pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz ja należę do 20-30 oraz 30-40
0
@tomek8756 plus wyciąganie wniosków xD
1
@Safrani co ciekawe, jest także synem swojego ojca jak i równocześnie synem swojej matki
3
@dzefrej234 mnie też minęło, pomyśl że taki Penia owalił śniadanko aż miło i już nie pamięta wczorajszego wyniku xD
0
@NeroTFP1 ciekawe kiedy trafi na front xD
2
@blaugrana16 pierwszy nie, ale za to drugi i kolejne też nie xD
0
Efekt nowej miotły się skończył, wróciła stara, "dobra" Barcelona...
1
@KamQiX dzięki, czyli nasza Iga miała po prostu pecha
0
@KamQiX nie czytałem artykułu, jest wyjaśnione skąd te substancje w jej organiźmie?
0
@Krzysztof1987 zgłosili to do prokuratury i do NIKu, także okaże się za jakiś czas :D
0
Luźna propozycja - o 17:30 na tvp3 leci Misja Interwencja z mojej gminy, będą gadać o poszerzeniu strefy ekonomicznej i związanych z tym wałkami wójta, radnych i ich rodzin :D
4
Obejrzałem właśnie skrót Real Live. Wczoraj widziałem dużo fotek i zachwytów jak ten Asencio wybija piłkę z linii bramkowej, tylko żaden nie dodał że on sam te piłkę kopnął w stronę bramki xD
0
@Messiah10 że Mekambe tam puknął jakąś laskę bez jej zgody
3
@Luciano99 po dwóch tygodniach pies będzie na warsztacie koła zmieniał
2
@FCB_dimiC jak jego punktualność jest taka jak pociągów PKP to różnie może być
2
@gumaz ja nigdy i też nigdy się z tym nie spotkałem... aż do firmy gdzie pracuje obecnie. Nie jest to chlanie - czasem koledzy wypiją po kielonie przy piątku czy jak ktoś coś postawi. Ja zawsze dziękuję xD
0
@BorzyKrzys na fotce z profilu podobna do Roxi Węgiel nawet
1
@Luciano99 chyba 27 musiałeś odbierać go z Izby xD
0
Pany żona jest na macierzyńskim, ale dopadła ją choroba i sama nie ogarnie opieki nad dzieckiem, czy ja mogę w takim razie wziąć opiekę na nią albo na dziecko?
0
@Kgorecki2500 u mnie na kolację dzisiaj bułka niezgody xD
0
@Criss18Barca cieszę się że wyebałem te 4 lata temu kredyt i wystawiłem dom, teraz za wynajem wołają więcej niż rata za dom, nawet mimo stóp procentowych
3
@Batys też tak robię, zamiast masła czasem miód, pomaga na pierwsze oznaki choroby
1
@MesQueUnClub_87 takie porady są w cenie, prosto i skutecznie!
1
@Kapitan hawk Panie, tutaj ludzi jak mrówków jest!
0
@gumaz ja nic, ale żona truje dupe xD
0
Ktoś ma wolnego slota na Netflixa? Jestem zainteresowany zakupem.
1
@Comentateiro on taki nie jest
1
Rozglądam się za dodatkową pracą, na olx jest masa ogłoszeń w stylu "praca zdalna, odpisywanie na wiadomości 2h dziennie, 1200 zł w tydzień" itd itd, wiem że to jest scam, ale na jakiej zasadzie oni działają? Na wejściu trzeba gdzieś coś zapłacić czy w jaki sposób oni czerpią na tym korzyści dla siebie? Jakieś organy ścigania nie są w stanie czegoś z tym zrobić?
0
@Walker dawać go do Bar.... a nie czekaj...
0
@marcin62 a próbowałeś podpiąć inną klawiaturę? xD