pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo codziennie na treningi na wielbłądzie po piasku dojeżdża!
0
PSG w ogóle co środek pola, trzech no nameów, 22, 21 i 17 lat xD
ale za to już prowadzą :D
0
@hayek bezkolannik xD
1
@Bocheno1 @Transu96 zdradzisz jakieś swoje tipy kogo kupować, żeby po premierze zarobić na jego sprzedaży?
1
@Derean@Derean 49 z hakiem na ps5
2
@Lionel_Messi10 takie posty się ceni :D
6
@Bobo25 tak, bo wyznacznikiem udanego dzieciństwa jest konieczność spróbowania pasty do butów xD
2
@Bobo25 no może jestem dziwny, ale nie próbowałem jeść kredy ani pasty do butów xD
piasek wiadomo podczas leżenia na plaży dostaje się wszędzie
28
@Bobo25 a skąd kolega wie jak smakuje pasta do butów?
33
@karolszymek team Kielecki
5
@Robert1603 Robert nie załamuj się, Anka taka nie jest..
0
@_barti raczej Probierz wygląda jak Guardiola xD
1
Komentarz usunięty
0
@Cule1234 jakoś nie widzę gościa w roli trenera xD
10
@KrwawiaceoczyVEB "masz jakiś problem?"
0
@Emhyr lody jak kiedyś xD
0
@macio_944 przecież to oni mu płacą za to, że mogą tam pracować
0
jakby trenerem miał być Pan P lub Pan P to sądzę, że już byłoby to dogadane i ogłoszone, myślę że nasz Diskopolowiec może pokusić się o kogoś zza granicy
3
@Flyingbetoniarka po było, pis było, moim zdaniem czas na coś nowego, mój głos pójdzie na Konfederację - co nie znaczy że zgadzam się z nimi w 100 procentach i jestem ich psychofanem
0
@Mow_mi_Douglas siwego bajeranta już przerabialiśmy xD
6
Komentarz usunięty
1
@4drian0 szkoda, że Zielińskiemu tak się nie przestawiło :x
0
@Rastafarnianin u mnie ostatnio LPG 10 gr w górę :c
1
@Dari0G xDDDDDD
7
@qbuteq te żarty to złoto, ktoś tu wcześniej dowalił, że nie wiadomo co Robercikowi bardziej odskakuje, piłka czy Anka xDDD
0
@FCB_dimiC wysokim poziomie... moze jak już dawać im hajs to za np awans do Euro, MŚ, wyjście z grupy czy coś, za jakiś namacalny sukces, a nie za samo pojawienie się na zgrupowaniu
7
@!34RC3!_0N4 na budowie przy małpce xD
1
@budel17 i kurła grają z naszymi gwiazdami jak równy z równym
0
@FCB_dimiC rozgrzewka już była
2
to co, Xavi i Santos do grudnia? xD