15

Oficjalnie - spieprzyliście nam święta.

0

@DaPidejpi dla mnie on przypomina jakąś postać z Gwiezdnych Wojen, ale nie pamiętam którą xD

0

@Objectivo Paaanie gówno prawda, jak tam ewidentny spalony był

0

@Bulls1938 jak ma dojścia to powiedz mu na próbę że możecie pierwszy zakład za powiedzmy 100/200zl wejść, jak się sprawdzi to potem więcej.

Ogólnie uważaj bo trochę śmierdzi to :D

0

@Bobo25 amarena mówisz? trzeba spróbować

14

@DonMatteo901 ten pies na końcu xD

0

jest tu jakiś ramblowy budowlaniec, ekspert od gładzi? :D

2

@BART97 stąd słyszałem tego plaskacza

0

@barcelonaLM ale Ida fajna dupa

0

@KrychaFCB ja na strumyku oglądam i nie narzekam, jedynie czasem po polsku tnie to przełączam na jakiś obcojęzyczny

0

@AxelF keczupek musi być :p

47

@LioMessi10 skończy jak Moriba

1

@Joe_Pesci bez keczupku?

0

@Emhyr z Argentyną wiadomo, ale ten Meksyk nie jest do ogarnia przy trochu szczęścia? Szczerze mówiąc kojarzę stamtąd tylko Rafę Marqeza, Chicharito i braci Dos Santos :p

1

@panczo inaczej ma już Ukraińca na jego miejsce xD

0

@Janas11224 ktoś spuścił ubota :p

0

@Momals11 też poproszę na priv

1

@AllBundy biere!

1

@AllBundy na zdjęciu Iza Krzan, co wygrałem?

1

@DonAndrzejos ale Mbape w lato to już na pewno

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

3

@BarcaSupporter Iza Krzan :d

1

@Hubsao mój też całkiem normalny

2

@Stasiuburza nie biorę sterydów

1

@PatrychoO podpisał nowy kontrakt ale z mniejszą pensja

0

@Nano22 co sobie poruchasz to Twoje xD

jedyny kwas może być z tego, że to koleżanka z pracy :p

0

0

@Woland10 "jak nie było gorących dyskusji to tylko rodzina wiedziała żeś debil" xD

aż normalnie Cię zgłosiłem za te farmazony co wypisujesz

2

@Gavinho a gdzie Messi? :p

1

@barcelonaLM żeby się w niedziele nie zesrało xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?