pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DioN8 i to dwie bramki co śmiało mogą kandydować do gola sezonu xD
0
@Derean w tym klubie to już nawet przecieki do prasy się nie odbywają w terminie xD
1
@tristan87 oni tam mają basen i fryzjera? xD
1
@xvcWinterSoldier ja mam żółtą z Leroy, ich marka własna chyba - tnie trawę i tyle :D
1
@pacior95 tylko ten pad... jak mnie to wkurza np w GTA, gdyby tylko można było grać we wszystko na klawie i myszy to świat byłby lepszy xD
17
@BorzyKrzys też byłeś czarny?
0
Zagram w Cyberpunka na Ps5 na klawie plus myszce czy nie da rady?
4
@doc dobrze, że tego gościa już nie ma xD
0
@krefi10 to pewniak przecież, dlatego właśnie nie ściągnęli Nico
0
@CriminalFCB ciekawe czy dali klauzule strachu, bo znając nasze szczęście zagrałby przeciwko nam mecze życia :p
0
@dzefrej234 tak, ale PS wspiera klawiature i mysz niewielkiej liczbie gier, a choćby Cyberpunka czy GTA już nie wspiera, dlatego szukam adaptera
0
Gracze Ps5, istnieje jakiś adapter umożliwiający granie na myszy i klawiaturze?
0
@partymaker jodyna z gliceryną w proporcji 1:1, bierzesz patyczek do uszu, maczasz w tym i delikatnie smarujesz gardło, migdałki. Trochę piecze, ale leczy gardło.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Kgorecki2500 była fajna dupa z twarzy, a teraz wygląda jak dobrze utrzymana 50 latka
2
brać te 25 i jeszcze na lotnisko odwieźć xD
0
Komentarz usunięty
0
@mordini123 a gdzie jeszcze będzie transmisja?
0
@Dari0G on miał zapalniczkę w dłoni?
0
@mordini123 sraki pewnie dostał od tego gówna tam... mówiąc wprost
0
@MrKozamm jeśli będziesz chciał to możesz za jakiś czas dać znać jak sprawa się rozwiązała
życzę wszystkiego dobrego ;)
6
@Arden walić pozycje na które potrzebujemy wzmocnienia, ważne że Olmo jest xD
0
@Kidd moja gadka od razu była w stylu Twojej, biorę ratę za tel, mnożę razy 24 miesiące i wychodzi cena, jest ona zazwyczaj trochę wyższa niż cena rynkowa telefonu. Zastanawiam się czy jest szansa zejść cokolwiek z abonamentu, bo 125zl samego abonamentu wydaje mi się dużo.
0
Pany jest ktoś w Pleju kto ostatnio przedłużał umowę? Obecnie place 110zl za 3 numery, sam abonament bez telefonów, tam jest po 15gb neta na numer, sms i dzwonienie bez ograniczeń. Teraz do mnie dzwonią, że kończy się umowa i że każdy numer abonament po 5zl w górę, ale za to będzie po 30gb neta na numer. Chcę wziąć jeden tel dla żony i tam dochodzi około 30/40 zł plus jako rata. Czyli płaciłem 110,a teraz byłoby 165 za 3 numery i jedno urządzenie. Cena jest git, czy ktoś wynegocjował coś lepszego?
2
@MrKozamm nie jesteście małżeństwem więc mieszkanie będzie tylko jej, nie jest Twoją własnością, więc czemu masz za to płacić? Rodzice sami z własnej woli chcieli zrobić córce prezent, czemu będąc przymuszonym masz się dorzucać do tego prezentu? Jak piszesz jesteście bardzo młodzi w trakcie studiów, skoro rodzice kupili mieszkanie to musi ich być stać na spłatę rat - bardziej logiczne byłoby poczekać aż skończycie studia i wtedy kupić wam mieszkanie, kiedy już będziecie oboje pracować na pełny etat i rodzice wtedy mogliby wam pomóc spłacać. W obecnej sytuacji dla mnie logicznym byłoby, że rodzice płacą ratę kredytu, a Ty i dziewczyna całą resztę opłat poza ratą kredytu. W innej sytuacji bym się na to nie godził. Przykładowo jak za rok rodzice kupią córce Mercedesa i karzą Ci spłacać raty czy leasing to co?
9
uważam Olmo za chybiony ruch, gdyby gość nie był Hiszpanem z przeszłością w Barcy to Laporta nigdy by nawet na niego nie spojrzał
0
@KrwawiaceoczyVEB żeby to Atleti nas kurła nie objechało w lidze...
0
ciekawe czy to transfer pod dobry pijar Laporty? Pytanie czy Flick go chciał, czy mu go sprowadzono "na siłę"? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...
0
@FcPortoFan1999 ciekawe czy w końcu wygra z tym ostrym cieniem mgły
1
@LjakRoberciik mnie też przy okazji