pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie
2
@tadzik447 skoro nie pamiętasz to dla pewności się napij
1
co ten Miuosh, nawet małych braw nie dostał, ale w sumie jakiś gówno pop zaśpiewał
1
Essa, Essa, Essa!!!
0
@normasubiektywna Laporta: "potrzymaj mi piwo" xD
12
jak go nie zarejestrują to może odejść za darmo plus Barca musi mu wypłacić hajs za kontrakt do 2030r, no xD do potęgi xD
2
@PatrychoO dzisiaj za duży chleb płaciłem 10,50 - ceny szokują xD
0
@Nightraider ni ma uja, że do końca roku sprzedamy piłkarzy za tyle, żeby zarejestrować Olmo, każdy wie że Barca jest na musiku i w zasadzie nie mamy pozycji negocjacyjnej, a mamy panikę
0
@Salchent lody jak dawniej xD
2
@Foton zgadzam się, ale to też zależy, mój tata ma ponad 70 lat, pali już chyba ze 40 lat i pali dużo, też raczej nie dba o siebie i... żyje. Nie wiem czy to zależy od szczęścia, organizmu czy czego. Jeden prowadzi się dobrze i dostanie zawału w wieku 50 lat i koniec, a inny nie dba o siebie i dożywa 70plus.
0
@Ojciec5tkidzieci taktyk na potem
0
@tadzik447 plus miał żonę, która codziennie chciała się ciupciać xD
0
@Peciak potrzymaj mu piwo
0
@Faro akurat dzisiaj przy dwóch bramkach raczej bez szans jakikolwiek bramkarz z topu
1
@Deviler tak to jest ze starymi autami, ja mam Astre z 2007, jak ją kupiłem to była igła, a teraz już ma nalatane 230 tys plus już wiekowo starsze i zaczyna się wszystko jeb@ć, trzeba to sprzedać wpizdu xD
0
@Ptasior szwagier? a co ty tu kurła robisz?!
0
Chodzi za mną piosenka xD
Często leciała w Meloradiu, nowa piosenka z motywem ze starszej. Z tym samym motywem ze starszej jest też inna piosenka, która też często leciała w Meloradiu. Przejrzałem kilka dni co leciało w tym radiu na stronie odsłuchane, ale nie trafiłem na to. Komuś coś przychodzi do głowy? xD
1
@zazaraza Ibrahim Affelay
0
kiedy zaczną się głosy, że Flick out?
nawet jeśli, to kto w jego miejsce?
1
@VinDiesel i wymianie chipa xD
0
Ps5, możliwość gry we wszystkie gry na klawiaturze i myszy, jakiś adapter czy coś, ktoś coś podpowie?
0
@LeoMessiiBarcaPepa wiesz, jak to się mówi: u siebie rób jak u siebie. Jeśli jest to Twoje mieszkanie, masz zamiar tam pomieszkać dłużej i ogólnie robisz sobie fajny kącik to może warto trochę pogipsować dla ogólnego efektu. Tak jak pisałem - kable mogą nawet wisieć w powietrzu i prąd będzie, reszta to kwestia estetyki i jak bardzo pewne rzeczy będą Cię kłuć w oczy :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa w takim "zwykłym" mieszkaniu może to wyglądać średnio, ale tak jak mówimy to kwestia estetyki. Pytanie czy jak tak zrobisz i minie jakiś czas to nie będzie Cię to wkurzać i zdecydujesz że jednak robimy to pod tynkiem. A obecne kable rozumiem nie idą w żadnych korytkach, żeby można było przeciągnąć nowe?
0
@LeoMessiiBarcaPepa wiesz, działać będzie, reszta to kwestia estetyki.
Czemu chcesz tak zrobić, masz plan na taki "stary" wygląd domu czy kwestia ekonomiczna?
0
@LeoMessiiBarcaPepa na to u mnie szedł tynk cementowo wapienny plus gładzie. Kabli pod tynkiem nie widać, prąd w domu jest więc oceniam git ;)
teraz widzę że piszesz natynkowa, rozumiesz przez to że kable nie są umieszczone w bruzdach, czy że kable są całkiem widoczne na gotowym tynku?
0
@LeoMessiiBarcaPepa robił mi elektryk, ale mam taką :D
8
@Eklerek nie ma co, bombowa grupa
1
@sergio5 ciekawe ile promili mieli Panowie xD
0
@Aragorn33 tylko z tego nagrania to taki miękki ten karny, kontakt jakich wiele przy różnych/wolnych, z reguły sędzia tylko podchodził i mówił żeby się ogarnęli i gramy dalej
1
@Arden pomaga ludziom wypie*dalać z ich domów xD