0

@Messibestplayerintheworld dla Xaviego nie ma rzeczy niemożliwych xD

1

@RomanHoffer Sylwia top dupeczka

0

@Bartula kto z nas by takiej Anki na plaży nie bzyknął...

1

@K4tsuuu mecz w sumie o pietruszkę, zamiast poprosić o zmianę skoro tak bolało, sprawdzić po meczu co się tam stało to ten ledwo chodził, ale grał z urazem pleców, co mogło pogorszyć stan i doprowadzić do dłuższej przerwy, już nie mówiąc o osłabianiu zespołu. Hart ducha się ceni, ale trzeba też przy tym myśleć.

11

@Kessie Dembele to wróci na ostatni mecz ligowy

1

@Ojciec5tkidzieci hu*owo ale stabilnie xD

1

@Salchent nie zdobędzie, nie ma kto xD

4

@Kapitan hawk niezła sztuka z niej

2

@wpwelement @Redakcja zróbcie coś proszę z tą reklamą wyskakującą u dołu ekranu z prawej strony. Jest to naprawdę irytujące i denerwujące, uniemożliwia ona swobodne przeglądanie strony. Nawet po zamknięciu po chwili włącza się znowu.

0

Ktoś zna jakąś stronę z tanimi żaluzjami? Potrzebuje 75x150 i w necie ceny po 400/500zl, nie wiem co w nich tyle kosztuje....

2

@IronSanHybrid babeczka na takim spokoju jakby komara odganiała :p

2

@patrix211 potwierdzam tę tezę

0

@Lionel_Messi10 małe sprostowanie, ale ta firma to może otrzymała zamówienie na ten sprzęt, bo fakturę to otrzymać może, ale sam Leo :D

0

Kupiłem sobie odkurzacz MAKITA VC2512L. Sprzęt przeznaczony jest do odkurzania na sucho i mokro. Chciałbym sobie namoczyć i wyprać po czym odkurzyć tapicerkę w aucie. Do odkurzacza były dostarczone dwa worki, foliowy i taki materiałowy. Instrukcja jest tylko obrazkowa, sugeruje że odkurzanie na mokro ma odbywać się całkiem bez worka. Ktoś może podpowiedzieć jak to jest i w takim razie po co w zestawie worek foliowy i materiałowy? Myślałem, że ten foliowy jest właśnie do odkurzania na mokro.

10

@KamQiX moim zdaniem Ansu już nie wróci do formy sprzed kontuzji i tyle, odejdzie do jakiegoś średniaka i przepadnie

0

@SteuerFreiMoney ja mam zimówki z tej firmy i nie polecam, w lekkim śniegu jest problem podjechać pod górkę do domu

0

wam też serwery futa padły?

0

@AdiKingu96 taki Podsiadło nigdy by nie pojechał na Eurowizję, gość wyprzedał stadion w Polsce, a Eurowizja to taka popierdółka

3

@TheNekro94 on chyba nas wkręca :p

8

@KamQiX Panie, gdzieś Pan był jak Pana nie było?

2

@BorzyKrzys ktokolwiek wygra wybory rozdawnictwem - żebyśmy tylko nie skończyli tak jak Grecja

3

@Janiama stare, znałem

0

@El dominatore nie będę zmieniać Twoich majt

0

@Nano22 odpowiedź jest prosta, my robiliśmy przelewy sędziom, ale jak widać Real robił większe przelewy xD

0

@Emhyr jakiś taki spasiony się wydaje na tej fotce

0

Szambo betonowe, wystają z niego dwa betonowe kominy. Celem ich wydłużenia nad ziemię nałożyłem na nie rurę karbowaną o większej średnicy. Problem jest taki że podczas deszczu woda dostaje się szczeliną pomiędzy rurą a kominem do środka szamba. Czym i jak najlepiej to uszczelnić przed wodą z zewnątrz?

1

@Mankind moje miasto ;p

1

@AFA90 wszystko spoko, ale ta godzina... mecze w tygodniu o 21 kiedy wstaje się przed 5 to zabójstwo :p

0

@wasacz dzięki ;)

0

gdzie najtaniej kupić office 2021 wersja pudełkowa/klucz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?