2

@Jaca27 myślże, że lepsze dwie na raz niż żadna i przerwa w ubezpieczeniu :d
a co tam somsiad za furkę kupił? :D

2

@IronSanHybrid szkoda że nie ma foty tej sąsiadki, byśmy ocenili komisyjnie czy petycja jest zasadna :D

2

@koksik2700 w międzyczasie kiedy nie jest połamany

0

@escarabajo @Prezes_sycylijczyk gdzie takie coś dostanę, tylko w necie?

0

Najlepszy preparat na komary rozpylany na skórę to?

0

@SHIBA taktyk znaki

1

Nie chce marudzić, ale Real poleciał, Juve poleciało, możliwe że PSG poleci.... boję się piątkowego meczu, bo limit szczęścia większości kibiców Barcy został wyczerpany :D

0

@michal1899 Pique gra jak gra, wiadomo że to nie ten sam zawodnik co kilka lat temu, ale on nie żyje w Matrixie, rywal był bardzo blisko niego, a po drodze piłka odbiła się jeszcze od Semedo, nikt by z tego nie wycisnął więcej niż Pique... no chyba że Chuck Norris

0

@Isso89 nie wirusa, a wenera...ale też na w :D

0

@TheGoldenEleven szczególnie jak ma przyjść ten młody Garcia z City, Araujo również potrzebuje minut

2

@mrboom aaaa, nie warto

4

@masq póki nie odejdą święte krowy Rakitić, Busi, Suarez, Pique, Vidal...to młodzi szans nie dostaną

0

@SHIBA co to się stanęło?

2

po karnym Suareza wyraźnie kulał, a w tym momencie było 3:0 i dosłownie minuty do końca pierwszej połowy....tak sobie pomyślałem, że pewnie ta noga go ostro napierdziela, wynik pewny i spokojny...czy wyjdzie na drugą połowę, ciekawe czy był w ogóle taki pomysł w jego głowie bądź trenera i na ile karny dla Napoli to zmienił

1

@DLFCB elita światowa, to będą ciężkie mecze bez wątpienia

0

@Dominx oni mają Lewego co strzela jak na zawołanie... ale może akurat w piątek wstanie lewą nogą :D

0

@DonMatteo901 w moim mieście ;p

0

@Janiama też obejrzałem ten skrót... aż boję się meczu z Bayernem, sądzę że niemiecki walec przejedzie się po Barcy :c

0

@DonAndresFCB jakoś nie wierzę że Lewy nam nie wciśnie bramy

1

@svensonFCB komórkowy

0

@lucas/catalan hmm, jakoś dla mnie to fenomen, na zdjęciach typu to wygląda jak cudo z twarzy, takie prawie 10/10....ale za to "na filmie w trakcie wykonywania jej zawodu" już jakoś mniej fajna.. ;p

1

@PaulFCB dziękuję! ;)

2

@NeroTFP ta blondyna całkiem fajna :D

13

@SHIBA pająki, te większe

0

@lucca87 dzięki... nie pocieszyłeś mnie ;p

0

@lucca87 myślę że 50-70

0

Na naszej działce stoi dom, nieużywany, będziemy go rozbierać, obok niego chcemy stawiać nowy. Przeszkodą w budowie nowego jest rura z wodą która idzie do starego domu, do tej rury jest jakoś podłączony również sąsiad, likwidując te rurę pozbawiamy go wody. Teściowa ileś lat temu wyraziła zgodę, aby ta rura szła w poprzek działki do sąsiada. Wodociągi za likwidację tej rury i zrobienie obejście tak, aby sąsiad miał wodę wyliczyli nas na 11tys. Czy ktoś kto się orientuje może mi powiedzieć czy to jest normalna cena czy chcą nas zrobić w bambuko?

0

@NeroTFP może to wszystko, ten cały wirus to "pic na wodę, fotomontaż"?

0

@Xwowrak co tak dupło? :O

1

@PaulFCB dziena! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?