pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jaca27 myślże, że lepsze dwie na raz niż żadna i przerwa w ubezpieczeniu :d
a co tam somsiad za furkę kupił? :D
2
@IronSanHybrid szkoda że nie ma foty tej sąsiadki, byśmy ocenili komisyjnie czy petycja jest zasadna :D
2
@koksik2700 w międzyczasie kiedy nie jest połamany
0
@escarabajo @Prezes_sycylijczyk gdzie takie coś dostanę, tylko w necie?
0
Najlepszy preparat na komary rozpylany na skórę to?
0
@SHIBA taktyk znaki
1
Nie chce marudzić, ale Real poleciał, Juve poleciało, możliwe że PSG poleci.... boję się piątkowego meczu, bo limit szczęścia większości kibiców Barcy został wyczerpany :D
0
@michal1899 Pique gra jak gra, wiadomo że to nie ten sam zawodnik co kilka lat temu, ale on nie żyje w Matrixie, rywal był bardzo blisko niego, a po drodze piłka odbiła się jeszcze od Semedo, nikt by z tego nie wycisnął więcej niż Pique... no chyba że Chuck Norris
0
@Isso89 nie wirusa, a wenera...ale też na w :D
0
@TheGoldenEleven szczególnie jak ma przyjść ten młody Garcia z City, Araujo również potrzebuje minut
2
@mrboom aaaa, nie warto
4
@masq póki nie odejdą święte krowy Rakitić, Busi, Suarez, Pique, Vidal...to młodzi szans nie dostaną
0
@SHIBA co to się stanęło?
2
po karnym Suareza wyraźnie kulał, a w tym momencie było 3:0 i dosłownie minuty do końca pierwszej połowy....tak sobie pomyślałem, że pewnie ta noga go ostro napierdziela, wynik pewny i spokojny...czy wyjdzie na drugą połowę, ciekawe czy był w ogóle taki pomysł w jego głowie bądź trenera i na ile karny dla Napoli to zmienił
1
@DLFCB elita światowa, to będą ciężkie mecze bez wątpienia
0
@Dominx oni mają Lewego co strzela jak na zawołanie... ale może akurat w piątek wstanie lewą nogą :D
0
@DonMatteo901 w moim mieście ;p
0
@Janiama też obejrzałem ten skrót... aż boję się meczu z Bayernem, sądzę że niemiecki walec przejedzie się po Barcy :c
0
@DonAndresFCB jakoś nie wierzę że Lewy nam nie wciśnie bramy
1
@svensonFCB komórkowy
0
@lucas/catalan hmm, jakoś dla mnie to fenomen, na zdjęciach typu to wygląda jak cudo z twarzy, takie prawie 10/10....ale za to "na filmie w trakcie wykonywania jej zawodu" już jakoś mniej fajna.. ;p
1
@PaulFCB dziękuję! ;)
2
@NeroTFP ta blondyna całkiem fajna :D
13
@SHIBA pająki, te większe
0
@lucca87 dzięki... nie pocieszyłeś mnie ;p
0
@lucca87 myślę że 50-70
0
Na naszej działce stoi dom, nieużywany, będziemy go rozbierać, obok niego chcemy stawiać nowy. Przeszkodą w budowie nowego jest rura z wodą która idzie do starego domu, do tej rury jest jakoś podłączony również sąsiad, likwidując te rurę pozbawiamy go wody. Teściowa ileś lat temu wyraziła zgodę, aby ta rura szła w poprzek działki do sąsiada. Wodociągi za likwidację tej rury i zrobienie obejście tak, aby sąsiad miał wodę wyliczyli nas na 11tys. Czy ktoś kto się orientuje może mi powiedzieć czy to jest normalna cena czy chcą nas zrobić w bambuko?
0
@NeroTFP może to wszystko, ten cały wirus to "pic na wodę, fotomontaż"?
0
@Xwowrak co tak dupło? :O
1
@PaulFCB dziena! :D