pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO dla takich widoków każdy pretekst dobry!
9
mówicie co chcecie, ale ta Roksi Węgiel to całkiem fajna dupa jest
0
@tomek8756 wygląda na coś pomiędzy 20 a 40 lat, oraz coś pomiędzy kobietą a mężczyzną :p
1
@ranger3120 z koleżanką? fajna? będzie studniówka ze śniadaniem? :d
1
@Janiama ok, ale Barcelona powinna być twarda i nie dać mu więcej niż ma teraz te 20, ewentualnie dodać mu bonus za rozegranie określonej ilości spotkań i nie połamanie się... jak nie to wypad i tyle
6
@kaamil1910 nie powinni mu dać dla samego przykładu, prawie wszyscy solidarnie obniżają pensje, a ten chce kokosy, powinni zaproponować średnie zarobki w klubie, ewentualnie dodatkowe bonusy za rozegranie określonej ilości spotkań i podpisujesz albo wypad
0
@patrykzmc2000 dupa a nie zagranie na nosie, Dembele nie jest jakimś łakomym kąskiem, to kot w wielkim worku, Paryż czy ktokolwiek go weźmie to raczej na pewno się na nim przejedzie, na jego kontuzjach, braku profesjonalizmu, spóźnianiu itd
1
przedstawić mu zestawienie ile grał, ile był na l4, zaoferować średniej wielkości kontrakt i albo podpisujesz i grasz, albo wypad... wydaje się takie proste :p
0
eksperci finansowi, jak kształtuje się obecnie kurs euro? Mam trochę do sprzedania, mam je w walucie na koncie, w kantorze online ing dzisiaj sprzedaż jest po 4.74, co myślicie sprzedawać już, czekać..?
0
myślicie że z okazji transferu Ferrana będzie jakaś jego specjalna karta w fucie? Do mojego składu la liga na ps siadłby idealnie :D
1
@maniekbak jakby co to ja nie wiem jak naprawić Twój problem
0
działa wam netflix?
0
@RomanHoffer u nas było tak, że też mieliśmy siatkową, były problemy z odbiorem na dwóch tv, zadzwoniliśmy po gościa, przyjechał, powiedział że przede wszystkim antena, wymienił na antenę kierunkową, taka w kształcie strzały, specjalnym urządzeniem ją ustawił, sprawdził jakość tego rozdzielacza sygnału, powiedział że wzmacniacz do prądu ma być tylko przy jednym odbiorniku. Jeśli Ci to pomoże to jeden tv ma 40 cali, bez 4k, drugi 55 cali 4k, odbieramy wszystkie muxy, dodatkowo Czechy jakieś itd
0
@RomanHoffer kto pyta nie błądzi, jeśli sprzedaje takie rzeczy to powinien mieć wiedzę na ten temat, a jaką masz antenę, taki prostokąt siatkowy czy taką "strzałę"?
0
@RomanHoffer ja tak mam, w sensie jedna antena, dwa tv. Jeśli w pokoju A masz podłączony wzmacniacz taki do prądu, to w pokoju B już go nie używaj, wystarczy jeden. Jak piszesz tv może potrzebować lepszej jakości sygnału z anteny, bo większy obraz, nie wiem, tutaj trochę wymyślam, ale może to kwestia anteny, jej mocy, ustawienia, czy tego rozdzielacza sygnału, tam chyba jest ważne czy on przepusza napięcie te z wzmacniacza
0
instax mini 11, ktoś ma namiar na sklep/aukcje gdzie kupię tańsze wkłady, bądź jakieś tańsze zamienniki?
0
@DaPidejpi wiem, ale kto normalny siedzi i robi screeny na każdego xD
0
@Transu96 masz teczki na każdego?
1
@Kgorecki2500 nie spóźnił się?
0
@JohnnyBarca gość już raczej przepadł z jakiegoś międzynarodowego grania, wróci do Esy i tam już zostanie
8
założę się, że przedłuży kontrkat i w następnym meczu DUP kontuzja, po chłopie do końca sezonu
0
@mateusz1989VeB ja mam te 70 Mai i polecam, nagrywa obraz w fajnej jakości, działa bez zarzutu
0
@AlexDark00 w której minucie mam słuchać? :D
1
@zadafcb firma Xavisex :D
0
@paweldunajecfcb a nie prościej i taniej np Allegro?
0
@Criss18Barca iptv
0
@svensonFCB dobra mamuśka
0
@XTobiX ale wizja pół roku na ławce może da mu do myślenia i już zima ruszy się z klubu
1
@IronSanHybrid wrzuciłbyś dla kolegów lepsze foty? prosimy :D
1
@Kamiloza91
1.
1.
1.