pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pyziol wiele się mówiło o tym, że po nocach gra na konsoli, je fast-foody - nie wiem ile w tym prawdy, ale częste kontuzje raczej to potwierdzają
1
Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie prezentu dla rodziców/chrzestnych na wesele? Nie mamy jakoś pomysłu jak to ugryźć...
@LuisSalvano zdradzisz co Wy podarowaliście?
0
@RonnieVEB Douglas był cienki jak siki węża i grał w Barcy, zdarzają się transferowe niewypały, Dembele takim jest na 90% w moim przekonaniu, głównie przez swoją głupotę i niesportowy tryb życia - to nie jest jechanie po nim, tylko moja, może subiektywna opinia
2
@BarcaInfo ale bym teraz pooglądał takiego Adriano na LO albo PO
0
wszyscy już śpią?
2
@SonBarcaGoku też lubię, ciekawa jest ich teoria, jako że piramidy miały być starożytnymi elektrowniami :D
0
@ViscaBarca123 co jak co, ale ten Monchu to powinien dostać miejsce w 1 zespole w przyszłym sezonie
0
@El dominatore szczególnie to głupi pasuje, na mecze na "orliku" wystarczało, ale kiedy przyszła mega poważna piłka, granie co 3 dni, wysokie obciążenia to wszystko to ci miał w dupie przez cały czas dało o sobie znac.... jedynie tej teorii nie potwierdza jego gra we Francji i BvB... tam jakoś nie łamał się co chwilę
1
@IronSanHybrid na sam widok moje jajka krzyczą "ała"
1
@kamilop kupę tytułów wygrał w Barcy
2
@YoungTalents też tak myślę :D
2
@YoungTalents było za to chociaż 0.5 punkta? ;p
0
@DlacbpanMessi coś w tym jest, ale 1 vs 1 Artur konta Pjanic wolę chyba tego drugiego
2
@dorkizos jakoś nigdy za tym nie byłem, wolałem nówkę z pudełka, taki telefon na wystawie dostał po dupie, codziennie po paręnaście godzin działał bez przerwy... tak samo z laptopami, TV itd
1
nasze zabójczo kreatywne i młode trio Busquets, Vidal, Rakitić nie pozwoli mu rozwinąć skrzydeł.... wywalić leśnych dziadków i postawić na młodych!
3
@Danny Gaucho myślę, że czysto piłkarsko jest lepszy od Artura, plus tym bardziej z perspektywy czasu i tego jak Brazylijczyk zachował się po ogłoszeniu transferu, takie coś nie przystoi profesjonalnemu piłkarzowi
0
@Danny Gaucho dobrze że wzięliśmy tego Pjanica.
6
@Dembouz1899 ja bym chciał Roberto, wychowanek który długo czekał na swoją szansę, aż się doczekał, nigdy nie stroił fochów, nie było żadnych skandali z jego udziałem, piłkarz bardzo solidny, uniwersalny, skromny chłopak z La Masii :D
0
@Kengo made my day :p
4
Kolego @SHIBA tak sobie liczę, 5500 użytkowników, na jednego dajmy na to 15min, to nam daje 1375 godzin. Jeśli byś pracował codziennie po 8h nad tym, to da nam to 172 dni. Nie liczę żadnych dni wolnych, weekendów itd.
Tytaniczna praca, podziwiam.
4
@MichVeB spójrz na to z drugiej strony, ile to jest pracy :o
0
oho...............
0
@kaamil1910 gra na konsoli czy nie, żre McDonalda czy nie, prowadzi się dobrze czy nie... kosztował kupę hajsu, a cały czas jest połamany, Barca to nie szpital, dom spokojnej starości czy klub dla piłkarzy emerytów, (chociaż ostatnio jest inaczej), to biznes, klub piłkarski, nie spełniasz oczekiwań przez kilka lat... więc musi przyjść za ciebie ktoś inny... niestety
0
@Veb1233 przecież to nasz Rolando z Juve, pisz mu szybko nr karty, niech chłopina kupi dzisiaj przed meczem sobie nowe laczki, walnie kilka bramek i złoty but jego!
1
@Lola120 na Śląsku dramat, wpizdu tego dziadostwa
0
@Jaca27 ja mam swoje wesele w październiku...też nie wiem co będzie
1
@rocky5 właśnie, nie rozumiem jak sprawa mogła się ciągnąć tak długo, sądzę że w obecnym składzie Cracovii nie ma już żadnego zawodnika, który to pamięta...a cierpieć będą "kolejne pokolenia" zawodników, którzy z przekrętem nie mieli nic wspólnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 jestem z Bielska, jaki to sklep? :D
0
@Bykunn coś w tym jest, dla mnie również nic specjalnego