0

@BarcaInfo ulubiony napastnik < 3

0

Szukam gry

Chcę kupić grę, dedykowaną na ps4 którą odpalę na ps5 (kompatybilność - ważne!), najlepiej jakaś ciekawa przygodówka w którą popyka zarówno ktoś dorosły jak i kilkunastoletnie dziecko, ktoś coś może polecić?

2

0

@Lordzi chyba on pomylił

0

@justfootball nie rozumiem tego, przeciez każdy trochę myślący człowiek doszedłby do wniosku że na jesień zrobi się zimno to ludzie zaczną chorować...

0

@skakun95 brzmi ciekawie, możesz podzielić się hinczykiem?

1

@VamosRakieta co 3 dni na 3 dni, te samą bez zmieniania.

0

Dziwne to wszystko jest z tym wirusem, kuzyn jakieś 4 dni temu otrzymał pozytywny wynik, ale jego nikt ani razu nie kontrolował, ja wczoraj dostałem dopiero skierowanie na test, a dzisiaj już policja mnie sprawdzała.

5

@ViScAAA zostaw go, ma 17 lat, jutro musi wstać rano na 8 na zdalne, nie ma roboty jeszcze a Ty hajs po nim chcesz...

0

Jong na stoperze, dziwny ruch, chyba każdy się spodziewał ze na SO stanie Busi, ciekawe jak holender sobie poradzi.

2

jakoś ta gra wygląda, całkiem inny mecz niż z Realem, Pjanic z Jongiem trzymają środek, skrzydła w postaci Pedriego i Dembele też funkcjonują, gdyby nasz ciemnoskóry francuz był ciągle zdolny do gry i tak kiwał obrońców to super, nawet w tym meczu Griezmann miał kilka dobrych podań... jedynie jakoś tak Messi, stara się, wszędzie biega a nigdzie go nie ma

1

@Kredon teleporada u rodzinnego, on daje skierowanie na test, podał mi adres, nr tel i nr skierowania jaki mam tam podać, muszę zadzwonić i się umówić, jechać tam oczywiście swoim autem, sam... pytanie co jak ktoś nie ma auta

0

Miałem właśnie teleporadę, lekarka dała mi od jutra 10 dni izolacji czy coś, w tym czasie mam wykonać test, jeśli negatywny to po tych 10 dniach do roboty, a jak pozytywny to 2 tyg kwarantanny. Pytanie czy stanie się coś jak te 10dni posiedzę w domu, nie wykonam testu i potem pójdę do roboty jeśli będzie ok?

1

@RomanHoffer myślę że na zimnym silniku trochę większe obroty na początku to normalna rzecz, szczególnie jak jest chłodno, ale nie jestem mechanikiem

0

@Coutinho007 miał Covida, nowy zespół... sam nie wiem czy jeszcze dochodzi do siebie czy jest po prostu cienki

0

@nvidd w moim można wejść, zamówić i wyjść :D

0

@clyde myślę że jak dzisiaj znowu będzie rekord to w czwartek/piątek ogłoszą lockdown

3

Real już taktyka tysiąca wrzutek :D

1

@Explode truskawka!

0

Real 1 w dupke :D

1

@Jakchcesz ale bym zjadł chipsy... ale przez pieprzonego Covida nie mam smaku...

0

@Transu96 rozumiem, ale po co robią osobne wydanie pod ps5 skoro tak samo na nowej konsoli zadziała ta wydana na ps4?

1

Fifa 21 ta wydana na ps4 już teraz dostępna i odpalona na ps5 będzie się czymś różniła od tej fify 21 co ma mieć premierę w grudniu i ma być typowo pod ps5?

2

@DaPi ja już mam miejsce przygotowane :D

0

@Jacu327 długo już to u niej trwa?

0

@ranger3120 ja myślę że ten test mi niepotrzebny,teleporade mam jutro ale nie będę mówić o wirusie, chce tylko l4 a i tak się samoizoluje w domu, ciekawe tylko kiedy te zmysły wrócą

5

@ranger3120 jak ja straciłem smak i zapach to nagle, jakby ktoś mi guzik wcisnął i nie czuje nic ;)

1

@IronSanHybrid no i kolego nie podobasz mi się, będzie banik, cyk, enter, no i poszło.

0

@katalonczyk112 to samo, ale ja smak i węch straciłem jakiś tydzień po zarażeniu, kiedy już gorączka i reszta odpuszczała... każdy przechodzi to inaczej, ale już chciałbym żeby zmysły powróciły

1

@Kurkmen głębokie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?