3

@Comentateiro aż ją obczaiłem i.... dziwię się Mapetowi

2

@Firestone jeszcze z dropsika

0

@kamiVeB Ter Stegen, chłop przez 45 min nie zrobił kompletnie nic

0

@agaFCB akurat jak dzisiaj mam jakieś plany to mecz o 19:30, a idealnie czasowo dzisiaj dla mnie byłaby taka 21/22

0

@Kuczek David Villa

3

Pedri, De Jong, Gavi chyba ciężko będzie nam zdominować środek pola w tym meczu

0

@tomek8756 a więc
1. Znaleźć kogoś z ekspresem do kawy :p

1

@wpwelement potwierdzam, nie istnieje

2

@pander110 parę pierwszych sezonów serial top, później już za bardzo kombinowali, przestałem oglądać bo po prostu zrobiło się nudno

0

pytanie do graczy Ps5. Są w necie do kupienia emulatory/konwertery do podpięcia klawiatury i myszy do konsoli, tak aby można było grać na nich w gry, które domyślnie ich nie wspierają. Ceny takiego czegoś wahają się od 150 do 600zl. Ktoś kupował coś takiego i może coś konkretnego polecić?

0

@marcin62 fajna dupeczka z niej, nie ma co

1

@Kurkmen też dzisiaj wracam po urlopie, ciężary :c

0

@masq a Dembele?

0

@LaRoja ten Kessie to takie drewno nieheblowane, nie wiem co Xavi w nim widział, że go chciał

38

myślę że to może być ten wyjątek, kiedy kogoś wypożyczamy i wróci on po prostu lepszy, ponoć w Valencii ma zapewnioną pierwsza 11. Oby chłopak grał i się rozwijał.

0

Jak wychodziło ps5 to przerzuciłem się z pc na konsole. Ps5 to moja pierwsza w życiu konsola. Ogólnie wrażenia super, do grania w fife i samochodówki mega. Jednak w gry typu GTA, Farcry, Cyberpunk - bardzo brakuje mi klawiatury i myszy, pad w tych grach odbiera mi frajdę z grania. Czy istnieje jakiś sposób, emulator czy coś aby podłączyć klawiaturę i mysz do konsoli w tych grach? Zaczynam zastanawiać się nad powrotem do PCta ;)

2

@Voronko jak dzik w szyszki

1

@Toretto warto jak najbardziej, masz od razu bibliotekę gier do ogarnia (jakie to tytuły znajdziesz w necie) plus co miesiąc są dodawane 3 darmowe gry.

0

@czółkovsky dzięki, kurde ponad 700 zł za koszulke...troche dużo

1

@RomanHoffer rozmawiać pytać z kulturą zawsze, argument szukania innej roboty bym zostawił na koniec pod warunkiem że jesteś raczej pewny że coś znajdziesz. To argument raczej ostateczny bo pracodawca już będzie wiedział że szukasz czegoś innego i wtedy możesz ostatecznie trafić na "boczny tor" w obecnej pracy.

0

jak z tą koszulką Lewego? Na stronie Nike ciągle 9 jest z Depayem.

2

@Pawel13sz zamknięcie Umtitiego w klatce i odesłanie do jego szamana

0

@Bobo25 mhm, na wszelki wypadek trzymaj się blisko kibelka :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pilka_jest_okragla jak oglądałem te bramkę na powtórce to wyglądało na pierwszy rzut oka jakby mu to zeszło, ale to chyba tylko takie wrażenie :p

2

@HavertzKai mówię Ci, bierz po pół

1

@norbi77 ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym węglem? mamy go czy nie mamy?

2

@Mario96w czyli prawdopodobieństwo transferu wynosi 125 % :p

1

@OnlyCules i owocowe czwartki :p

3

@Kapitan hawk *nie jem od dwóch minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?