4

@Kondziubarca i wymienili chipa xD

2

@bodzio10 chodzi o to, że to klub nie z Ekstraklasy

2

@Encore akurat na dwumecz z Barcą wylosowały mu się dobre zawody....

0

@pt9 to zaraz potem powtórka karnego Kuby?

3

dobrze, że już o nic nie gramy xD

0

@Lola120 to w takim razie śpij niżej.

Nie ma za co.

0

@Kondziubarca spryciarz pewnie sam ją tam włożył, a teraz struga pawiana xD

1

@budel17 bardzo słabe, wręcz śmieszne

3

Nie no ludzie uszczypnijcie mnie bo nie wierzę. Czyli kolejny sezon z męczeniem buły się szykuje, kolejna Xavinieta co weekend, kolejne jego czerwone kartki i dalej zero przygotowania fizycznego. Co ten Laporta w nim widzi, że przekonywał go do zostania.....

1

@Objectivo ja tak mówiłem, miałem potwierdzone info z Kataru, a z Kubą wczoraj rozmawiałem przez telefon, już szykuje korki na powtórkę karnego

1

@Pije_piwo_bo_lubie obserwujesz stronę od wielu lat i liczysz na kulturę?

coś tu nie pasuje....

0

@FcPortoFan1999 mojemu Podbeskidziu niedużo brakuje xD

1

Powtórka meczu zaraz po powtórce karnego Błaszczykowskiego oraz po konferencji Verattiego

0

Pany jest jakiś sposób, apka na Androida żeby podpiąć się do WiFi somsiada w pracy? Stara kamienica, zasięg ledwo ledwo, a widzę że somsiad ma router xD

0

@IronSanHybrid z tego ujęcia wygląda jakby była bramka, ale no xD że La Liga nie ma goal line :p

0

@Deeespacito nic dziwnego, bo to w sumie mecz o nic

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nawet jak wygramy 10:0 z Realem to tak naprawdę nic nie zmieni, bo będzie to sezon bez trofeum.

Smutny obraz frajerstwa i genu przegrywów.

0

Mamy tu jakiegoś serwisanta/instalatora/magika od kotłów gazowych, który by pomógł ogarnąć krzywą grzewczą w kotle Junkers Bosch? :D

0

@Emhyr a ja znowu katuje ten kawałek, wstawka Darii dla mnie petarda xD

0

Gdzie najtaniej kupię ps plus na rok?

0

@MiloszFCB1899 nie, po prostu kulturalnie prze*ebią mecz w niedzielę i zaczynają wakacje

0

to co, zaczynamy już wakacje?

0

Panie i Panowie, gen frajerstwa ciągle żywy

0

@ranger3120 a że tak zapytam, pociupciałeś coś z tych randek, czy to nie był Twój cel i tylko się spotykałeś, rozmawiałeś itd? :D

5

Dzisiaj stuknęła równa 30ka, aż od razu plecy zaczęły jakoś boleć xD

1

@Popitek12 sprzedaż Neya za 222mln i to jak później te pieniądze zostały wydane

1

@Rewolucja123 Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefów

0

@lntrowertyk też chętnie korzystałem, ale na te nowe wymogi co krążą po sieci niestety się nie łapiemy

0

Ten Halland to jednak cienki jest. Jak trafi się trudny rywal i ciężki mecz to znika. To nie jest typ piłkarza, który jakimś dryblingiem czy niekonwencjonalym zagraniem odmieni w pojedynkę losy meczu. Obawiam się, że nasz Lapcio jest na niego tak najarany, że dowali kolejnych pięć dźwigni, zastawi nawet własny bebzon, byleby tylko Norweg przeszedł do Barcy. A jeśli przejdzie to całkiem możliwe że będzie wielką klapą i gwoździem do bankructwa.

0

@tristan87 a co, lałeś do zbiorników?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?