pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq fajna dupa, kto to jest? :D
2
@clyde najlepsze Berlinki, do tego trochę keczupu, majonezku i bułka :D
3
@doc sprytny plan Pereza?
7
sprzedać wszystkich, kupić wszystkich
1
@IronSanHybrid pracuje w firmie... pracownicy co roku dostają udział w zyskach całej światowej sieci, można je wymieniać na akcje tej sieci, można też raz w roku je dokupic za własne pieniądze. Kiedyś były one sprzedawane nawet po 1Euro... a dzisiaj jedna jest warta ponad 70...jakby człowiek wiedział...
0
@messi564 malinowki podstawowe z Archonu, 118m
0
@messi564 ja zaczynam lada dzień, mam jednego gościa od stanu 0 do SSO, jego robozicna 60 tys, materiały 100 tys, ale wycena w tamtym roku, liczę się że cena za materiały na pewno pójdzie w górę
167
luzik, on i tak go nie zrozumiał :D
0
@mikael ja ten sklad to mogłem Ci już tydzień temu podać... :d
0
@ZelekBARCA oficjalnie fisiado!
1
@pele1282 dzięki :D
1
@pele1282 oraz są moje urodziny! :D
2
@Kurkmen Mbappe to jest bestia, tygrys, król dżungli....a komar to komar....
1
@macio_944 kotletico ;p
2
@chavez dobre! :D
0
@Kvothe07 wczoraj jeden z użytkowników polecił mi smart iptv, testuje od wczoraj, póki co super, ciekawy jestem jak będzie dzisiaj na meczu LM
0
@fantom102 możesz podesłać jakiegoś linka?
0
Szukam listy smart iptv m3u do polskich kanałów, przeszukałem kilka stron, ale albo od Chińczyków, Rusków itd. Ktoś może podać jakiś sprawdzony link gdzie najlepiej taką listę najtaniej kupić?
0
@fcbarcafan19 tak, kabel jest dobry, z ps5 śmiga w 4k
0
@NaFazieHitman coś więcej podpowiesz, jaka apka najlepsza itd? Bo dużo tego w necie :D
0
Panowie sprawa, mam tv Samsung 4k, chcę na nim oglądać meczyki z neta. Mam apkę, Delta Media Player, działa na Windowsie oraz Androidzie. Mam lapka, całkiem nowy ale kupiony z myślą o wordzie, necie itd, jak włączę na nim mecz i przełączę przez HDMI na tv to mam pokaz slajdów, komp za słaby żeby odtworzyć obraz w 4k. Kupiłem w necie przystawkę do tv, pisało wielce że ma 4k. Dzisiaj doszła i ma gówno, a nie 4k. Na ekranie mam trochę lepszy pokaz slajdów. W ustawieniach najwyższa rozdzielczość to 1980x1080 czy coś takiego. Pytanie jak najmniejszym kosztem mogę oglądać mecze na moim tv we w miarę zadowalającej rozdzielczości i braku pokazu slajdów?
6
ale teraz to już na pewno
0
@LuisSalvano pewnie dlatego, że ostatnio mówiło się że chce podwyżkę
0
@Ronaldinho10VB Messi kiedyś był magiczny, teraz niestety już ma przebłyski magii, rzadziej lub częściej. Wiadomo, lata lecą, wieku nie oszukasz. Skoro Kuman ma wylecieć po sezonie, to Xavi is coming?
0
@jeonek racja, sądzę że trzeba u nas solidnie przewietrzyć szatnie, pytanie ile $$$ ogarnie Laporta na transfery
0
@Coutinho007 w sensie ci wymienieni przeze ze mnie doliczam do Dembele, Griezmanna i Cou
0
@Coutinho007 Umtiti, Pjanic, Braithwaite...
1
@pawello10 ma 18 lat, jeszcze ma do tego prawo, bardziej winna jest reszta zespołu niż sam młody Pedri personalnie
0
@Elnuum i kontrakt na 10 lat
0
@Abominacja Dembele nie grał od początku? Wymienieni zawodnicy koszą największy hajs, a grają znacznie poniżej oczekiwań już od dawna. Moim zdaniem do sprzedania, zapomnienia. Wiem, że z naszymi problemami finansowymi nie mamy co liczyć na transfery, ale jak mam oglądać kogoś kopiącego się po czole, to wolę żeby to był perspektywiczny junior z Barcy B niż "gwiazda" zarabiająca miliony.