0

Pany kupiłem łóżko z surowego drewna, mogę je używać w takiej postaci czy trzeba to czymś pomalować, polakierować?

0

@kkbarca ja również, nie bez powodu jest drugim kapitanem, żeby grzać ławę, będziemy znowu go oglądać w podstawie w większości spotkań

1

@BarcaInfo niestety...nie ma żadnej rewolucji, niejako symbol złej, bezmyślnej, słabej i powolnej gry w zeszłym sezonie - Sergio jest drugim kapitanem, brzmi jak słaby żart. O Messim już w ogóle nie wspominając. Ciekawe czy to decyzja Koemana czy klub Amigos dalej rządzi w szatni.

0

@BARCA_FOR_EVER i ja, i ja! pisałem ale cisza...

7

Komentarz usunięty

3

@patry295 Marmur!

27

Leci Koło Fortuny, oj Iza jaką ma sukienkę, nogi ma petarda, wg mnie chyba najładniejsza polka :D

1

@POLAK12345 "nie łam się" brzmi tu co najmniej dwuznacznie :p


ale ogólnie zdrowia życzę kolego! ;)

1

@Kuracjusz niech im dają 20 baniek plus Vidala, albo Rafinie

1

@darr0o Marcel z Bielska? hmm, nie znam żadnego Marcela z mojego miasta, ale mogę jakiegoś poszukać

0

@szymek029 tak jak patrzę na niego jak gra to ma coś w sobie, troszkę magii :D

0

@Rust_Cohle milion pięćset sto dziewięćset, pozdrawiam

0

mam kartę rabatową i pin do niej do sklepu Empik na zakupy online, kiedy wpisuje ten kod w okienku Kod Rabatowy pisze mi, że jest on niepoprawny, ktoś wie jak to ogarnąć?

0

@hazo428 nie wiem czy to Juve by wyszło na dobre bo każdy z nich by tylko czekał, żeby ładować na bramę, żeby mieć więcej bramek od drugiego :D

0

@LucaBrasi jakie miasto?

0

Jestem abonentem Play od kilku lat, obecnie staję przed wyborem nowego smartfona i przedłużeniem umowy. Jednak w tej sieci od jakiegoś czasu jest baardzo wolny internet od operatora. Zasięg pokazuje full LTE, a net chodzi jakieś 2mega/s. Moje urządzenie to Mate 20 Lite. To na pewno wina sieci, ale skąd u Playa takie wolne łącze? Czy w innych sieciach dla porównania też macie takie prędkości na LTE?

Dodatkowo mam pytanie, chce wziąć telefon już z 5g, wybór padł na Xiaomi Mi 10/Mi 10 Lite, ktoś ma takie smartfony, może się podzielić opinią?

0

@13th ja mam obronę przed czarną magią ze Snapem :c

0

@MESSIah16 moim zdaniem to szkoda, że Messi został, powinni zrobić mu pożegnanie, dać odejść i tyle, potem zacząć budować zespół na młodych plus Griez, Cou, Dembele, może Depay czy inny napastnik, tworzyć zespół, a nie 10 graczy pod Messiego.

0

@kubix05 brama weselna? Nie po prostu szloga? :D

0

@BarcaInfo zapomnieli powiedzieć że te 25 baniek to pierwsza z 10 rat

0

@NaFazieHitman Cou jest ujęty również :D

0

Dobra dobra, Messi zostaje, wszystko fajnie super... ale, Messi ma kosmiczną pensję, do tego pensja Dembele, Griza, Suareza, (jeśli zostanie, a pewnie zostanie), Cou wracającego z wypożyczenia, czy Barca ma tyle hajsu żeby pokryć te wydatki, czy kogoś z wymienionych graczy będzie musiała sprzedać?

0

@l0Messini aż się dziwię właśnie, że w publicznej tv takie coś

5

Ta Pani Sylwia co prowadzi studio na TVP Sport fajna... i ma fajną bluzeczkę :D

0

@ShawnC myślę podobnie, dogadać się z jakimś klubem, że za Leo chcemy piłkarza plus hajs, wzmocnić pomoc i obronę, atak na papierze mamy super - Cou, Griz i Dembele, jeśli ten ostatni się nie połamie to chłopaki mogą zacząć grać ładnie w piłeczkę, w końcu nie będzie tylko "podaj do Messiego", a zacznie się inna, może bardziej normalna i kolektywna gra

1

@masq może po to, żeby dostać "nowy" kontakt i podwyżkę?

Jak nie widaodomo o co chodzi, to chodzi o....

2

@IronSanHybrid na pewno masz pająka, każdy z nas ma pająki, listonosz ma pewnie arachnofobię!

Zagadka rozwiązana, pozdrawiam.

0

@FafitFCB czysto hipotetycznie i z ciekawości, czy Messi może sprzedać swojego odrzutowca i wyciągnąć zaskórniaki, dogadać się np z City, że on wykłada 500mln, szejk dokłada 200 mln i wykupują się z Barcy?

1

@Ricardinio14 wystarczy słowo a opozycyjna partia kona

1

jak to miło wrócić po "przymusowym postoju", znów coś napisać, rozdać kilka zielonych... miłego wieczoru!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?