0

@JohnnyBarca jakiś namiar?

1

@jacobFCB wal, może uda się pomóc

0

Ponowie pytanko, szukam fajnego, prostego odtwarzacza muzyki z equalizerem do samochodu na radio z androidem, ktoś coś?

0

polecicie jakiś fajny odtwarzacz muzyki z equalizerem, ale taki w miarę intuicyjny, prosty do radia samochodowego z androidem?

2

@LuisSalvano ja się założę ze nie wróci, po Paryżu będzie MLS lub Argentyna i koniec kariery, w Barcelonie zrobią specjalny mecz legend czy coś z Messim, żeby go pożegnać przy pełnym Camp Nou

1

@Image czy Mbappe zostanie, czy odejdzie i przyszedłby Ronaldo, moim zdaniem w obu tych przypadkach będzie zbyt dużo ego w szatni, kwestią czasu są przecieki z szatni PSG, że ten nie lubi tego, a tamten nie podaje tamtemu i ten pierwszy ma focha, na boisku też to będzie się dało zauważyć, róbcie screeny, stawiajcie domy.

0

gdzie najtaniej wykupie dostęp do dzisiejszego meczu?

0

Komentarz usunięty

1

podzieli się ktoś linkiem do Realu? :D

0

@Roobo też właśnie się dziwię, że go wygwizdali, zrobił tam jakieś bydło czy coś?

0

@LeoMessiah nie zapomnij o podwyżce

0

@lucas/catalan taktyk :D

3

Pique w porównaniu do Umtitiego czy Pjanica pewnie było łatwiej zejść z wynagrodzenia, bo chłop ma lep na karku, kilka innych biznesów, plus żonę milionerkę. Nie umniejsza to jednak temu co zrobił, wielki szacun, inni powinni brać przykład i schodzić z wypłaty na tyle na ile są w stanie.

0

Panowie, wysłałem cv na spedytora bez wymaganego doświadczenia, babka oddzwoniła, zaprosiła na rozmowę, dodała żebym miał wolną ok godzinę, bo po samej rozmowie kandydaci tam wykonują "zadanie", nie powiedziała nic więcej. Czego mogę się spodziewać jeśli chodzi o to zadanie? :D

0

@Worny w pakiecie szaman i Pan wieczna kontuzja

0

@klopx jeśli znajdzie się wolne 10 baniek na wykup Demira xD

2

@kodi77 ale Messi to by to trafił

2

@cat_r37 czyżbyśmy sprowadzili Amigosa, ale dla Dembele żeby miał z kim grać na konsoli podczas l4?

0

@dawidor9 Viva la vida chyba

0

@fryteusz za darmo jak za darmo, mógł wziąć jakiś symboliczny milion za rok czy coś... ale nie znamy szczegółów itd itd, nie wiemy jak każdy z nas by się zachował na jego miejscu widząc w składzie choćby wiecznie kontuzjowanych i zarabiających dużo Dembele i Umtitiego

0

@barteggg08 kolejny raz zrobią nas w grubego ch*ja

0

@pele1282 jak to jest, że Barca nie może, a PSG może na raz Messiego, Ramosa, Donarume, mając dodatkowo w składzie Neya i Mbappe, po prostu mają wywalone na ffp czy są jakieś przepisy, które im to umożliwiają? Ktoś po chłopsku wytłumaczy?

4

@masq dwa słowa klucz, sprzed kontuzji. Ciekawe czy chłopak wróci do swojej jakości sprzed urazu, oby!

0

@Gwyn taktyk znaki

0

@kuz to jest w środku, nie bardzo tam myjką z wodą chce wjeżdżać xD

0

Panowie, czym wyczyścić resztki zaschniętego błota z plastików przy drzwiach w samochodzie? Plastik jest delikatnie chropowaty i zwykłą szmatką nie chce to zejść. Próbowałem szorować szczotką, trochę lepiej, ale dalej widać że coś tam zostało. Jakieś rady?

1

@dniel pracuje jako wózkowy, często gadam z kierowcami, 3/4 z nich mówi że nagina przepisy bo goni ich czas, wyciągają karty z tacho, dokładają magnesy itd, troche to przerażające ile na drogach jest przemęczonych kierowców takich 20 tonowych pojazdów

0

@HighestInTheRoom są wakacje, a więc z dnia na dzień może wjechać jego kolejna płyta, czekam :d

0

@clyde Iga taka nawet całkiem fajna :d

3

@GuerillaAthletic taktyk na potem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?