pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano oznacz mnie pod tym "oświadczeniem", poproszę ;)
0
@marcin000019 tak, też to zauważyłem, ale jakoś tej jakości HD rozmowy nie poczułem :p
0
@marcin000019 potwierdzam, Huawei od paru dni to samo :D
0
@barcelonaLM podchodzę z dystansem, to tak w formie ciekawostki ;)
0
@patry295 gadałem ostatnio ze znajomym, jego brat jest informatykiem i jakiś czas temu przez przypadek niby w sieci znalazł coś w stylu listu Rockefelrów, sens tego listu był mniej więcej, że dążą do sprawowania władzy nad całym światem, jakieś kroki już podejmują, kolejnym będzie sprawienie, aby ludzie czuli się zagrożeni, objawem będzie tego to, że cały świat będzie chodził w maseczkach - wtedy ten brat znajomego to wyśmiał razem ze znajomymi z pracy, a teraz w sumie widać że coś w tym może być
3
@MesQueUnClub_87 invictus
3
@MesQueUnClub96 owszem, masz rację
2
@LeoMessiah 27, stary dziad :D
0
@pauletaa jest szansa na jakiś screen? :D
2
@tomek8756 ja dzisiaj byłem podpisywać umowę na okna, był tam taki rasowy milf, ok 50ki...ale petarda, figura 20 latki, sukienka przed kolano z dekoltem, obcasy, ładna młoda twarz, okulary, ja nie bardzo lubię krótkie włosy, ale jej pasowały jak nic, opalona... no mimo tego wieku wyglądała zachęcająco, aż mi głupio było jak ją mierzyłem kiedy chodziła :D
3
@Deviler byle nie było kompromitacji, o tyle tylko proszę xD
0
@Jaro1279 co? po kolanie? xD
3
@liamgreyhate Messi to jakiś typ bez kontraktu z Barcą.
0
@l0Messini jeszcze chłopu co ich opierdzielił i przywalił mu z klapka w gołe dupsko może się dostać, Polska :D
8
@AmigoBlancos pewnie liczysz, że będzie młoda, ładna i chętna? xD
1
@Bykunn taa, będzie grał Griezmann, Dembele i Braithwhite xD
1
@tommyVERceti jestem z Bielska Białej, jakieś 80km mam do Zabrza, ale jakby tam grał Iniesta to na nogach bym poszedł na mecz :D
0
@Pawelec7 podzielam opinie kolegi, też mam Astre h z gazem, nie narzekam. Jedynie teraz kupiłbym kombiaka bo troszkę brakuje miejsca, szczególnie że w bagażniku wożę koło zapasowe, obecnie mam hatchback.
1
@Odcinkowy fajna chociaż ta dupeczka? :D
2
@PatrykBarca chyba w szpitalu :d
0
@jaras121 jutro już będę domykał temat. Widzę że jesteś obeznany w temacie, mógłbyś mi jeszcze podpowiedzieć jak wygląda sprawa z podmurówkami pod okna tarasowe, balkonowe? Pan dzisiaj zażyczył sobie podmurowanie bloczkami z których mam dom po kilkanaście cm każde okno balkonowe i tarasowe. Czy to dobra praktyka? Nie będzie to przemarzać, nie będzie mostków termicznych? Czytałem o jakis rozwiązaniach typu klinaryty itd, możesz coś o tym powiedzieć?
0
@jaras121 miałem chyba z 5 wycen, ta firma najlepiej cenowo wyszła, plus też polecał ją znajomy. Jedynie czas oczekiwania na okna jest mega długi, 10/12 tyg, ale to każda firma ma podobne czasy, chociaż nie wiem z czego to wynika.
0
@jaras121 niestety nie wiem jakie dokładnie taśmy, ale dzisiaj facet z tej firmy był na pomiarach, dopytywałem go o szczelny montaż, to sugerował że to niepotrzebne, kasa wyrzucona w błoto
0
@Ghotti w sensie w szczelinę między oken a ściana dać xpsa i dowalić pianką?
0
Halo mamy na sali eksperta od okien?
Stoję przed wyborem sposobu montażu okien. Firma za szczelny montaż opierający się na taśmach życzy sobie kilka tys zł. Jeśli zdecyduję się na tradycyjny montaż, a później sam użyję membran w płynie od Soudala wewnętrznych i zewnętrznych to uzyskam efekt szczelnego montażu?
1
po tym zwycięstwie Messi w poniedziałek ogłosi, że wraca do Barcy oraz że będzie grać za darmo bo kocha ten klub, cała reszta zespołu solidarnie z nim schodzi z pensji, sprzedajemy szrot, udaje się pozyskać jeszcze jednego, sensownego piłkarza, zaczynamy sezon i na koniec świętujemy tryplet! Vamos Barca! Vamos Messi!
0
@Ojciec5tkidzieci Węgiel lepsza :d
1
@koksik2700 o to chodziło, dziena!
0
Panowie szukam takiego czegoś, średnica rury 100, taki jakby trójnik, chce sterować deszczówką, z jednej strony wpływa woda z rynny i ma dwa wyjścia, albo do rowu albo do zbiornika na wodę, fajnie jakby był tam jakiś zawór czy coś, żebym mógł wybrać czy woda leci do rowu czy do zbiornika. Jest takie coś, jak się to nazywa?
0
@kamilop tak sobie myślę, na pewno to głupie myślenie i zaraz ktoś mnie wyprowadzi z błędu, ale jakby tak zorganizować akcje "ratujemy Barce" i każdy chętny kibic wpłaca wolne datki, jakieś 50/100 czegoś (zależy gdzie mieszka, ale można uznać żeby płacić to w Euro), to przy liczbie kibiców 5mln na całym świecie, każdy daje 100 euro to daje nam 500mln Euro. Takie coś jest jakoś prawnie zabronione?