1

@FCB_dimiC i bardzo, kurła dobrze

1

@FCB_dimiC zadzwoniłeś do płokułatuły?

0

@Worny ciekawe co tam sobie za uprzejmości przekazali xD

1

@Kessie ewidentnie widać, że jest na pozycji spalonej

1

@bartekvisca pozdrawiam, mój ma 7 miesięcy i od godziny nie śpi :D

5

Co tu tak cicho, jakbyśmy oj*ebali w jednym tygodniu Bayern i Real? xD

0

Jak Real nas dojedzie to wszyscy będą cisnąć po Lewym xD

0

@TheKlucha do meczu jeszcze godzina, Penia może dostać akurat sraczki xD

0

@Rust_Cohle to w tej wersji premium?

0

@blondasek my mamy nowy dom, mieszkamy od lutego, sprzęty wszystkie nowe, suszarki do ubrań nie posiadamy.

Pytanie jeszcze jak Tauron to sobie liczy, czy wg jakieś prognozy czy wg realnego zużycia.

0

@Toretto wiem wiem, tylko że 4 lata temu w miejscu obecnego domu było pole i drzewa ;)

0

@blondasek opisałem kilka komentarzy wyżej - szczerze mówiąc nie wiem które jednostkowe urządzenie może tyle prądu pobierać

1

@MesQueUnClub_87 swoje wesele? xD

0

@pikass14 nie sądziłem, że tym pytaniem wejdę do gorących xD

mamy dom 120m2, ogrzewanie gazem, a tak naprawdę kominek, a gazem tylko woda. Tak myśląc to mamy jeszcze rekuperator co pracuje 24/7, plus żona siedzi na macierzyńskim z synem, więc jest cały czas w domu i wiadomo że prąd zużywa. Może jednak te rachunki nie są tak duże. Z matematyki wychodzi ok 1,20 za kWh, na rachunku jest 0,50 za kWh plus dużo dziwnych zmiennych, dodatków itd. Fakt że prąd poszedł do góry i stąd wydaje mi się, że płacimy dużo.

3

Ile mniej więcej płacicie za prąd? My mieszkamy w dwójkę plus 7miesięczny syn. Ogrzewanie gazem. Gotujemy na indukcji, plus wiadomo lodówka, czasem piekarnik, tv, światło. Zużycie około 250kWh na miesiąc, rachunki po prawie 300zl. Dużo/mało? Wydaje mi się, że sporo.

0

@Kwiatek1899 Pedri co tam kręcił to jakbym Inieste widział

1

@xvcWinterSoldier Mousa Dembele, chyba eks piłkarz, obecnie agent

0

dobra, żeśmy się pocieszyli, pośmiali, teraz wszystko wraca do normy, można się rozejść

2

@PJ777 tak, ale nie za wszelką (wysoką) cenę

0

@MesQueUnClub96 wtedy 3x karny dla Realu w 90, 91 i 92 minucie

0

słyszeli, że Fati znów połamany?

1

@okiemtypera_lucaxx95 czysta definicja, żeby się nie narobić, a zarobić xD

2

Kounde chciał to przepuścić do Pedriego czy się pogubił i piłka przeszła mu między nogami? xD

1

@Limaker De Jonga boli, że musi grać w Barcelonie xD

0

@Ojciec5tkidzieci zawsze jest słońce, a w nocy to co jest? xD

0

@Eto'o9 R10 on taki nie jest

0

Jedyny mecz z Sevilla na "rozgrzewkę" przed Bayernem i Realem. Czyli najpewniej w tych trzech meczach będzie bronił Penia. Będą jaja jak walnie jakieś większe babole.

1

@PanMietek 30 lat, dzisiaj 4 rocznica ślubu ;)

3

@lucas/catalan grali też z logiem Unicef-u

0

@draxidox bardzo ciekawy filmik, polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?