoO myślę że w Realu klub amigosów ma mniej do gadania niż w Barcy

3

@Arkon po prostu @VamosRakieta

0

@PlanetFCB i za ile?!

1

@PrinceDamon po bramce z karnego w 87 minucie

0

@chudymc nie wiem co poradzić, bo lekarze teraz przyjmują przez telefon, myślę że skoro żyjesz tak od kilku dni to do poniedziałku dasz radę... tylko znowu co w ten poniedziałek, dodzwonisz się do lekarza, ten Cię wyślę na podstawowe badania krwi, może moczu, na Twoim miejscu w pon bym uderzył do laboratorium zrobić krew, mocz tam od razu weź w słoiczku, zapłać za te badania, to nie majątek i z wynikami dzwon do lekarza, zyskasz na czasie

1

@PatrychoO może przypomnisz zwycięski skład Gryfonów z 84?

0

@masq po mojej dzisiejszej "podwyżce" jeszcze bardziej nie mogę pojąć jak normalny pracujący człowiek ma ledwie tyle co wystarcza, a taki piłkarz zarabia miliony...i to wcale nie musi się starć, trenować tylko po prostu być

13

@neeed myślę że się zalicza, Busi po prostu jest zawsze tym co stoi przy grillu i na koniec brakuje już dla niego żarcia

0

@AssisMoreira nie mając wcześniej konsoli ten abonament mogę wykupić np tydzień, miesiąc po premierze jak kupie konsole i będę mieć wtedy dostęp do tych gier, czy abonament muszę wykupić przed premierą, żeby na samą premierę był aktywny?

0

@Objectivo nowszy model ps5? Będzie coś takiego?

0

@4drian0 co masz na myśli pisząc wykupując przepustkę? Nigdy nie miałem konsoli, zawsze grałem na pc, ale czas na zmiany i moją pierwszą konsolą będzie ps5. Czy mam przed premierą jakoś przez stronę wykupić abonament psplus?

3

@RomanHoffer hmm... ciekawe co na to kobiety które są niemowami

0

@clyde bardzo Panią przepraszam za swoją pomyłkę ;)

0

@clyde jakbyś wrzucał potem jakieś linki, czy sam byś opisywał co tam było to poproszę o oznaczenie pod takim postem :D

0

@Gaucho może wymiana za Suareza?

0

@RobiS fajnie, ale mamy przesyt z przodu, Suarez w takim wypadku musi odejść

0

@BarcaInfo kurczę, tak teraz dopiero zauważyłem że Depay ma dopiero 26 lat, (jest w moim wieku ;p), kawał grania przed nim, jakby udało się go pozyskać i pocisnąć gdzieś Suareza, (oczywiście z najwyższymi honorami, bo mu się to po prostu należy), to nasza pomoc i atak wyglądają mocarnie, ciekawe jak Koeman to poukłada. Jeśli mu się uda to możemy być fajnym potworkiem :D

0

@wroclawskifan przeleciałem na szybkości bezbarwnym lakierem, wyszlifowane było dobrze także szybko poszło, dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?