0

@DioN8 i to dwie bramki co śmiało mogą kandydować do gola sezonu xD

0

@Derean w tym klubie to już nawet przecieki do prasy się nie odbywają w terminie xD

1

@tristan87 oni tam mają basen i fryzjera? xD

1

@xvcWinterSoldier ja mam żółtą z Leroy, ich marka własna chyba - tnie trawę i tyle :D

1

@pacior95 tylko ten pad... jak mnie to wkurza np w GTA, gdyby tylko można było grać we wszystko na klawie i myszy to świat byłby lepszy xD

17

@BorzyKrzys też byłeś czarny?

0

Zagram w Cyberpunka na Ps5 na klawie plus myszce czy nie da rady?

4

@doc dobrze, że tego gościa już nie ma xD

0

@krefi10 to pewniak przecież, dlatego właśnie nie ściągnęli Nico

0

@CriminalFCB ciekawe czy dali klauzule strachu, bo znając nasze szczęście zagrałby przeciwko nam mecze życia :p

0

@dzefrej234 tak, ale PS wspiera klawiature i mysz niewielkiej liczbie gier, a choćby Cyberpunka czy GTA już nie wspiera, dlatego szukam adaptera

0

Gracze Ps5, istnieje jakiś adapter umożliwiający granie na myszy i klawiaturze?

0

@partymaker jodyna z gliceryną w proporcji 1:1, bierzesz patyczek do uszu, maczasz w tym i delikatnie smarujesz gardło, migdałki. Trochę piecze, ale leczy gardło.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Kgorecki2500 była fajna dupa z twarzy, a teraz wygląda jak dobrze utrzymana 50 latka

2

brać te 25 i jeszcze na lotnisko odwieźć xD

0

Komentarz usunięty

0

@mordini123 a gdzie jeszcze będzie transmisja?

0

@Dari0G on miał zapalniczkę w dłoni?

0

@mordini123 sraki pewnie dostał od tego gówna tam... mówiąc wprost

0

@MrKozamm jeśli będziesz chciał to możesz za jakiś czas dać znać jak sprawa się rozwiązała

życzę wszystkiego dobrego ;)

6

@Arden walić pozycje na które potrzebujemy wzmocnienia, ważne że Olmo jest xD

0

@Kidd moja gadka od razu była w stylu Twojej, biorę ratę za tel, mnożę razy 24 miesiące i wychodzi cena, jest ona zazwyczaj trochę wyższa niż cena rynkowa telefonu. Zastanawiam się czy jest szansa zejść cokolwiek z abonamentu, bo 125zl samego abonamentu wydaje mi się dużo.

0

Pany jest ktoś w Pleju kto ostatnio przedłużał umowę? Obecnie place 110zl za 3 numery, sam abonament bez telefonów, tam jest po 15gb neta na numer, sms i dzwonienie bez ograniczeń. Teraz do mnie dzwonią, że kończy się umowa i że każdy numer abonament po 5zl w górę, ale za to będzie po 30gb neta na numer. Chcę wziąć jeden tel dla żony i tam dochodzi około 30/40 zł plus jako rata. Czyli płaciłem 110,a teraz byłoby 165 za 3 numery i jedno urządzenie. Cena jest git, czy ktoś wynegocjował coś lepszego?

2

@MrKozamm nie jesteście małżeństwem więc mieszkanie będzie tylko jej, nie jest Twoją własnością, więc czemu masz za to płacić? Rodzice sami z własnej woli chcieli zrobić córce prezent, czemu będąc przymuszonym masz się dorzucać do tego prezentu? Jak piszesz jesteście bardzo młodzi w trakcie studiów, skoro rodzice kupili mieszkanie to musi ich być stać na spłatę rat - bardziej logiczne byłoby poczekać aż skończycie studia i wtedy kupić wam mieszkanie, kiedy już będziecie oboje pracować na pełny etat i rodzice wtedy mogliby wam pomóc spłacać. W obecnej sytuacji dla mnie logicznym byłoby, że rodzice płacą ratę kredytu, a Ty i dziewczyna całą resztę opłat poza ratą kredytu. W innej sytuacji bym się na to nie godził. Przykładowo jak za rok rodzice kupią córce Mercedesa i karzą Ci spłacać raty czy leasing to co?

9

uważam Olmo za chybiony ruch, gdyby gość nie był Hiszpanem z przeszłością w Barcy to Laporta nigdy by nawet na niego nie spojrzał

0

@KrwawiaceoczyVEB żeby to Atleti nas kurła nie objechało w lidze...

0

ciekawe czy to transfer pod dobry pijar Laporty? Pytanie czy Flick go chciał, czy mu go sprowadzono "na siłę"? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...

0

@FcPortoFan1999 ciekawe czy w końcu wygra z tym ostrym cieniem mgły

1

@LjakRoberciik mnie też przy okazji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?