pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Walker które warzywo jest niezbędne do badania kosmosu?
Hawking xD
made my day, hahahaha :D
1
Dobry w Maku ten drwal z żurawiną albo z kurczakiem? Czy tradycyjny najlepszy?
0
@Aqualitek kupiłem na szybko w pracy bo tylko to było dostępne, w domu to przeliczyłem i taniej wychodzi kupić wszystko osobno, zamówienie anulowałem :D
0
@ToshyFCB nie :c
0
@Aqualitek dupa a nie ps5, nie udało się ;c
0
@Gaz u mnie nawet dostępne się nie pojawiły, a odświeżałem cały czas ;c
0
@clyde dzisiaj ok 14 była "dogrywka" w Media Expert, ciągłe odświeżanie a nawet na moment nie były dostępne...5min później info że sprzedane.
0
@Janiama mimo wszystko ja sądzę że Messi jest hamulcem tego zespołu, jak mu idzie to nie mamy sobie równych, ale jak ma gorszy mecz to jest lipa, obecnie ma gorszy sezon, wiadomo lata lecą, ale przez to gramy piach. Moim zdaniem odejście Messiego w letnim okienku da Barcy oddech, skończy się pewna epoka, reszta piłkarzy poczuje że wynik zależy od ich gry, a nie dyspozycji Leo.
0
DSJ 4 v 170, podobno ma być ok 100 skoczni, ja zakupiłem tę wersję a skoczni mam jakieś 20, ktoś wie o co chodzi?
0
@Gaz skąd wiesz ze akurat 15 grudnia ma być dostawa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@NeroTFP czy tylko ja przeczytałem "reklama świąteczna Durexa"?
0
@tbas nie ma takiej opcji że Barca zrobi transfer do klubu za hajs, przyjdzie za darmo Garcia i Depay, Messi odejdzie i na tym koniec ruchów transerowych.
0
@xSZYMONOx wszystko to bullshit, kandydaci na prezydentów prześcigają się kogo to nie kupią, prawda jest taka że Barca nie ma kasy na zamknięcie budżetu samych wynagrodzeń pilarzy a gdzie dopiero hajs na nowych. Po sezonie odejdzie Messi, przyjdzie za darmo Garcia, może Depay i na tym się skończą ruchy transferowe. Moim zdaniem nie jest to zła opcja, mamy dość fajny skład, jeśli młodzi odpalą, Griz i Dembele zaczną grać jak w ostatnich meczach to będzie super. Messi odejdzie, zwolni ogromną pensję, jej część pójdzie na pensję Depaya i Garcii i pięknie.
0
@Katalończyk 99 ewentualnie BAD
0
@Triv44 też jestem z Bielska i pierwsze słyszę że Biała miałaby być w innym województwie, nawet historycznie ;)
0
@cules100pro ile Cię wychodzi Player na miesiąc? Rozumiem że masz La Ligę plus Ligę Mistrzów?
0
@Seba_89_ o nie... najlepsza strona
0
@rademenes chyba moje ulubione danie :D
2
@BorzyKrzys osobiście dla mnie kobieta z papierosem jest totalnie nieatrakcyjna ;)
0
@messi564 ciekawe nawet.
0
@cchesterr43 w 28 sek też.
3
@pawelke3n myślę że skoro film urwany to byłeś w takim stanie, że nie wypisywaliby mandatu tylko byś się obudził na wytrzeźwiałce, więc raczej możesz być spokojny :p
2
@PaCo za Busim nie tęsknię, ale Pedri to też nie jest dobry wybór, do pary z Jongiem jest Pjanic, Alenia, myślę że nawet Puig zagrałby lepiej, Pedri z kolei nadaje się bardziej do grania wyżej
2
@Jakchcesz wszyscy atakują, wszyscy bronią, jak na orliku
2
@Barcza223 jak prze*ebiemy to będą inne gadki na Rambli, Koman OUT :p
0
@Sergio_Devils formacja o nazwie SPONTAN
1
@Janiama to samo znalazłem, ale to nazwisko podobno już padło i to nie on, ale dzięki za pomoc ;)
0
@tadzik447 przedmiotu, ale brawo za próbę :D
0
@Janiama żona na studiach ma zajęcia z jakimś profesorem, on twierdzi że jest taka osoba powołana, bądź wiadomo personalnie kto będzie tą osobą w razie potrzeby, mówił że jest to ktoś publicznie znany, nagrodą za dobrą odpowiedź jest zaliczenie więc zacząłem sam szukać :D