pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
walić, lepiej iść spać
9
mnie ciekawi czemu Fort nie gra wcale, kojarzę ze pokazywał się z dobrej strony w zeszłym sezonie
0
@Nazio_87 i wtedy schodzi się z boiska bodajże na 1min
1
@Stinger_ skoro się domyśla, to ojcem jest @TheNekro94
0
@karci0 na miesiąc 67zł
0
@tbas za tyle to nie
0
@Kengo Last Kristmas?
0
Panie, Panowie - miałby ktoś wolnego slota na Netflixie?
1
@mekston nie powinienem tego mówić, ale h*j
o jaką pume chodzi?
1
@MesQueUnClub_87 znam to, sam mam często problemy z gardłem. Tabletki i leki to w dupe se Pan wsadź xD
pro tip - na mnie działa
1. kupujesz w aptece jodynę i gliceryne, kosztuje to niecałe 10zl. Robisz mieszankę 1:1, np 20 kropel jodyny i 20 kropel gliceryny. Bierzesz patyczek do czyszczenia uszu (dla niemowląt są najlepsze), maczasz w tym i smarujesz delikatnie gardło - będzie trochę szczypać.
2. Przed spaniem ciepłe mleko, do tego rozgnieciony ząbek czosnku, dwie łyżki miodu, pijesz i do łóżka.
Rano budzisz się zdrowy :D
0
@Hubert102 oby bo ja już mam z 50 kart na handel xD
0
@paweldunajecfcb nie tylko rączki xD
1
@Damiain Laporta odwołuj tego Szczęsnego
0
@kubix05 ciekawe ile siana mu sypnęli
0
Ea fc 25, jakie karty warto teraz skupować, żeby sprzedać z zyskiem po piątkowej premierze?
@Transu96
0
@pride98 jednak tutaj widzimy te przewagę konsoli, pobierasz, klikasz i grasz - ale dla mnie osobiście do gier typu GTA to już tylko pc i klawiatura plus mysz
0
@Leon15 a prawnie trudno takie coś ogarnąć? można teraz zgłosić kogoś z "emerytury" do gry?
0
@draxidox to już czas, asteroido napierdzielaj!
1
@KrwawiaceoczyVEB jeśli prawdziwe to xD
0
Jak łatwo powiększyć dylatacje pomiędzy panelami w progu? Na myśl przychodzi mi jedynie flex, ale nim nie dojadę do brzegów, bo jest tam już ościeżnica z drzwi. Jakiś nieoczywisty pomysł?
1
@BorzyKrzys ciężko w ułamku sekundy ocenić ryzyko i kalkulować, jednak w mojej opinii zrobił źle, lepiej grać w 11 i próbować odrobić niż grać praktycznie cały mecz w 10, też wydaje mi się że gdyby Eric go puścił to gość nie miał klarownej sytuacji strzeleckiej
0
@HypeR otóż rekin ma czerwo w lidze, zatem jutro zagra na pewno
4
@speed1 niech Barca im wyślę wypowiedzenie umowy, wtedy zazwyczaj oddzwaniają z najlepszą ofertą
0
@halfnolife open.fm?
5
@xvcWinterSoldier oby syn, oby syn
0
@RoberDzik jak patrzysz.... dygnął?
2
@Rastafarnianin dziurawce xD
3
@norbi77 oj tam, gość jest na drugiej kadencji, jak wiadomo trzeciej mieć nie może - więc ma wy*ebane xD
też bym wolał sobie popląsać z żonką, pojeść, popić na dożynkach niż jechać gdzieś na jakiś wypizdów gdzie jest mokro, wieje i ogólnie chu*nia xD
3
@Luciano99 mądrego to aż miło posłuchać
3
@Jakchcesz piją sok z gumijagód xD