pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 dałbym od razu czerwonego herba
1
@RosjaninBut to jest w ogóle niepojęte, kupujesz za swoje, ciężko zarobione pieniądze np auto czy kota, a tu cyk podatek trzeba zapłacić
0
@TheNekro94 Pudzian też ładował?
1
@michaleu ja tam przed 2011 rokiem xD
0
@reloaded bierzesz te robotę? Bo już mam trzech chętnych Ukraińców
0
@Redakcja poprawcie daty i dni tygodnia w aktualizacji
7
@Yamal_Williams nie, tylko tradycyjnie chłop z babą, a nie jakieś te tęczowe
0
ciekawe co będzie z tym Legletem, szrot czy się cudownie odrodzi pod ręką Flicka
0
@Zoker Nico sraczka, a nasz Yamal rzeżączka xD
2
@tbas zwykły dzień w robocie w Rosji xD
4
@MesQueUnClub_87 dokładnie, przykłady pierwsze z brzegu to Neymar i Ronaldinho, są z pewnością ekstrawertykami, ich styl życia sprawił, że ich prime trwał bardzo krótko, o obydwu mówi się że nie wykorzystali do maxa swoich potencjałów, z kolei Messi wykorzystał go do ostatniej kropli, można powiedzieć że jego prime to w sumie trwa przez całą karierę
2
@Arden moim zdaniem tak
0
@Szklaner Jeśli woda, tylko mineralna niegazowana
A jak pieczywo to ciemniejsze niż prezydent Obama
0
@Transu96 o co chodzi z tą Hawk Tuah bo nie jestem w temacie? xD
2
@draxidox u mnie w mieście xD
2
@Kinginiesta i karła
3
@Rust_Cohle i cyk zgłoszone, łowcy pedofilów już jado!
1
@GeneralXavi jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny?
środek dupy.
2
@Kapitan hawk szkoda że te mecze w Stanach w środku nocy, a rano do roboty trza wstać
0
@Uukasz_93 czy ja wiem czy średnia, dla mnie fajna :D
15
@TheNekro94 to 3300 to brutto na cały zakład do podziału
0
@Rust_Cohle dobre xD
1
@PIWOSZ89 brzmi jak plan
1
@PIWOSZ89 zburzyć, zaorać i posadzić ziemniaki
1
@Szklaner ona nagrywa same takie filmiki, ale kobieta z niej petarda nieziemska :D
1
@mordini123 jakaś Anetka z sekretariatu Barca Store pewnie wyleci z roboty xD
0
@jacobFCB o panie, worek piniendzy
0
@BorzyKrzys w technikum mieliśmy ziomeczka, ministrant, kościół i te sprawy, a już w drugiej klasie wpadli, jeszcze się później wypierał, że ma dziecko i żonę (bo jak dziecko to musiał być ślub) xD
0
@partymaker tak, póki co na 125 Junakiem RX One, w planach prawko na A, ale to za jakiś czas
0
@Kgorecki2500 nawet fajny milf xD