pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo ulubiony napastnik < 3
0
Szukam gry
Chcę kupić grę, dedykowaną na ps4 którą odpalę na ps5 (kompatybilność - ważne!), najlepiej jakaś ciekawa przygodówka w którą popyka zarówno ktoś dorosły jak i kilkunastoletnie dziecko, ktoś coś może polecić?
2
@bartekvisca bo tak
0
@Lordzi chyba on pomylił
0
@justfootball nie rozumiem tego, przeciez każdy trochę myślący człowiek doszedłby do wniosku że na jesień zrobi się zimno to ludzie zaczną chorować...
0
@skakun95 brzmi ciekawie, możesz podzielić się hinczykiem?
1
@VamosRakieta co 3 dni na 3 dni, te samą bez zmieniania.
0
Dziwne to wszystko jest z tym wirusem, kuzyn jakieś 4 dni temu otrzymał pozytywny wynik, ale jego nikt ani razu nie kontrolował, ja wczoraj dostałem dopiero skierowanie na test, a dzisiaj już policja mnie sprawdzała.
5
@ViScAAA zostaw go, ma 17 lat, jutro musi wstać rano na 8 na zdalne, nie ma roboty jeszcze a Ty hajs po nim chcesz...
0
Jong na stoperze, dziwny ruch, chyba każdy się spodziewał ze na SO stanie Busi, ciekawe jak holender sobie poradzi.
2
jakoś ta gra wygląda, całkiem inny mecz niż z Realem, Pjanic z Jongiem trzymają środek, skrzydła w postaci Pedriego i Dembele też funkcjonują, gdyby nasz ciemnoskóry francuz był ciągle zdolny do gry i tak kiwał obrońców to super, nawet w tym meczu Griezmann miał kilka dobrych podań... jedynie jakoś tak Messi, stara się, wszędzie biega a nigdzie go nie ma
1
@Kredon teleporada u rodzinnego, on daje skierowanie na test, podał mi adres, nr tel i nr skierowania jaki mam tam podać, muszę zadzwonić i się umówić, jechać tam oczywiście swoim autem, sam... pytanie co jak ktoś nie ma auta
0
Miałem właśnie teleporadę, lekarka dała mi od jutra 10 dni izolacji czy coś, w tym czasie mam wykonać test, jeśli negatywny to po tych 10 dniach do roboty, a jak pozytywny to 2 tyg kwarantanny. Pytanie czy stanie się coś jak te 10dni posiedzę w domu, nie wykonam testu i potem pójdę do roboty jeśli będzie ok?
1
@RomanHoffer myślę że na zimnym silniku trochę większe obroty na początku to normalna rzecz, szczególnie jak jest chłodno, ale nie jestem mechanikiem
0
@Coutinho007 miał Covida, nowy zespół... sam nie wiem czy jeszcze dochodzi do siebie czy jest po prostu cienki
0
@nvidd w moim można wejść, zamówić i wyjść :D
0
@clyde myślę że jak dzisiaj znowu będzie rekord to w czwartek/piątek ogłoszą lockdown
3
Real już taktyka tysiąca wrzutek :D
1
@Explode truskawka!
0
Real 1 w dupke :D
1
@Jakchcesz ale bym zjadł chipsy... ale przez pieprzonego Covida nie mam smaku...
0
@Transu96 rozumiem, ale po co robią osobne wydanie pod ps5 skoro tak samo na nowej konsoli zadziała ta wydana na ps4?
1
Fifa 21 ta wydana na ps4 już teraz dostępna i odpalona na ps5 będzie się czymś różniła od tej fify 21 co ma mieć premierę w grudniu i ma być typowo pod ps5?
2
@DaPi ja już mam miejsce przygotowane :D
0
@Jacu327 długo już to u niej trwa?
0
@ranger3120 ja myślę że ten test mi niepotrzebny,teleporade mam jutro ale nie będę mówić o wirusie, chce tylko l4 a i tak się samoizoluje w domu, ciekawe tylko kiedy te zmysły wrócą
5
@ranger3120 jak ja straciłem smak i zapach to nagle, jakby ktoś mi guzik wcisnął i nie czuje nic ;)
1
@IronSanHybrid no i kolego nie podobasz mi się, będzie banik, cyk, enter, no i poszło.
0
@katalonczyk112 to samo, ale ja smak i węch straciłem jakiś tydzień po zarażeniu, kiedy już gorączka i reszta odpuszczała... każdy przechodzi to inaczej, ale już chciałbym żeby zmysły powróciły
1
@Kurkmen głębokie