0

@jamesbond6 załóżmy że piłkarze jadą na mecz ciapongiem to w jaki sposób dostarczane są stroje, jakieś piłki, picie, bidony, rzeczy do rozgrzewki itd? Ładują wszystko w pociąg?

1

@Tridente2015 przekaz przekazem, ale można to zrozumieć dwuznacznie

0

@Sawik_10 jest z mojego miasta, jego siostra to moja sąsiadka :D

0

@Firestone nie wyjdzie z grupy wchodząc do LE

0

to co, Roberto do pomocy? xD

1

@hayek ale co pociupciał córkę Enrique to jego xD

2

@abram3k rozwiązanie jest proste, trzeba Robercikowi znaleźć jakąś miłą, młodą hiszpankę co by mu pomogła rozładować napięcie... i od razu forma wróci!

0

@Archie to samo, nie miałem siana na upgrade pcta, kupiłem na premierę ps5 i mam mieszane uczucia. Konsola jako sprzęt pryma sort, ale jak chce zagrać choćby w gta to już jest męczarnia jak cholera....

0

@ikar34 zdrowa loszka xD

2

@insp1re ja trochę na odwrót, mocniejszych alkoholi nie pije wcale, ale jedno piwko do meczu raz na 2 tyg wleci

0

@Messibestplayerintheworld tłusty czwartek?

2

@ranger3120 miałem napisać to samo xD

0

@Antimadridista_WR właśnie o to chodzi, zimny browarek jeden drugi, potem myk do wody i kolejny zgon do statystyk

0

pytanie do bardziej doświadczonych, jak najefektywniej schłodzić pomieszczenie wentylatorem? Ustawić go tak, żeby Strumień powietrza był skierowany do okna i wyrzucał ciepłe powietrze na zewnątrz, czy ustawić go tyłem do okna żeby powietrze z zewnątrz tłoczył do środka czy może jeszcze jakoś inaczej?

0

@MesQueUnClub_87 eee ziomek, a możesz prościej?

1

@icon3520 ok dwa razy w tygodniu, zawsze na zero, szczególnie w lato jest higienicznie i wygodnie

1

mam kamerę IP od Zintronic. Podłączona do routera po kablu. Kiedy przeglądam nagrania z telefonu (podłączonego po WiFi o dobrej prędkości) to obraz z kamery czasami jest płynny, można płynnie obracać kamerą i oglądać nagrania, a czasami obraz tak zacina się, że praktycznie nie da się nic zrobić. Ktoś podpowie dlaczego tak jest i jak to ogarnąć?

1

co oni gadają, że wyniki badań były złe? To co, ledwo sezon się zaczął, a oni już za*ebani i nie mają sił zagrać meczu? xD

0

na Austrii kamera jakoś nisko jest czy mi się wydaje?

0

@MrPGG nie ma Dembele i piłeczka nie chodzi

0

@AmigoBlancos a ile zarabia arabski goat mistrz świata?

0

@maroon dzięki, jest tam coś pokazane, myślę że dam radę ;)

0

majstry mam pytanie, jest jakiś prosty sposób żeby dociąć z długości schody (wyłaz) na strych? Schody od zawsze były za długie, teraz położyłem panele i mogę je dociąć juz na ostateczny wymiar, tylko jak to odmierzyć? Bo jak utnę za krótkie to lipa xD

0

@MesQueUnClub96 zegarek pewnie warty z bańkę xD

0

@tadzik447 Panie, gdzie mnie z tą ekstraklapą

0

@Szopenek co Ty im tam napisałeś? xD

0

@Cvzx pytanie czy Ansu mu odda, może Ney weźmie 11 lub 7

0

@AlwaysBlaugrana może jak pozbędą się Neya to Mekambe będą mogli dać jakieś pieniądze z kosmosu żeby został

1

@Nano22 grałem tym Lewym 94 i mega drewniany mi się wydawał, poszedł na przepałkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?