1

@BarcaaVEB wy tępe h*je!

0

@Transu96 za darmo to uczciwa cena

0

@paweldunajecfcb nie jakieś arcydzieło, ale na pewno jest ciekawy i warty obejrzenia, nas z żoną wciągnął

1

@l0Messini taktyczny Janek obserwowania posta

2

@BulaKG Żmuda Trzebiatowska TOP

0

@Nolife1899 sprawdź sam kabel, miałem identyczną sytuację, podpięli mi 300mb, ja akurat byłem w pracy wtedy, wracam, odpalam kompa i speedtest a tu niecałe 100, wyszło na to że miałem kabel internetowy za niskiej klasy i nie dawał rady z taką prędkością

0

@Survier a jak w zimie na tym popylać?

0

@zeko0 na ps5 też nie jest idealnie pod tym względem

0

Myślicie ze Dembele po powrocie z kontuzji powinien mieć ultimatum coś ala Moriba, podpisujesz kontrakt albo nie podnosisz się z ławki? Skoro ma odejść za darmo to lepiej stawiać na kogokolwiek innego niż dawać mu minuty

0

@BaroPodertos przed chwilą tankowałem gaz po 3.09...

0

@Piorun ten ze Shreka? :p

0

ps5 fifa 22, dostępna jest już aktualizacja?

0

@MesQueUnClub_87 kluczem czy to kwota brutto czy netto, u nas często jest właśnie podwyżka 200 brutto, co netto daje jakieś 150zl :p

4

@DonMatteo901 ja obecnie marzę o zmianie pracy, jasne że za kilkoma osobami będę tęsknił, ale ogólnie wyjdzie mi to na plus... tylko coś fajnego znaleźć ciężko

1

@tomek8756 po prostu cel randki jest z góry znany, i dobrze, każdy wie czego się spodziewać, a nie jakieś kwiatki, chwytanie za rękę, pocałunki w policzek tylko od razu ciupcianie

0

@kuba1794 tak... człowiek szuka innej, rozysyła te cv i niczego konkretnego nie może znaleźć, więc dalej do rano wstaje do obecnej roboty...

0

@Janas11224 też poproszę o link

0

@Geble czyli nici z bocika?

0

polecicie jakiś fajny, darmowy kreator cv? Wiem że jest na pracuj.pl ale może coś jeszcze jest?

0

@barcelonaLM stawiam że dzisiaj do godziny 10 Laporty już nie będzie

1

@Titanito nie bo szejku nie puści, nie mamy kasy na jego pensje

0

poleci ktoś jakiś fajny, darmowy kreator cv online?

0

@Hrzan ale ta dupeczka Franka to TOP

2

@andres_xavi na telewizorze

0

wiadomo o której jutro będzie fifka do pobrania?

0

@Mizander Sztanga kapitan

0

@Ascend poproszę o oznaczenie

0

Istnieje jakaś stronka, oprócz tej rządowej, gdzie mogę sprawdzić auto po vinie za darmo?

0

@DaPidejpi jak co roku ch*ja w tych paczkach powtalnych itd :p

5

@Qba2312 odszedł w blasku sławy, zarabia na emeryturę w ogórkowej lidze i fajnie, nie rozmienia kariery na drobne jak np Busi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?