3

no nic, sądzę że z takimi piłkarzami jak Dembele, Griezmann, Coutinio, Pjanic, Umtiti nie mamy czego szukać, oby Laporta to jakoś ogarnął, sprzedał, pozbył się

0

@Werka7 kosztem kogo w takim ustawieniu?

0

@MesQueUnClub96 ba, może na miejscu PSG byłaby Wisła :D

0

@LuisSalvano napluł na Ciebie, na mnie oraz na każdego sympatyka Barcy, skoro tego nie poczułeś, a teraz byś go po stopach całował, żeby wrócił, to niestety świadczy tylko o Tobie.

2

@LuisSalvano mieć wzwód spowodowany powrotem gościa co odszedł spluwając na klub to... trzeba być wręcz poyebanym.

1

@TheNekro94 made my day xD

0

@pres dobrze czy nie, wybrał... sądzę że jakby został to zarówno Barcelona jak i sam Neymar byliby teraz w zupełnie innym miejscu, bardziej pozytywnym

0

@ArterkHD gość nie pasuje do Barcy, sądzę że to będzie niestety kolejny jego mecz z kopaniem się po czole

1

@wojtekjoe ja też, dwa razy nie

0

@pres niech podpisuje, przynajmniej skończą się te bzdury z jego powrotem, wybrał Paryż - niech się tam kisi

0

@Allbi nawet nie zwróciłem uwagi, byłem pewny że jest, nie szukałem jej w sumie, a w necie pisze ze Sony uznało, że w 5 przeglądarka nie jest potrzebna :o

0

Jak oglądać meczyki z poziomu ps5? Istnieje jakaś strona jak kiedyś futbolhd czy sopcasthd gdzie płaciło się z 2 dychy na miesiąc i można było oglądać w całkiem fajnej jakości? Może jakieś inne sposoby?

0

@Criss18Barca mi działa, ale laptop nie nadąża :c

0

@Vane tak, sędzia dramat, nie gwizda ewidentnych fauli

0

Pany, problem mam. Miesięczny lapek Lenovo Legion, nagle przestały działac klawisze a, d, f, h, k, oprócz tego Caps lock powoduje włączenie programu lupa plus włączenie przełączenie ekranu - czyli rozszerz, duplikuj itd.
Laptop nie był zalany, próbowałem przywracania, aktualizacji systemu i sterowników, zmian układów klawiatury i nic. Podpiąłem do niego zewnętrzną klawiaturę na USB, na niej klawisze alfabetu działają normalnie, ale Caps lock tak samo źle jak na klawiaturze z laptopa.
Co się zepsuło?

8

@TheNekro94 jak to mówią, w punkt.

1

@LeoMessi1994 od razu na myśl przychodzą mi wersy Zeusa z kawałka Metale Szlachetne, nie pamiętam słowo w słowo, ale idzie to tak: uczony wybrał się do Buddy i zadaje mu cały szereg pytań, czy Bóg istnieje, czy świat jest skończony, czy istnieje życie po śmierci itd, Budda siedzi i myśli, w końcu odpowiada, Ty jesteś jak ktoś raniony strzałą, ja chce te strzale wziąć i wyrwać z Twojego boku, ale Ty mówisz nie, najpierw powiedz mi kto wystrzelił te strzale, z jakiego drewna została zrobiona, jaki metal został użyty na grot, jaką truciznę użyto w grocie, zanim zdążę odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania - umrzesz.

0

@wojtek_debiec4 może dlatego że nie tylko Krycha i Klich są testowani, a regularnie wszyscy? Skoro inni mają negatywne wyniki to nie widzę potrzeby kwarantanny dla wszystkich

0

@kuz robotę mi chcą zamknąć! :D

1

@Pawel13sz gitarka :D

2

@clyde ale potem jaka wypłata! :D

0

@clyde wydaje mi się, że musisz Ty mieć pozytywny wynik żeby domownicy mieli kwarantannę

0

@Ciule123 w sumie skoro to konfa ministra zdrowia to chyba nie dowiemy się dużo o nowych obostrzeniach, zamknięciach itd? Taką władze ma tylko premier, czy się mylę?

0

@Sulimo proszę o oznaczenie :D

1

@KacperVEB dzięki ;)

0

wczoraj czy przedwczoraj o 15 jakiś gość miał ujawnić coś o przyszłości Messiego, powie ktoś co to było za info? :D

0

@Survier Fati to mega talent, ale obecnie to Mbappe wciąga całą Barcelonę dupą

3

@Joe_Barbaro albo podwojenie obecnej pensji

0

@Aqualitek a ładuje górne piłki na olbrzyma Albe

0

@myscooter ja od siebie dorzucę jeszcze kilo ziemniaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?