pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 tak, będę - myślę że znajdzie się więcej osób które podziela moje zdanie.
0
@kuz kończy mu się kontrakt w czerwcu, więc już w styczniu może negocjować z innymi zespołami
4
@BarcaInfo niech go już w styczniu kupią, za jakieś chociaż 50mln, myślę że wszystkie 3 strony będą zadowolone
1
@RIP_IABC to się nazywa profesjonalna odpowiedź :D
1
@IronSanHybrid u mnie tradycyjna kiełbaska z pieca z musztardką i keczupkiem :D
smacznego!
0
@IronSanHybrid Może się mylę, ale myślę że apka swoje zadanie spełnia poprzez dostęp do lokalizacji urządzenia, czyli po prostu widzą, że telefon jest w jednym miejscu, nie wiem jak to się ma do tego, że mogę telefon po prostu zostawić w domu i pojechać sobie. Na tej całej izolacji jestem od 29 października, od tej pory policja sprawdzała mnie tylko dwa razy. Na szczęście w piątek już jestem wolny.
1
@IronSanHybrid mi przychodziły smsy, automaty dzwoniły że nie mam apki, więc dobra - pobrałem, zainstalowałem...no i od jakiś 10 dni cisza, nikt mi nie pisze że nie mam apki, a sama apka milczy cały czas, nie zrobiłem na niej NIC, nie miałem tam ani JEDNEGO zadania :D
1
@VirtuoZ wiesz, cisnąłem na siłce, regularnie gram w piłkę i się ruszam, waga to raczej mięśnie a nie inne, niepotrzebne rzeczy ;)
29
@Rudi35 człowieku, to był Papież, głowa kościoła katolickiego, w głowie mi się nie mieści jak mógł kryć pedofilów, walić tych księży, ale jak mógł godzić się na tak okrutne cierpienie dzieci. Jeśli wiedział i nic z tym nie robił to dla mnie świadczy o nim bardzo, bardzo źle.
0
@masq ten BMI do wuja znaczy, ja mam 176 wzrostu i 80 kg wagi i mi pokazuje, że nadwaga i mam schudnąć, a nie jestem gruby, ani nawet pulchny :D
0
@messi564 jesteśmy w dupie finansowej, moim zdaniem mooooże przyjdzie Depay i to koniec, chyba że w zimowym okienku sprzedają Messiego chociaż za 30/40 baniek to wtedy przyjdzie dodatkowo jeszcze Garcia i tyle.
1
tym wszystkim broniącym Leo, nie widzicie ze zmiany trenerów, transfery za miliony czy gracze z rezerw (tylko Fati się broni), setki milionów euro... nie widzicie że wszystko na nic? Barca jak kilka lat wuja gra i tak w kółko? Messi ze zbawienia stał się przekleństwem, szkoda że nie odszedł z początkiem obecnego sezonu... bo jesteśmy kolejny sezon w dupie, gdzie już moglibyśmy tworzyć nowy zespół oparty na kolektywie, a nie kulcie jednostki.
1
@martin86 racja, racja i jeszcze raz przyszedł czas na koniec Messiego w Barcy
1
@Mixtape ja nie kupiłem... ciekawe kiedy będzie dostępna w normalnej sprzedaży, czy w ogóle w tym roku jeszcze będę mieć konsole ;)
0
@TylkoBarca7273 kto?
1
@PatrychoO jakoś ich nie lubię, kojarzą mi się z czekoladą słabej jakości :D
0
https://www.google.pl/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,64946,26497123,ryan-reynolds-kupuje-3-najstarszy-klub-pilkarski-chcemy-uczynic.amp
słyszeliście? co myślicie?
1
@NeroTFP akurat jest odcinek Miodowych Lat o specyfiku na porost włosów :p
0
@PartidarioCatalan nie mogę pokazać bo znowu dostanę bana....
0
@Igor123 typiarzu
3
Miło tutaj wrócić po 24 godzinnym urlopie za hakowanie Rambli.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
0
@ranger3120 somsiad weź Ty wejdź na fb, wpisz se "spotted plus nazwa Twojego miasta", napisz do nich żeby dodali post, że szukasz kobity, pierwsze się poznacie, potem może coś będzie, odezwie się parę, coś wybierzesz, weźmiesz na kolacje i najprawdopodobniej zaliczysz, a nie jakieś Tindery, srindery
1
@IronSanHybrid żona też fajna, spodziewałem się jakiegoś tłustego paszetu :D
2
@IronSanHybrid słyszałem, akurat miałem włączony tv, też śmiechłem ;p
0
@bixmix no prze luj
2
@Artsssfc masz 1 zielonego ode mnie
5
@LuisSalvano obcy wszczepili Ci czipa i teraz Cię śledzą!
0
@kamilop hahahaha
żartuję, słabe.
0
@justfootball zaraz będą 4 karne dla Realu i cały misterny plan...
1
@Coutinho007 i taktyki tysiąca wrzutek