0

@escarabajo codziennie na treningi na wielbłądzie po piasku dojeżdża!

0

PSG w ogóle co środek pola, trzech no nameów, 22, 21 i 17 lat xD

ale za to już prowadzą :D

0

@hayek bezkolannik xD

1

@Bocheno1 @Transu96 zdradzisz jakieś swoje tipy kogo kupować, żeby po premierze zarobić na jego sprzedaży?

1

@Derean@Derean 49 z hakiem na ps5

2

@Lionel_Messi10 takie posty się ceni :D

6

@Bobo25 tak, bo wyznacznikiem udanego dzieciństwa jest konieczność spróbowania pasty do butów xD

2

@Bobo25 no może jestem dziwny, ale nie próbowałem jeść kredy ani pasty do butów xD

piasek wiadomo podczas leżenia na plaży dostaje się wszędzie

28

@Bobo25 a skąd kolega wie jak smakuje pasta do butów?

33

@karolszymek team Kielecki

5

@Robert1603 Robert nie załamuj się, Anka taka nie jest..

0

@_barti raczej Probierz wygląda jak Guardiola xD

1

Komentarz usunięty

0

@Cule1234 jakoś nie widzę gościa w roli trenera xD

10

@KrwawiaceoczyVEB "masz jakiś problem?"

0

@Emhyr lody jak kiedyś xD

0

@macio_944 przecież to oni mu płacą za to, że mogą tam pracować

0

jakby trenerem miał być Pan P lub Pan P to sądzę, że już byłoby to dogadane i ogłoszone, myślę że nasz Diskopolowiec może pokusić się o kogoś zza granicy

3

@Flyingbetoniarka po było, pis było, moim zdaniem czas na coś nowego, mój głos pójdzie na Konfederację - co nie znaczy że zgadzam się z nimi w 100 procentach i jestem ich psychofanem

0

@Mow_mi_Douglas siwego bajeranta już przerabialiśmy xD

6

Komentarz usunięty

1

@4drian0 szkoda, że Zielińskiemu tak się nie przestawiło :x

0

@Rastafarnianin u mnie ostatnio LPG 10 gr w górę :c

1

@Dari0G xDDDDDD

7

@qbuteq te żarty to złoto, ktoś tu wcześniej dowalił, że nie wiadomo co Robercikowi bardziej odskakuje, piłka czy Anka xDDD

0

@FCB_dimiC wysokim poziomie... moze jak już dawać im hajs to za np awans do Euro, MŚ, wyjście z grupy czy coś, za jakiś namacalny sukces, a nie za samo pojawienie się na zgrupowaniu

7

@!34RC3!_0N4 na budowie przy małpce xD

1

@budel17 i kurła grają z naszymi gwiazdami jak równy z równym

0

@FCB_dimiC rozgrzewka już była

2

to co, Xavi i Santos do grudnia? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?