0

@Wilczeq fajna dupa, kto to jest? :D

2

@clyde najlepsze Berlinki, do tego trochę keczupu, majonezku i bułka :D

3

@doc sprytny plan Pereza?

7

sprzedać wszystkich, kupić wszystkich

1

@IronSanHybrid pracuje w firmie... pracownicy co roku dostają udział w zyskach całej światowej sieci, można je wymieniać na akcje tej sieci, można też raz w roku je dokupic za własne pieniądze. Kiedyś były one sprzedawane nawet po 1Euro... a dzisiaj jedna jest warta ponad 70...jakby człowiek wiedział...

0

@messi564 malinowki podstawowe z Archonu, 118m

0

@messi564 ja zaczynam lada dzień, mam jednego gościa od stanu 0 do SSO, jego robozicna 60 tys, materiały 100 tys, ale wycena w tamtym roku, liczę się że cena za materiały na pewno pójdzie w górę

167

luzik, on i tak go nie zrozumiał :D

0

@mikael ja ten sklad to mogłem Ci już tydzień temu podać... :d

0

@ZelekBARCA oficjalnie fisiado!

1

@pele1282 dzięki :D

1

@pele1282 oraz są moje urodziny! :D

2

@Kurkmen Mbappe to jest bestia, tygrys, król dżungli....a komar to komar....

1

@macio_944 kotletico ;p

2

@chavez dobre! :D

0

@Kvothe07 wczoraj jeden z użytkowników polecił mi smart iptv, testuje od wczoraj, póki co super, ciekawy jestem jak będzie dzisiaj na meczu LM

0

@fantom102 możesz podesłać jakiegoś linka?

0

Szukam listy smart iptv m3u do polskich kanałów, przeszukałem kilka stron, ale albo od Chińczyków, Rusków itd. Ktoś może podać jakiś sprawdzony link gdzie najlepiej taką listę najtaniej kupić?

0

@fcbarcafan19 tak, kabel jest dobry, z ps5 śmiga w 4k

0

@NaFazieHitman coś więcej podpowiesz, jaka apka najlepsza itd? Bo dużo tego w necie :D

0

Panowie sprawa, mam tv Samsung 4k, chcę na nim oglądać meczyki z neta. Mam apkę, Delta Media Player, działa na Windowsie oraz Androidzie. Mam lapka, całkiem nowy ale kupiony z myślą o wordzie, necie itd, jak włączę na nim mecz i przełączę przez HDMI na tv to mam pokaz slajdów, komp za słaby żeby odtworzyć obraz w 4k. Kupiłem w necie przystawkę do tv, pisało wielce że ma 4k. Dzisiaj doszła i ma gówno, a nie 4k. Na ekranie mam trochę lepszy pokaz slajdów. W ustawieniach najwyższa rozdzielczość to 1980x1080 czy coś takiego. Pytanie jak najmniejszym kosztem mogę oglądać mecze na moim tv we w miarę zadowalającej rozdzielczości i braku pokazu slajdów?

6

ale teraz to już na pewno

0

@LuisSalvano pewnie dlatego, że ostatnio mówiło się że chce podwyżkę

0

@Ronaldinho10VB Messi kiedyś był magiczny, teraz niestety już ma przebłyski magii, rzadziej lub częściej. Wiadomo, lata lecą, wieku nie oszukasz. Skoro Kuman ma wylecieć po sezonie, to Xavi is coming?

0

@jeonek racja, sądzę że trzeba u nas solidnie przewietrzyć szatnie, pytanie ile $$$ ogarnie Laporta na transfery

0

@Coutinho007 w sensie ci wymienieni przeze ze mnie doliczam do Dembele, Griezmanna i Cou

0

@Coutinho007 Umtiti, Pjanic, Braithwaite...

1

@pawello10 ma 18 lat, jeszcze ma do tego prawo, bardziej winna jest reszta zespołu niż sam młody Pedri personalnie

0

@Elnuum i kontrakt na 10 lat

0

@Abominacja Dembele nie grał od początku? Wymienieni zawodnicy koszą największy hajs, a grają znacznie poniżej oczekiwań już od dawna. Moim zdaniem do sprzedania, zapomnienia. Wiem, że z naszymi problemami finansowymi nie mamy co liczyć na transfery, ale jak mam oglądać kogoś kopiącego się po czole, to wolę żeby to był perspektywiczny junior z Barcy B niż "gwiazda" zarabiająca miliony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?