pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kondziubarca i wymienili chipa xD
2
@bodzio10 chodzi o to, że to klub nie z Ekstraklasy
2
@Encore akurat na dwumecz z Barcą wylosowały mu się dobre zawody....
0
@pt9 to zaraz potem powtórka karnego Kuby?
3
dobrze, że już o nic nie gramy xD
0
@Lola120 to w takim razie śpij niżej.
Nie ma za co.
0
@Kondziubarca spryciarz pewnie sam ją tam włożył, a teraz struga pawiana xD
1
@budel17 bardzo słabe, wręcz śmieszne
3
Nie no ludzie uszczypnijcie mnie bo nie wierzę. Czyli kolejny sezon z męczeniem buły się szykuje, kolejna Xavinieta co weekend, kolejne jego czerwone kartki i dalej zero przygotowania fizycznego. Co ten Laporta w nim widzi, że przekonywał go do zostania.....
1
@Objectivo ja tak mówiłem, miałem potwierdzone info z Kataru, a z Kubą wczoraj rozmawiałem przez telefon, już szykuje korki na powtórkę karnego
1
@Pije_piwo_bo_lubie obserwujesz stronę od wielu lat i liczysz na kulturę?
coś tu nie pasuje....
0
@FcPortoFan1999 mojemu Podbeskidziu niedużo brakuje xD
1
Powtórka meczu zaraz po powtórce karnego Błaszczykowskiego oraz po konferencji Verattiego
0
Pany jest jakiś sposób, apka na Androida żeby podpiąć się do WiFi somsiada w pracy? Stara kamienica, zasięg ledwo ledwo, a widzę że somsiad ma router xD
0
@IronSanHybrid z tego ujęcia wygląda jakby była bramka, ale no xD że La Liga nie ma goal line :p
0
@Deeespacito nic dziwnego, bo to w sumie mecz o nic
0
@ZwyklyKibicBarcy04 nawet jak wygramy 10:0 z Realem to tak naprawdę nic nie zmieni, bo będzie to sezon bez trofeum.
Smutny obraz frajerstwa i genu przegrywów.
0
Mamy tu jakiegoś serwisanta/instalatora/magika od kotłów gazowych, który by pomógł ogarnąć krzywą grzewczą w kotle Junkers Bosch? :D
0
@Emhyr a ja znowu katuje ten kawałek, wstawka Darii dla mnie petarda xD
0
Gdzie najtaniej kupię ps plus na rok?
0
@MiloszFCB1899 nie, po prostu kulturalnie prze*ebią mecz w niedzielę i zaczynają wakacje
0
to co, zaczynamy już wakacje?
0
Panie i Panowie, gen frajerstwa ciągle żywy
0
@ranger3120 a że tak zapytam, pociupciałeś coś z tych randek, czy to nie był Twój cel i tylko się spotykałeś, rozmawiałeś itd? :D
5
Dzisiaj stuknęła równa 30ka, aż od razu plecy zaczęły jakoś boleć xD
1
@Popitek12 sprzedaż Neya za 222mln i to jak później te pieniądze zostały wydane
1
@Rewolucja123 Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefów
0
@lntrowertyk też chętnie korzystałem, ale na te nowe wymogi co krążą po sieci niestety się nie łapiemy
0
Ten Halland to jednak cienki jest. Jak trafi się trudny rywal i ciężki mecz to znika. To nie jest typ piłkarza, który jakimś dryblingiem czy niekonwencjonalym zagraniem odmieni w pojedynkę losy meczu. Obawiam się, że nasz Lapcio jest na niego tak najarany, że dowali kolejnych pięć dźwigni, zastawi nawet własny bebzon, byleby tylko Norweg przeszedł do Barcy. A jeśli przejdzie to całkiem możliwe że będzie wielką klapą i gwoździem do bankructwa.
0
@tristan87 a co, lałeś do zbiorników?