pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox max 3 lata i rozwód będzie xD
0
Ktoś podpowie gdzie tanio kupię ps plusa?
0
@bartekvisca my wybudowaliśmy dom przed tą całą karuzelą, 120m2 za około 500 tys, fakt że działkę dostaliśmy... gdybyśmy mieli zaczynać teraz od nowa to musielibyśmy mieć pewnie z bańkę
0
@Bobo25 może poza tematem, ale tym projektorem mnie zaciekawiłeś, możesz napisać jaka to marka/model?
0
@tristan87 białko, kurczak, kreatyna zrobią z ciebie sku%wysyna!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Polaco9 Google nie boli, jeśli chcesz się dokształcić ;)
0
@TR3YWAY e tam, normalne opowieści dziewczyn z ich standardowego dnia w pracy
0
@Polaco9 pogoda to cześć klimatu, nie masz osobno ministerstwa transportu i np samochodów osobowych ;)
6
@beren nie ma kompletnie znaczenia
0
istnieje adapter klawiatury i myszki pod ps5? Chodzi o to, żeby móc zagrać w każdą grę na klawiaturze z myszką.
0
@draxidox a co w sytuacji kiedy to auto firmowe, leasing, na raty, albo pożyczone? Zawsze państwo bierze auto i nie obchodzi ich czy to właściciel prowadził, czy raty, leasing itd?
8
Mame nie teraz, maszyna ruszyła!
0
czemu po odgwizdaniu spalonego sędzia trzyma rękę w górze aż do momentu wznowienia gry?
0
@bartekvisca taniec macaniec
0
@szymonekk mnie w tym roku stuknie równa 30ka, niecały miesiąc temu z żoną przeprowadziliśmy się do wybudowanego przez nas domu, a na dniach rodzi mi się pierwszy syn, też nie mogę w to uwierzyć ;)
0
@mordini123 to nie można prowadzić konia pod wpływem? xD
0
@TR3YWAY też myślę że ten Grizman mógł jeszcze u nas pograć
1
@Foro taktyczny komentarz
1
@Witekk10 chyba h jak h*j a nie Halland :p
1
@Gall ten guzik symbolizuje budżet Barcy, trzyma się ostatkami sił xD
0
Panowie pytanie z serii %%%%
Szwagier mi powiedział, że wódki nie należy przechowywać na leżąco, ponieważ to mocny alkohol i może przepalić korek i wydostawać się/kapać na podłogę. Z whiskey jest tak samo?
1
@MesQueUnClub_87 mam dokładnie tak samo :D
2
@Ambasador obie zdecydowanie nie są milfami :p
0
@pt9 okej, ale wtedy intermet całkowicie nie padnie, skoro dostawca neta w jakiś sposób tam go konfigurował?
0
Pytanko do znawców sieci, dostałem router od dostawcy neta, TP Link Archer c80, był on już przygotowany przez tego dostawcę i jest wrzucone domyślne jakieś randomowy ciąg cyfr jako hasło do wifi, chciałbym to zmienić ale nie mogę się zalogować do routera bo jest zabezpieczony hasłem, zapewne przez dostawce neta. Czyli musiałbym jego prosić o zmianę hasła do WiFi? Drugie pytanie, chcąc dołożyć drugi router w domu to powinien być tej samej firmy czy coś, czy brać obojętne co?
1
@Kuba_1 Dżordżinia z twarzy taka niezachęcająca
0
na ile możliwe, że anulują czerwo Roque?
0
@Arden Ancelottiemu?
0
Pany mam pytanie, może głupie xD
Zawsze pracowałem na stawce miesięcznej, dzisiaj szefowa zaproponowała mi stawkę godzinową. Mnożąc te stawkę godzinową x 168 wychodzę lepiej niż na miesiecznej. Pytanie czy święta wliczają się w stawkę godzinową, tak samo jak w miesiecznej? Święto, np 1 stycznia Nowy Rok mogę sobie policzyć jako 8h pracy przy stawce godzinowej?