pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pany kupiłem łóżko z surowego drewna, mogę je używać w takiej postaci czy trzeba to czymś pomalować, polakierować?
0
@kkbarca ja również, nie bez powodu jest drugim kapitanem, żeby grzać ławę, będziemy znowu go oglądać w podstawie w większości spotkań
1
@BarcaInfo niestety...nie ma żadnej rewolucji, niejako symbol złej, bezmyślnej, słabej i powolnej gry w zeszłym sezonie - Sergio jest drugim kapitanem, brzmi jak słaby żart. O Messim już w ogóle nie wspominając. Ciekawe czy to decyzja Koemana czy klub Amigos dalej rządzi w szatni.
0
@BARCA_FOR_EVER i ja, i ja! pisałem ale cisza...
7
Komentarz usunięty
3
@patry295 Marmur!
27
Leci Koło Fortuny, oj Iza jaką ma sukienkę, nogi ma petarda, wg mnie chyba najładniejsza polka :D
1
@POLAK12345 "nie łam się" brzmi tu co najmniej dwuznacznie :p
ale ogólnie zdrowia życzę kolego! ;)
1
@Kuracjusz niech im dają 20 baniek plus Vidala, albo Rafinie
1
@darr0o Marcel z Bielska? hmm, nie znam żadnego Marcela z mojego miasta, ale mogę jakiegoś poszukać
0
@szymek029 tak jak patrzę na niego jak gra to ma coś w sobie, troszkę magii :D
0
@Rust_Cohle milion pięćset sto dziewięćset, pozdrawiam
0
mam kartę rabatową i pin do niej do sklepu Empik na zakupy online, kiedy wpisuje ten kod w okienku Kod Rabatowy pisze mi, że jest on niepoprawny, ktoś wie jak to ogarnąć?
0
@hazo428 nie wiem czy to Juve by wyszło na dobre bo każdy z nich by tylko czekał, żeby ładować na bramę, żeby mieć więcej bramek od drugiego :D
0
@LucaBrasi jakie miasto?
0
Jestem abonentem Play od kilku lat, obecnie staję przed wyborem nowego smartfona i przedłużeniem umowy. Jednak w tej sieci od jakiegoś czasu jest baardzo wolny internet od operatora. Zasięg pokazuje full LTE, a net chodzi jakieś 2mega/s. Moje urządzenie to Mate 20 Lite. To na pewno wina sieci, ale skąd u Playa takie wolne łącze? Czy w innych sieciach dla porównania też macie takie prędkości na LTE?
Dodatkowo mam pytanie, chce wziąć telefon już z 5g, wybór padł na Xiaomi Mi 10/Mi 10 Lite, ktoś ma takie smartfony, może się podzielić opinią?
0
@13th ja mam obronę przed czarną magią ze Snapem :c
0
@MESSIah16 moim zdaniem to szkoda, że Messi został, powinni zrobić mu pożegnanie, dać odejść i tyle, potem zacząć budować zespół na młodych plus Griez, Cou, Dembele, może Depay czy inny napastnik, tworzyć zespół, a nie 10 graczy pod Messiego.
0
@kubix05 brama weselna? Nie po prostu szloga? :D
0
@BarcaInfo zapomnieli powiedzieć że te 25 baniek to pierwsza z 10 rat
0
@NaFazieHitman Cou jest ujęty również :D
0
Dobra dobra, Messi zostaje, wszystko fajnie super... ale, Messi ma kosmiczną pensję, do tego pensja Dembele, Griza, Suareza, (jeśli zostanie, a pewnie zostanie), Cou wracającego z wypożyczenia, czy Barca ma tyle hajsu żeby pokryć te wydatki, czy kogoś z wymienionych graczy będzie musiała sprzedać?
0
@l0Messini aż się dziwię właśnie, że w publicznej tv takie coś
5
Ta Pani Sylwia co prowadzi studio na TVP Sport fajna... i ma fajną bluzeczkę :D
0
@ShawnC myślę podobnie, dogadać się z jakimś klubem, że za Leo chcemy piłkarza plus hajs, wzmocnić pomoc i obronę, atak na papierze mamy super - Cou, Griz i Dembele, jeśli ten ostatni się nie połamie to chłopaki mogą zacząć grać ładnie w piłeczkę, w końcu nie będzie tylko "podaj do Messiego", a zacznie się inna, może bardziej normalna i kolektywna gra
1
@masq może po to, żeby dostać "nowy" kontakt i podwyżkę?
Jak nie widaodomo o co chodzi, to chodzi o....
2
@IronSanHybrid na pewno masz pająka, każdy z nas ma pająki, listonosz ma pewnie arachnofobię!
Zagadka rozwiązana, pozdrawiam.
0
@FafitFCB czysto hipotetycznie i z ciekawości, czy Messi może sprzedać swojego odrzutowca i wyciągnąć zaskórniaki, dogadać się np z City, że on wykłada 500mln, szejk dokłada 200 mln i wykupują się z Barcy?
1
@Ricardinio14 wystarczy słowo a opozycyjna partia kona
1
jak to miło wrócić po "przymusowym postoju", znów coś napisać, rozdać kilka zielonych... miłego wieczoru!