pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Oficjalnie - spieprzyliście nam święta.
0
@DaPidejpi dla mnie on przypomina jakąś postać z Gwiezdnych Wojen, ale nie pamiętam którą xD
0
@Objectivo Paaanie gówno prawda, jak tam ewidentny spalony był
0
@Bulls1938 jak ma dojścia to powiedz mu na próbę że możecie pierwszy zakład za powiedzmy 100/200zl wejść, jak się sprawdzi to potem więcej.
Ogólnie uważaj bo trochę śmierdzi to :D
0
@Bobo25 amarena mówisz? trzeba spróbować
14
@DonMatteo901 ten pies na końcu xD
0
jest tu jakiś ramblowy budowlaniec, ekspert od gładzi? :D
2
@BART97 stąd słyszałem tego plaskacza
0
@barcelonaLM ale Ida fajna dupa
0
@KrychaFCB ja na strumyku oglądam i nie narzekam, jedynie czasem po polsku tnie to przełączam na jakiś obcojęzyczny
0
@AxelF keczupek musi być :p
47
@LioMessi10 skończy jak Moriba
1
@Joe_Pesci bez keczupku?
0
@Emhyr z Argentyną wiadomo, ale ten Meksyk nie jest do ogarnia przy trochu szczęścia? Szczerze mówiąc kojarzę stamtąd tylko Rafę Marqeza, Chicharito i braci Dos Santos :p
1
@panczo inaczej ma już Ukraińca na jego miejsce xD
0
@Janas11224 ktoś spuścił ubota :p
0
@Momals11 też poproszę na priv
1
@AllBundy biere!
1
@AllBundy na zdjęciu Iza Krzan, co wygrałem?
1
@DonAndrzejos ale Mbape w lato to już na pewno
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
3
@BarcaSupporter Iza Krzan :d
1
@Hubsao mój też całkiem normalny
2
@Stasiuburza nie biorę sterydów
1
@PatrychoO podpisał nowy kontrakt ale z mniejszą pensja
0
@Nano22 co sobie poruchasz to Twoje xD
jedyny kwas może być z tego, że to koleżanka z pracy :p
0
@Kitek1640 będzie @AnalnaGrawitacja
0
@Woland10 "jak nie było gorących dyskusji to tylko rodzina wiedziała żeś debil" xD
aż normalnie Cię zgłosiłem za te farmazony co wypisujesz
2
@Gavinho a gdzie Messi? :p
1
@barcelonaLM żeby się w niedziele nie zesrało xD