pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 stawiam na męczenie buły, ale może to będzie ten jeden z kilku meczów w sezonie, gdzie będzie się dało patrzeć bez bólu
1
@barcanawieki czyli będzie schodził jeszcze bardziej do środka pola, żeby rozgrywać?
0
@Slot to też wchodzi w grę, nie szukałem tego jeszcze tak dokładnie, a wiesz jak to działa? Na przykład podczas meczu Barca Real nie będzie spadków jakości, zacięć podobnie jak na strimach w necie, kiedy dużo osób ogląda dane wydarzenie? Samego neta mam 300/100 więc dałby radę
@Slot widze że są takie anteny, będzie to działać kiedy taką pokojową antenę podepnę pod dekoder? Myślałem że takie pokojowe dają radę odbierać tylko naziemną tv.
0
istnieje takie coś jak antena satelitarna wewnętrzna? Chodzi mi o odbiór np Cyfrowy Polsat, Canal Plus bez przytwierdzania talerza na zewnątrz budynku
0
@Kgorecki2500 to sobie dolej laktozy, w czym problem?
0
@Cobra303 Flashscore pokazuje jeden, proszę mi tu nie kłamać :D
0
@kkbarca wypier*olić go powinni xD
5
jeden celny strzał przez cały mecz, JEDEN
na to kurła brakuje słów
0
co mecz to grają taki paździerz, że głowa mała, nie wiem co oni robią na treningach, ale jakiegoś progresu w grze to nie widać
0
@pt9 nawet za bardzo nie ma za niego zmiennika, bo Alonso to xD
1
@JimMorrisonFCB no paróweczki elegancko wchodzą z majonezikiem, tak samo kiełba
oczywiście team kielecki
0
@Essos ja to się dziwię że on jeszcze na l4 nie był
0
Rozglądam się za czujnikiem zalania połączonym z zaworem/nakładką na zawór główny wody. Znalazłem coś takiego z Tuya Smart w nawet fajnej cenie, ale ma dosyć różne opinie, plus można to zamontować na zaworze o max wielkości 3/4 cala, a mój główny zawór wody to 1 1/2. Ktoś może coś polecić? Zależy mi na tym, aby mieć w domu 2/3 czujniki i żeby one dawały sygnał na główny zawór wody.
0
Rozglądam się za czujnikiem zalania połączonym z zaworem/nakładką na zawór główny wody. Znalazłem coś takiego z Tuya Smart w nawet fajnej cenie, ale ma dosyć różne opinie, plus można to zamontować na zaworze o max wielkości 3/4 cala, a mój główny zawór wody to 1 1/2. Ktoś może coś polecić? Zależy mi na tym, aby mieć w domu 2/3 czujniki i żeby one dawały sygnał na główny zawór wody.
0
Pany telefon na kartę, saldo konta wynosi ok 500zl, pytanie czy da się w jakiś sposób te pieniądze "wyciągnąć"?
0
@SelloutCrowd bicie niemca po kasku
0
i co teraz z sytuacją z Araujo i karnym ewidentym, jakby po 1 połowie było 2;0 byłoby całkiem inaczej
2
@Qba2312 jakiej marki ta pompa ciepła, jakiej mocy, split czy monoblok?
0
@Borry chyba sobie, jak w 17 minucie wyleci z czerwem xD
0
@TheNekro94 jak to skąd, to od Ani krew, naczelnej dziewicy Barcelony
0
@gumaz zawodnik numer 5
5
trzymamy kciuki za @panczo
1
@maciar mnie też to dziwi, z treningów filmiki jak podchodzi jeden po drugim do wolnego i walą bramy, a na meczu to za każdym razem trybuny xD
0
co nasz węgorz miał napisane na koszulce? :D
0
@AlwaysBlaugrana rozumiem że mieszkasz w bloku i wczesnym rankiem ktoś zostawia Ci żarcie pod drzwiami? Jak ono tak sobie czeka z godzinę na przykład aż je weźmiesz do środka to nie boisz się że jakiś przechodzień "doda coś od siebie" do tego, choćby dla beki? Ja bym chyba takiego jedzenia "z korytarza" nie dał rady zjeść :D
0
@takisobiektos i miał włosy :D
0
@Pressinho spałem więc ciężko stwierdzić czy był budzik bez dźwięku czy całkiem aplikacja się nie uruchomiła. Przed chwilą robiłem testy i ustawiałem budzik z podłączona ładowarka i bez i normalnie dzwonił. Skorzystałem że sposobu kolegi @KamQiX i na jutro już mam ustawione 3 budziki co 3 min ;)
ogólnie z telefonu jestem bardzo zadowolony, jedynie wyszły jakieś dziwne rzeczy z tym budzikiem
0
@KamQiX jest to jakieś rozwiązanie na ustawianie kilku budzików, ale sprawa jest dziwna ;)
0
@Piernik może to mieć sens, bo dzisiaj tel był podpięty do ładowania, ciekawa sprawa, ale dzięki za wskazówkę
1
@Ojciec5tkidzieci zostaw już chłopa w spokoju xD