pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pany podłączenie wody do lodówki. Przy lodówce nie mam podejścia wody, jest ono na drugiej ścianie w odległości ok 3/4m. Czy wodę lepiej podłączyć z obecnego zaworu wężykiem czy lepiej zrobić przy lodówce osobny zawór i doprowadzić tam wodę w pp?
1
@Kengo zależy jaka ta ciocia jest... ;p
1
@Sulimo coś się zmieniło w zdrowiu, samopoczuciu, odporności itd?
0
@PatrychoO a od kiedy Leo tam zacznie kopać piłeczkę w oficjalnych meczach?
0
@Ls0811 dlaczego?
1
@PatrychoO ale ku%wa jak, odeszli Pique, Alba, Busi i my jeszcze musimy zejść 250 mln żeby cokolwiek zrobić? sic :p
0
@Medium już widzę jak Hazard idzie za darmo nas i mamy dwa szpitalne skrzydła, Dembele plus Hazard xD
1
@Jarema2000 jest to poświęcenie na które jestem gotów
1
@ChampagneMex raczej taka do schrupania xD
0
@kulek22 gorsze chyba tylko układanie wełny
3
@Luciano99 właśnie o taką serię nic nje robiłem, idealny content
0
@DonMatteo901 jest chyba teraz przepis, że każda ręka w polu karnym to karny - poza ewidentymi sytuacjami ze ręka przy ciele, zawodnik stał tyłem, czy piłka odbiła się pierwsze np od uda a potem w rękę, więc ta sytuacja to czysty rzut karny
0
wiadomo coś więcej co z Balde?
0
@gumaz za czapkę gruszek
1
@SteuerFreiMoney dzięki, ale cena już ponad moje możliwości
0
Panowie rozglądam się za traktorkiem do koszenia. Ktoś może polecić jakiś konkretny model, albo poradzić na co zwrócić uwagę przy wyborze? Z tego co się orientowałem w sieci to tak w moim budżecie do 12 tys to firma Stiga ma modele które wydają się w porządku.
0
@gumaz 18 miałem :D
1
@Mads mają 13ki, 14ki... 19ki itd itd
2
@MesQueUnClub_87 teledyski.info można pobierać mp3
0
@Szmulek a Hazard w Realu grzeje ławę z wielkim bebzonem :p
3
@tomek8756 fajnie jakby jeszcze pyknął te jedną asystę do równej setki ;)
0
@AduŚ07 też wierzyłem i mega chciałem, ale odejście Alby i Busiego karze już sądzić, ze idą w 3 do Arabów
0
@AduŚ07 Leo nie wróci, będzie grał w Arabii z Albą i Busim
1
@xavi890 z obecnej strony sportowej masz rację, ale wspomnieniowo to mała łezka się w oku kręci :D
0
Busi, Alba... z Amigosów wielkiej Barcy nie zostanie już nikt
0
@Miszcz Textu FCB podlinkuj tę siostrę :D
1
@Kidd ja słucham Muzo FM, to radio powstało z tego co wiem po odejściach z Eski Rock
1
@Compadre wyszła delta ujemna to i ujemne punkciki
1
@kamyk_23 taktyczny komentarz
0
@RomanHoffer do przodu pół biedy, musisz tylko brać szerzej zakręty i kontrolować w lusterku co jakiś czas przyczepke i ładunek. Z cofaniem gorzej, na pewno nie będzie tak że wsiądziesz pierwszy raz do auta z przyczepka i będziesz cofać. Jest to trudne, wymaga wprawy. Rada to spróbuj sobie cofania u siebie na placu "na sucho" bez ładunku.