1

@Pawlak1992 dałbym od razu czerwonego herba

1

@RosjaninBut to jest w ogóle niepojęte, kupujesz za swoje, ciężko zarobione pieniądze np auto czy kota, a tu cyk podatek trzeba zapłacić

0

@TheNekro94 Pudzian też ładował?

1

@michaleu ja tam przed 2011 rokiem xD

0

@reloaded bierzesz te robotę? Bo już mam trzech chętnych Ukraińców

0

@Redakcja poprawcie daty i dni tygodnia w aktualizacji

7

@Yamal_Williams nie, tylko tradycyjnie chłop z babą, a nie jakieś te tęczowe

0

ciekawe co będzie z tym Legletem, szrot czy się cudownie odrodzi pod ręką Flicka

0

@Zoker Nico sraczka, a nasz Yamal rzeżączka xD

2

@tbas zwykły dzień w robocie w Rosji xD

4

@MesQueUnClub_87 dokładnie, przykłady pierwsze z brzegu to Neymar i Ronaldinho, są z pewnością ekstrawertykami, ich styl życia sprawił, że ich prime trwał bardzo krótko, o obydwu mówi się że nie wykorzystali do maxa swoich potencjałów, z kolei Messi wykorzystał go do ostatniej kropli, można powiedzieć że jego prime to w sumie trwa przez całą karierę

2

@Arden moim zdaniem tak

0

@Szklaner Jeśli woda, tylko mineralna niegazowana
A jak pieczywo to ciemniejsze niż prezydent Obama

0

@Transu96 o co chodzi z tą Hawk Tuah bo nie jestem w temacie? xD

2

@draxidox u mnie w mieście xD

2

@Kinginiesta i karła

3

@Rust_Cohle i cyk zgłoszone, łowcy pedofilów już jado!

1

@GeneralXavi jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny?

środek dupy.

2

@Kapitan hawk szkoda że te mecze w Stanach w środku nocy, a rano do roboty trza wstać

0

@Uukasz_93 czy ja wiem czy średnia, dla mnie fajna :D

15

@TheNekro94 to 3300 to brutto na cały zakład do podziału

0

@Rust_Cohle dobre xD

1

@PIWOSZ89 brzmi jak plan

1

@PIWOSZ89 zburzyć, zaorać i posadzić ziemniaki

1

@Szklaner ona nagrywa same takie filmiki, ale kobieta z niej petarda nieziemska :D

1

@mordini123 jakaś Anetka z sekretariatu Barca Store pewnie wyleci z roboty xD

0

@jacobFCB o panie, worek piniendzy

0

@BorzyKrzys w technikum mieliśmy ziomeczka, ministrant, kościół i te sprawy, a już w drugiej klasie wpadli, jeszcze się później wypierał, że ma dziecko i żonę (bo jak dziecko to musiał być ślub) xD

0

@partymaker tak, póki co na 125 Junakiem RX One, w planach prawko na A, ale to za jakiś czas

0

@Kgorecki2500 nawet fajny milf xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?