0

@LuisSalvano Wszystkiego najlepszego dla Was na nowej drodze życia!

W październiku czeka mnie to samo, na szczęście większość już mamy ogarnięte, pozostają szczegóły. W jednym masz rację, w naszym przypadku również sporo pomogli nam rodzice, ale my się tego nie spodziewaliśmy, byliśmy raczej przygotowani na ogarnianie tego samemu (finansowo). Wesele mamy podobne, niecałe 50 osób, najbliższa rodzina, bez ciotek i wujków co się widzi raz w roku :D
Do której była impreza? :)

0

@messi564 moim zdaniem trzeba wywalić leśnych dziadków Pique, Busi, Rakieta, Vidal, Suarez...z całym szacunkiem do nich, zrobić im godne pożegnanie i Adios, a w zamian dawać młodych gniewnych, którym się chce i mają o co grać.

1

@Kapitan hawk ja mam 26 lat, kupa czasu :D

0

@dominik127pl nie wierzę że jak Cię ciśnie to wychodzisz spod prysznica się odlać

0

@kamiVeB jakieś namiary?

1

@masq poniżej nich Jong plus Busi i może to mieć ręce i nogi, myślę że warto spróbować, ale jakoś nie sądzę że się tego doczekamy

0

@okiemtypera_lucaxx95 kolega też z BB? :D

0

@badej60 ja mówiłem cały czas o braku statusu studenta i umowie o pracę, nie wiem jak jest w innych przypadkach ;)

0

@badej60 na pewno nie, nie patrz w ogóle na kwoty brutto, netto masz 2500 to dostaniesz 2700 bez podatku, a brutto masz cały czas 3500

2

@badej60 ja miałem ok 200zł na wypłacie więcej, a mam 3500 brutto, niestety 26 skończyłem w kwietniu i już po uldze :D możesz to dostawać co miesiąc do wypłaty, albo raz kiedy będziesz się rozliczać, Twój wybór, jak chcesz do wypłaty to w miejscu pracy wypełniasz jakiś papierek ;)

0

@FC1899Barca dobra dobra, ale pisze żeby OBNIŻYĆ koszt, czyli mamy dać Grieza, Cou i jeszcze jakiś HAJS? W Barcy to serio Janusze biznesu.... jeśli to prawda.

0

@kkbarca odejście Neya to połowa, druga połowa to nieudane transfery za hajs z Neya, co razem daje nam jedną, wielką, okrągłą kupe.

3

@kkbarca alko we własnym zakresie?

2

@Janiama miał zakaz zbliżania dowalony, Duda ułaskawił go z zakazu zbliżania, a nie z pedofilii, rodzina sama o to wnioskowała i prosiła, ponoć się pogodzili, chcieli żyć normalnie ale wyrok im to uniemożliwiał więc Duda zrobił jak trzeba

nie jestem ani za Duda, ani za Trzaskowskim, ale wkurza mnie takie gadanie

0

@Keson to było w domu mojej narzeczonej, tam nie za bardzo są warunki do psa, a u mnie tym bardziej. W przyszłym roku ruszamy z budową domu więc potem psiak obowiązkowo ;)

5

@Joey @budel17 @szymonekk @OsehShalom @ksobi @Jaca27 @Keson @Danny Gaucho Panowie okazało się, że matka szczeniaków uciekła i rozniosła je po okolicy, psiaki wróciły szczęśliwie do domu i do matki ;)

2

@BarcaInfo może sobie przybić piątkę z Dembele...a tak na serio to dramat, jak nie chcę się stosować do zaleceń lekarzy i chce leczyć się sam to jak najbardziej, ale poza Barceloną

0

@OsehShalom sąsiadka 2 domu obok również znalazła takiego malucha, dziwna sprawa

0

@OsehShalom nie, był za płotem, w lesie, piszczał :c

4

Znaleźliśmy psa, ktoś wie co to za rasa, czy urosnie duży?
https://zapodaj.net/03291f71340d3.jpg.html

0

15 sek i już żółtko :p

0

@IAmBackCules ja się doczekałem światłowodu w tamtym roku.... dzięki PiS! aż łezka się w oku kręci....

0

co jak co, ale mogę się założyć, że jak wyleczy kontuzję to zagra max 5 meczy i znowu się rozsypie....szkoda chłopaka i talentu zmarnowanego przez urazy

0

@MichVeB u mnie też, kolega ze Śląska? :D

1

@PaulFCB dziena! :D

0

@messi564 niby tak, ale to zawodnik klasy światowej... pierwsze musiałby przyjść ktoś z pomysłem i jajami na ten zespół, sprzedać tych co są mu niepotrzebni, kupić innych czy postawić na naszą młodzież

0

@plutonio może nie jest defensywnym pomocnikiem, ale nie jest też wirtuozem gry do przodu, to typowy przecinak, klub jak Barcelona chyba nie potrzebuje piłkarzy o takim profilu

0

@Bamboleo idzie, idzie?!

0

@Barca1992 ja mam akurat tydzień wolnego, ale normalnie mam ten sam problem :D

1

@BarcaInfo co jak co, ale kawał obrońcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?