2

@Luciano99 fakturka przyjdzie mailem?

1

@Ojciec5tkidzieci i biorą za to grube siano

0

@AFA chyba z izby wytrzeźwień xD

0

2

@626 może nie złapał kontuzji, ale za to złapał chorobę weneryczną xD

0

Jako że nie ogarniam zbytnio LinkedIna to zapytam, napisała do mnie randonowo jakaś babka:
Rozwijam biznes w branży FMCG w oparciu o sektor handlu internetowego. Dzięki dobrej współpracy z inwestorem ze Stanów, który bierze na siebie koszty transportu towaru oraz magazynowanie na terenie Polski, razem z nim budujemy kanał dystrybucji w oparciu o inkubator przedsiębiorczości na terenie całego kraju. Mogłabym zaproponować Panu pomysł na biznes bez ryzyka i w tym moglibyśmy wykorzystać Pana doświadczenie zawodowe.

Proponuję wideo rozmowę w takiej tematyce na 15-20 min, po to, aby ustalić czy mamy sobie po drodze. Jest Pan otwarty na wideo rozmowę w tej sprawie?

Myślicie, że jest to legit dodatkowa praca, bo o takiej była mowa, czy to jest jakiś scam?

0

@kstyko popatrz sobie na Aero, korzystałem i było spoko - tylko nie wiem jak z zasięgiem

0

@MesQueUnClub_87 jaka kurła Monika? xD

0

@DiSBlaDE e tam, @jowita go obroni przed CBŚP, zje ich wszystkich xD

0

@Gaz czyli to gangus działajacy pod pozytywnym płaszczem chłopaka z YouTuba?

1

@Kgorecki2500 za co go zgarnęli?

0

@MrKozamm luz, oznacz wtedy xD

0

@Krzysztof1987 było było, też się chętnie dowiem jak się sprawy potoczyły

0

@Arden o co mu chodziło, o numer na koszulce, nazwisko? xD

0

@LeoMessiiBarcaPepa ale jak wróci Neymar to już na pewno

0

@okiemtypera_lucaxx95 no, w Bielsku mi przejazd zamykają i muszę naokoło do roboty jeździć xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 co to próba kolejowa?

1

@Zoker widzisz - Flick nawet to załatwił, prawdziwy fachowiec

1

@QQL5 wyrazy współczucia

0

@lucas/catalan kto na avatarze?

15

@Encore Adama to Adama, sprint przez pół boiska, wyprzedza wszystkich, żeby zepsuć sytuację sam na sam xD

1

@matirix20 na szybko to polecam Spotify

0

@MesQueUnClub_87 u mnie to raczej nie zda egzaminu bo komin mam systemowy, otynkowany, nie ma tam za bardzo w czym robić dziury

0

@Szklaner znam gościa xD

z tym że on ma zrobioną dystrybucję ciepłego powietrza, ja z tego zrezygnowałem bo myślałem że reku da radę i ogólnie ciepło samo z siebie idzie do góry, ale no jednak na górze jest trochę zimniej

0

@HypeR kominka na górę nie wezmę xD

0

Dom 120m, parter z poddaszem, kominek na dole w centralnej części domu. Kiedy pale to na dole jest ciepło, na górze około 2 stopnie mniej. Mam rekuperacje, która nawet na najwyższym biegu nie wyrównuje temperatury. Jest jakiś patent na to, żeby na górze było cieplej, w już gotowym domu?

0

@LaKnightYeah2000 myślę że Wojtek psychę ma silną plus doświadczenie, Penia na takich rywali by na pewno wyszedł z pełnymi gaciami

0

@Nazio_87 @Zoker to tego nie wiedziałem, to widać mogło niektórym zależeć żeby zniknęła bez śladu

0

@Nazio_87 tylko kim ona była, chyba zwykła kobita, czemu jakieś grube ryby miałyby ją zabijać? Chyba że chodzi o gwałt, czy wykorzystywanie w burdelu itd

0

@NeroTFP1 soczyste kurła mać zawsze koi nerwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?