pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaaVEB wy tępe h*je!
0
@Transu96 za darmo to uczciwa cena
0
@paweldunajecfcb nie jakieś arcydzieło, ale na pewno jest ciekawy i warty obejrzenia, nas z żoną wciągnął
1
@l0Messini taktyczny Janek obserwowania posta
2
@BulaKG Żmuda Trzebiatowska TOP
0
@Nolife1899 sprawdź sam kabel, miałem identyczną sytuację, podpięli mi 300mb, ja akurat byłem w pracy wtedy, wracam, odpalam kompa i speedtest a tu niecałe 100, wyszło na to że miałem kabel internetowy za niskiej klasy i nie dawał rady z taką prędkością
0
@Survier a jak w zimie na tym popylać?
0
@zeko0 na ps5 też nie jest idealnie pod tym względem
0
Myślicie ze Dembele po powrocie z kontuzji powinien mieć ultimatum coś ala Moriba, podpisujesz kontrakt albo nie podnosisz się z ławki? Skoro ma odejść za darmo to lepiej stawiać na kogokolwiek innego niż dawać mu minuty
0
@BaroPodertos przed chwilą tankowałem gaz po 3.09...
0
@Piorun ten ze Shreka? :p
0
ps5 fifa 22, dostępna jest już aktualizacja?
0
@MesQueUnClub_87 kluczem czy to kwota brutto czy netto, u nas często jest właśnie podwyżka 200 brutto, co netto daje jakieś 150zl :p
4
@DonMatteo901 ja obecnie marzę o zmianie pracy, jasne że za kilkoma osobami będę tęsknił, ale ogólnie wyjdzie mi to na plus... tylko coś fajnego znaleźć ciężko
1
@tomek8756 po prostu cel randki jest z góry znany, i dobrze, każdy wie czego się spodziewać, a nie jakieś kwiatki, chwytanie za rękę, pocałunki w policzek tylko od razu ciupcianie
0
@kuba1794 tak... człowiek szuka innej, rozysyła te cv i niczego konkretnego nie może znaleźć, więc dalej do rano wstaje do obecnej roboty...
0
@Janas11224 też poproszę o link
0
@Geble czyli nici z bocika?
0
polecicie jakiś fajny, darmowy kreator cv? Wiem że jest na pracuj.pl ale może coś jeszcze jest?
0
@barcelonaLM stawiam że dzisiaj do godziny 10 Laporty już nie będzie
1
@Titanito nie bo szejku nie puści, nie mamy kasy na jego pensje
0
poleci ktoś jakiś fajny, darmowy kreator cv online?
0
@Hrzan ale ta dupeczka Franka to TOP
2
@andres_xavi na telewizorze
0
wiadomo o której jutro będzie fifka do pobrania?
0
@Mizander Sztanga kapitan
0
@Ascend poproszę o oznaczenie
0
Istnieje jakaś stronka, oprócz tej rządowej, gdzie mogę sprawdzić auto po vinie za darmo?
0
@DaPidejpi jak co roku ch*ja w tych paczkach powtalnych itd :p
5
@Qba2312 odszedł w blasku sławy, zarabia na emeryturę w ogórkowej lidze i fajnie, nie rozmienia kariery na drobne jak np Busi