0

@gumaz ja należę do 20-30 oraz 30-40

0

@tomek8756 plus wyciąganie wniosków xD

1

@Safrani co ciekawe, jest także synem swojego ojca jak i równocześnie synem swojej matki

3

@dzefrej234 mnie też minęło, pomyśl że taki Penia owalił śniadanko aż miło i już nie pamięta wczorajszego wyniku xD

0

@NeroTFP1 ciekawe kiedy trafi na front xD

2

@blaugrana16 pierwszy nie, ale za to drugi i kolejne też nie xD

0

Efekt nowej miotły się skończył, wróciła stara, "dobra" Barcelona...

1

@KamQiX dzięki, czyli nasza Iga miała po prostu pecha

0

@KamQiX nie czytałem artykułu, jest wyjaśnione skąd te substancje w jej organiźmie?

0

@Krzysztof1987 zgłosili to do prokuratury i do NIKu, także okaże się za jakiś czas :D

0

Luźna propozycja - o 17:30 na tvp3 leci Misja Interwencja z mojej gminy, będą gadać o poszerzeniu strefy ekonomicznej i związanych z tym wałkami wójta, radnych i ich rodzin :D

4

Obejrzałem właśnie skrót Real Live. Wczoraj widziałem dużo fotek i zachwytów jak ten Asencio wybija piłkę z linii bramkowej, tylko żaden nie dodał że on sam te piłkę kopnął w stronę bramki xD

0

@Messiah10 że Mekambe tam puknął jakąś laskę bez jej zgody

3

@Luciano99 po dwóch tygodniach pies będzie na warsztacie koła zmieniał

2

@FCB_dimiC jak jego punktualność jest taka jak pociągów PKP to różnie może być

2

@gumaz ja nigdy i też nigdy się z tym nie spotkałem... aż do firmy gdzie pracuje obecnie. Nie jest to chlanie - czasem koledzy wypiją po kielonie przy piątku czy jak ktoś coś postawi. Ja zawsze dziękuję xD

0

@BorzyKrzys na fotce z profilu podobna do Roxi Węgiel nawet

1

@Luciano99 chyba 27 musiałeś odbierać go z Izby xD

0

Pany żona jest na macierzyńskim, ale dopadła ją choroba i sama nie ogarnie opieki nad dzieckiem, czy ja mogę w takim razie wziąć opiekę na nią albo na dziecko?

0

@Kgorecki2500 u mnie na kolację dzisiaj bułka niezgody xD

0

@Criss18Barca cieszę się że wyebałem te 4 lata temu kredyt i wystawiłem dom, teraz za wynajem wołają więcej niż rata za dom, nawet mimo stóp procentowych

3

@Batys też tak robię, zamiast masła czasem miód, pomaga na pierwsze oznaki choroby

1

@MesQueUnClub_87 takie porady są w cenie, prosto i skutecznie!

1

@Kapitan hawk Panie, tutaj ludzi jak mrówków jest!

0

@gumaz ja nic, ale żona truje dupe xD

0

Ktoś ma wolnego slota na Netflixa? Jestem zainteresowany zakupem.

1

@Comentateiro on taki nie jest

1

Rozglądam się za dodatkową pracą, na olx jest masa ogłoszeń w stylu "praca zdalna, odpisywanie na wiadomości 2h dziennie, 1200 zł w tydzień" itd itd, wiem że to jest scam, ale na jakiej zasadzie oni działają? Na wejściu trzeba gdzieś coś zapłacić czy w jaki sposób oni czerpią na tym korzyści dla siebie? Jakieś organy ścigania nie są w stanie czegoś z tym zrobić?

0

@Walker dawać go do Bar.... a nie czekaj...

0

@marcin62 a próbowałeś podpiąć inną klawiaturę? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?