1

walić, lepiej iść spać

9

mnie ciekawi czemu Fort nie gra wcale, kojarzę ze pokazywał się z dobrej strony w zeszłym sezonie

0

@Nazio_87 i wtedy schodzi się z boiska bodajże na 1min

1

@Stinger_ skoro się domyśla, to ojcem jest @TheNekro94

0

@karci0 na miesiąc 67zł

0

@tbas za tyle to nie

0

@Kengo Last Kristmas?

0

Panie, Panowie - miałby ktoś wolnego slota na Netflixie?

1

@mekston nie powinienem tego mówić, ale h*j

o jaką pume chodzi?

1

@MesQueUnClub_87 znam to, sam mam często problemy z gardłem. Tabletki i leki to w dupe se Pan wsadź xD

pro tip - na mnie działa

1. kupujesz w aptece jodynę i gliceryne, kosztuje to niecałe 10zl. Robisz mieszankę 1:1, np 20 kropel jodyny i 20 kropel gliceryny. Bierzesz patyczek do czyszczenia uszu (dla niemowląt są najlepsze), maczasz w tym i smarujesz delikatnie gardło - będzie trochę szczypać.

2. Przed spaniem ciepłe mleko, do tego rozgnieciony ząbek czosnku, dwie łyżki miodu, pijesz i do łóżka.

Rano budzisz się zdrowy :D

0

@Hubert102 oby bo ja już mam z 50 kart na handel xD

0

@paweldunajecfcb nie tylko rączki xD

1

@Damiain Laporta odwołuj tego Szczęsnego

0

@kubix05 ciekawe ile siana mu sypnęli

0

Ea fc 25, jakie karty warto teraz skupować, żeby sprzedać z zyskiem po piątkowej premierze?

@Transu96

0

@pride98 jednak tutaj widzimy te przewagę konsoli, pobierasz, klikasz i grasz - ale dla mnie osobiście do gier typu GTA to już tylko pc i klawiatura plus mysz

0

@Leon15 a prawnie trudno takie coś ogarnąć? można teraz zgłosić kogoś z "emerytury" do gry?

0

@draxidox to już czas, asteroido napierdzielaj!

1

@KrwawiaceoczyVEB jeśli prawdziwe to xD

0

Jak łatwo powiększyć dylatacje pomiędzy panelami w progu? Na myśl przychodzi mi jedynie flex, ale nim nie dojadę do brzegów, bo jest tam już ościeżnica z drzwi. Jakiś nieoczywisty pomysł?

1

@BorzyKrzys ciężko w ułamku sekundy ocenić ryzyko i kalkulować, jednak w mojej opinii zrobił źle, lepiej grać w 11 i próbować odrobić niż grać praktycznie cały mecz w 10, też wydaje mi się że gdyby Eric go puścił to gość nie miał klarownej sytuacji strzeleckiej

0

@HypeR otóż rekin ma czerwo w lidze, zatem jutro zagra na pewno

4

@speed1 niech Barca im wyślę wypowiedzenie umowy, wtedy zazwyczaj oddzwaniają z najlepszą ofertą

0

@halfnolife open.fm?

5

@xvcWinterSoldier oby syn, oby syn

0

@RoberDzik jak patrzysz.... dygnął?

2

@Rastafarnianin dziurawce xD

3

@norbi77 oj tam, gość jest na drugiej kadencji, jak wiadomo trzeciej mieć nie może - więc ma wy*ebane xD

też bym wolał sobie popląsać z żonką, pojeść, popić na dożynkach niż jechać gdzieś na jakiś wypizdów gdzie jest mokro, wieje i ogólnie chu*nia xD

3

@Luciano99 mądrego to aż miło posłuchać

3

@Jakchcesz piją sok z gumijagód xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?