pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jamesbond6 załóżmy że piłkarze jadą na mecz ciapongiem to w jaki sposób dostarczane są stroje, jakieś piłki, picie, bidony, rzeczy do rozgrzewki itd? Ładują wszystko w pociąg?
1
@Tridente2015 przekaz przekazem, ale można to zrozumieć dwuznacznie
0
@Sawik_10 jest z mojego miasta, jego siostra to moja sąsiadka :D
0
@Firestone nie wyjdzie z grupy wchodząc do LE
0
to co, Roberto do pomocy? xD
1
@hayek ale co pociupciał córkę Enrique to jego xD
2
@abram3k rozwiązanie jest proste, trzeba Robercikowi znaleźć jakąś miłą, młodą hiszpankę co by mu pomogła rozładować napięcie... i od razu forma wróci!
0
@Archie to samo, nie miałem siana na upgrade pcta, kupiłem na premierę ps5 i mam mieszane uczucia. Konsola jako sprzęt pryma sort, ale jak chce zagrać choćby w gta to już jest męczarnia jak cholera....
0
@ikar34 zdrowa loszka xD
2
@insp1re ja trochę na odwrót, mocniejszych alkoholi nie pije wcale, ale jedno piwko do meczu raz na 2 tyg wleci
0
@Messibestplayerintheworld tłusty czwartek?
2
@ranger3120 miałem napisać to samo xD
0
@Antimadridista_WR właśnie o to chodzi, zimny browarek jeden drugi, potem myk do wody i kolejny zgon do statystyk
0
pytanie do bardziej doświadczonych, jak najefektywniej schłodzić pomieszczenie wentylatorem? Ustawić go tak, żeby Strumień powietrza był skierowany do okna i wyrzucał ciepłe powietrze na zewnątrz, czy ustawić go tyłem do okna żeby powietrze z zewnątrz tłoczył do środka czy może jeszcze jakoś inaczej?
0
@MesQueUnClub_87 eee ziomek, a możesz prościej?
1
@icon3520 ok dwa razy w tygodniu, zawsze na zero, szczególnie w lato jest higienicznie i wygodnie
1
mam kamerę IP od Zintronic. Podłączona do routera po kablu. Kiedy przeglądam nagrania z telefonu (podłączonego po WiFi o dobrej prędkości) to obraz z kamery czasami jest płynny, można płynnie obracać kamerą i oglądać nagrania, a czasami obraz tak zacina się, że praktycznie nie da się nic zrobić. Ktoś podpowie dlaczego tak jest i jak to ogarnąć?
1
co oni gadają, że wyniki badań były złe? To co, ledwo sezon się zaczął, a oni już za*ebani i nie mają sił zagrać meczu? xD
0
na Austrii kamera jakoś nisko jest czy mi się wydaje?
0
@MrPGG nie ma Dembele i piłeczka nie chodzi
0
@AmigoBlancos a ile zarabia arabski goat mistrz świata?
0
@maroon dzięki, jest tam coś pokazane, myślę że dam radę ;)
0
@chroma93 @LS @MesQueUnClub_87 schody wyglądają tak https://www.google.pl/aclk?sa=l&ai=DChcSEwjNuNuA0N6AAxUEW5EFHXVZBzYYABABGgJscg&ase=2&gclid=CjwKCAjwxOymBhAFEiwAnodBLAomSMoub2JMOSsqXP0UxcHO55Dik7JrsbLSDoGxA8xD86M3IyL7ERoCXuEQAvD_BwE&sig=AOD64_2Fg4ut0nnuaPBWeXlfEfbdv5_f5g&ctype=70&nis=6&adurl&ved=2ahUKEwjIzdGA0N6AAxXa6CoKHVpCA9sQwg96BAgBEDI
kolega @chroma93 chyba ma najlepszy pomysł, dzięki :D
0
majstry mam pytanie, jest jakiś prosty sposób żeby dociąć z długości schody (wyłaz) na strych? Schody od zawsze były za długie, teraz położyłem panele i mogę je dociąć juz na ostateczny wymiar, tylko jak to odmierzyć? Bo jak utnę za krótkie to lipa xD
0
@MesQueUnClub96 zegarek pewnie warty z bańkę xD
0
@tadzik447 Panie, gdzie mnie z tą ekstraklapą
0
@Szopenek co Ty im tam napisałeś? xD
0
@Cvzx pytanie czy Ansu mu odda, może Ney weźmie 11 lub 7
0
@AlwaysBlaugrana może jak pozbędą się Neya to Mekambe będą mogli dać jakieś pieniądze z kosmosu żeby został
1
@Nano22 grałem tym Lewym 94 i mega drewniany mi się wydawał, poszedł na przepałkę